kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

odmienna pisze:Obrazek
Kocham Was ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
My Ciebie też! :-*

Do ciotki odmiennej: on jest taaki cudowny! Udał Ci się ;>
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Warto było czekać na takie wieści i widoki. Pięknie Grafiku wyglądasz !
Nie skąp takich codziennych, prostych rzeczy. Dzięki Tobie wcale nie są takie zwykłe. Są spełnieniem Jej życzeń i naszych wszystkich tutaj.
Nie Tobie myśleć o świętym spokoju, Diamenciku, czasy eksploracyjno/dewastatorskie jeszcze powrócą :)

Moc ciepłych myśli.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Graficzku kochany , ty jesteś ósmym cudem świata i nie dziwię się odmiennej , że nie daje za wygraną i nasz wziąć z niej przykład ; trzeba szamać co dadzą , grzecznie łykać potrzebne medykamenta i absolutnie ,pod żadnym pozorem się nie poddawać!Liczymy na ciebie i czekamy na coraz lepsze wieści i coraz weselsze fotki.Dla ciebie i dla reszty kwarków przesyłamy moc buziaczków i pozytywne myśli :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

zatem: jestżem
Odzyskałam już pamięć ( w zasadzie, to laptop dostał nową, ale „odzyskałam pamięć” fajnie brzmi 8) )
Grafik Gacek- jak już doniesiono powyżej, cały czas się nie poddaje.
Nie jest to łatwe ani dla niego, ani dla mnie ani dla Blessia i nic nie przesadzam, że to tylko Wasze Dobre myśli nas trzymają. No i dr. Ala Banaś nie odpuszcza.
Dla Blessa, sytuacja jest o tyle ciężka, że od początku Gacusiowej choroby przytył jeszcze 5dkg i teraz naprawdę musi być na diecie. A dla Blessiaczka dieta- to cierpienie. W dodatku Dobry Duszek Kwarkowa potwierdza smutną prawdę, że dobroć nie zawsze popłaca: on, czuły opiekun, troskliwie pielęgnujący chude ciałko Grafika (a wcześniej Jerzola), zupełnie nie może liczyć na wzajemność rozkapryszonego grafiątka;

Grafik po dwóch tygodniach, odmówił przyjmowania antybiotyków; po następnym tygodniu musiałam zrezygnować z nebulizacji gentamecyną+ ventolin;
Teraz maluszek „jedzie” na furosemidzie, enarenalu i od zeszłego piątku digoxinie.

nie ma się co właściwie dziwić, że to właśnie Profesor Grafik Gacek doprowadził mnie do kryzysu.
Gacuś... startował w życie, jako rzecz nieprzydatna: wąż nie miał na niego apetytu, w dodatku okazał się nie być samiczką, więc nie nadawał się nawet do produkcji następnych posiłków...
W Kwarkowie został nie tylko dla tego, że pojawił się tu w bardzo dramatycznych okolicznościach. Został, choć miał już znaleziony inny dom, bo choć wiedziałam, że xxx nie oddałaby go w niepewne ręce, nie miałam 100% pewności, że dla kogokolwiek innego będzie tak strasznie ważne, by zgasić strach w tych oczach. Zawsze takie były...nie wiedziałam wtedy jeszcze, że przyjdzie mi czekać długie tygodnie, zanim lęk nie przycichnie na tyle, by podejść do ludzkiej ręki.
Od pierwszej chwili, to była moja „trzcina nadłamana, tlący się knotek” –niedobre straszydełko; największy szkodnik wśród Kwarków, w najdrobniejszym wśród Nich ciałku.
Za każdą próbę zrobienia mu w brew uruchamiający w gardziołku łamiącą serce piszczałkę szantażysta... nigdy nie miałam większych złudzeń, że na uczynienie jego życia „dobrym” mam nawet mniej czasu, niż w przypadku innych Kwarków.
Ale, to uderzenie było takie... nie na miarę pięćdziesięciogramowej, skrzywdzonej przez człowieka egoistycznym powołaniem jej dożycia istotki.
Kiedy patrzyłam, jak walczy o oddech a ja nie mogę nic! ... równocześnie, zaglądając w ulubione tematy w tym dziale miałam świadomość, że to trudny okres nie tylko w Kwarkowie... nawet nie próbowałam zadawać pytania :jaki to ma sens, ale czy w ogóle sens ma...
To fenomen sam w sobie, że zawsze, kiedy nachodzą mnie takie myśli, wymiękają mędrcy i wszelkie religie świata tego. Tylko zwierzęta potrafią mnie przekonać, że nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem co, ale to coś jest i sprawia, że warto. Tylko, niech mi ktoś powie, jak sobie z tym najtrudniejszym pytaniem radzą ludzie, dla których zwierzę= rzecz?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

