Moja Frytka,Beata i Farbka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: noovaa »

Terrarysta zabija szczura, żeby nakarmić nim inne zwierze... a Ty ? Skazujesz przyjaciela na śmierć dla satysfakcji ? Ile zoologów jest w łańcucie ?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: kinia87 »

przejechalam z grubsza caly ten watek... zastanawiam sie, czy oby Twoje szczurki nie zdechly?!!!!! nagly zwrot akcji? NIE CHCE MI SIE WIERZYC! katowales je przez pol roku, narazajac na dlugotrwale cierpienie w meczarniach, swierzbie, klatce niczym w obozie koncentracyjnym! i tak po prostu dajesz im zginac?! ani Ciebie ani Twojej matki nie mozna nazwac czlowiekiem, obraza dla zwierzat byloby nazwanie waszego zachowania zezwierzeceniem. Bo wy umyslnie narazacie te biedne, nie mogace sie bronic stworzenia na bezlitosna smierc! czy do ciebie cokolwiek i kiedykolwiek dotrze? Chyba nie. Jedyna terapia dla ciebie i twojej mamy beda chyba elektrowstrzasy!!!!!!!! nie miescicie sie z mama w kategoriach zaburzen psychicznych. Zglosze do ICD-10 i DSM-IV nowa kategorie! powstanie ona na podstawie studium waszego przypadku!!!!!!
Co tu sie kuzwa dzieje? jeden gowniarz, ktory nakrecal i podpuszczal brata, zeby rzucal kotem, za chwile 2 debili ciagnacych husky'ego az mu glowe urwali, potem nastepny idiota, ktory zostawil psa na torach. Co sie dzieje?!!!!!! jestes przedstawicielem nowego dorastajacego pokolenia mordercow?! miales zachcianke? chciales miec 3 zabawki? bo to takei futerkowe, fajne, kolorowe... a nie pomyslales, ze to ŻYJE?! jak sobie reke zlamales to co? zaleczyles ja domowo? posmarowales mascia i sie zroslo? NIE! pobiegles do szpitala/lekarza! ale jak twoj szczurek sie skaleczyl to pozostawiles go na pastwe losu!!!!!!!!!!! Ty pieprzony egoisto!!!! Jak bym Cie dorwala, to bym Ci nogi z dupy powyrywala. Z twoja matka to nie wiem co bym zrobila...wole tego nie pisac. Moge zostac zbanowana, ale na cos takiego niestety nie mam w sobie hamulcow.
Moze i lepiej, ze oddasz je do zoologa. No bo po co maja miec w koncu DOBRY DOM, z zapewniona nalezyta opieka, wspaniala klatka i ludzmi, ktorzy beda je KOCHAC, a nie sie nad nimi ZNECAC!!!!! lepiej oddac do zoologa na karme, prawda? chociaz na cos sie przydadza, jak tobie juz sie znudzily, kiedy zobaczyles, ze to jednak nie zabawka, ktora mozna wlasnorecznie zszyc jak sie popsuje, ale trzeba leczyc i ponosic finansowe koszty kiedy cos sie dzieje.
I tak nic nigdy do ciebie nie dotarlo. Wiec po cholere siedzisz na tym forum? widze, ze bedziemy musieli pogodzic sie ze strata 3 wspanialych szczurkow, ktore katowales, nad ktorymi sie znecales. Bo i tak mama nie pozwoli ci ich oddac tutaj. Nie widze szans jakiejkolwiek zmiany na lepsze. Twoj przypadek jest nieuleczalny. Powinni cie zamknac na oddziale zamknietym i torturowac do konca zycia. Moze wtedy zrozumialbys blad, jaki zrobiles.
Kiedys zycie (mam taka nadzieje) cie zweryfikuje. Wszystko to, co robiles zlego, obroci sie przeciwko tobie. Jeszcze bedziesz tego zalowal. Ale wtedy bedzie juz za pozno.
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: macik001 »

Albo boi się oddać szczura, bo boi się reakcji osoby odbierającej je... Ja bym tak na jego miejscu miała. Ale dla dobra zwierząt bym zacisnęła zęby i zrobiła tak, by było im lepiej.
Twoje szczury nie przeżyją w zoologicznym. Zadrapią się na śmierć, albo będa tam żyć w złych warunkach i w końcu...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Paul_Julian »

Kinia, daj sobie z trollem spokój.
Przecież sobie i tak jaja robi.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Axen97
Posty: 379
Rejestracja: wt sie 24, 2010 10:24 pm

Re: Moja Frytka,Beata i Farbka

Post autor: Axen97 »

noovaa - nie wiem o co Ci chodzi,a w Łańcucie nie wiem dokładnie ile no ale jest pare zoologicznych.

PS:Prosze Paula o zamknięcie tego tematu i usunięcie konta/skickowanie/ban.
PSS:Jakie katowanie?!kinia - teraz już troche przesadziłaś.
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”