wzruszyłaś mnie tym co napisałaś...
Grafikowi nadal życzymy moc siły i poprawy apetytu , i żeby leki zadziałały! :)
Jeśli chodzi o ludzi, którzy na zwierzęta patrzą jak na przedmioty , jak niby mielibyśmy takich pojąć ?! Ja (a podejrzewam że nie jestem przypadkiem odosobnionym) piękno i wyjątkowość szanuję także i w przedmiotach :)
Trzymajcie się ciepło i walczcie , walczcie!Z wami , choć na odległość , są nasze dobre myśli i energia , którą razem z nimi wysyłamy do Kwarkowa :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Pięknie napisane, Gacuś miał niesamowite szczęście, dlaczego teraz los tak z nieg drwi?
Nieustannie trzymamy kciuki i ślemy buziaki dla przystojniaków :-*
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

Tylko, niech mi ktoś powie, jak sobie z tym najtrudniejszym pytaniem radzą ludzie, dla których zwierzę= rzecz?
Odmienna, ja myślę, że to taki typ człowieka, że egzystencjalnymi pytaniami i tak nie będzie sobie zawracał głowy :(
Nie wiem, czy Ich cierpienie ma sens, może sens nadaje mu dopiero nasza wspólna walka i zaangażowanie, żeby było choć odrobinę lepiej...?
Kciukam niezmiennie za Gacusia :-* No i fajnie, że wreszcie wróciłaś!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Odmienna trzymaj się mocno! Miejmy nadzieję, że Grafik wróci do pełni zdrówka i za to kciuki ściskamy!

Bezsilność jest niestety najgorsza. Ile by się dało by móc, umieć pomóc...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Widział kto, jak szczur nosa zadziera?
Właśnie tak to wygląda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
;D 8)


Obrazek


(kurczę, ale fajne się Forum zrobiło! Jakie cudne logo!)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

odmienna pisze:Widział kto, jak szczur nosa zadziera?
Właśnie tak to wygląda:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
;D 8)
zwykle po zobaczeniu takiego zadartego szczurzego nosa właściciel owego nosa lądował mi na twarzy..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Mając takie wąsiska nosek ma prawo być wysoko wysoko ;)
Miło Was widzieć :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

zwykle po zobaczeniu takiego zadartego szczurzego nosa właściciel owego nosa lądował mi na twarzy..
Hihihi... :D w tym konkretnym miejscu mogę ten fenomen podziwiać w słodkim poczuciu błogiego bezpieczeństwa: stąd Dar nie skacze; stąd Dar „panuje nad sytuacją”. To jest Jego miejsce, na Jego tarasie, przed Jego odrapaną klatką. Od kiedy zniknął (prawie doszczętnie zeżarty) sławetny regał ze sławetną półką, tu właśnie jest stanowisko dowodzenia, mostek kapitański, którego nie opuszcza się w jakichś niepoważnych skokach :P
Mając takie wąsiska nosek ma prawo być wysoko wysoko
w dodatku, wtedy przebierał tymi paluszkami, zupełnie jak ktoś, kto w zadumie bębni palcami po stole. no może nie dokładnie tak; robił to mnie intensywnie- widać zaduma była głębsza ;D ;D . (też się cieszę, że tu jestem :) )
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

miło odebrać znowu sygnały z Kwarkowa :)
Wąsiska cuuudne :D i te łapeczki ;D
(ja mam podobne odczucia do zalbi jeśli chodzi o taki widok z dołu:P )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Anka. »

Haha, jaki agent :)
Wymiziać Panów prosze, po tych uroczych noskach.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pin3ska »

Te wąsy są rozbrajające ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”