Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Smutnik :(

Post autor: KasiaGdańsk »

Jak się nie zaobrączkowaliscie to jest cudowny, zobaczysz po ślubie. Wredna zrzęda, który się nie stara. Mój teraz musi, bo go praktycznie w domu nie ma, ale jak był to z kijem nie podchodź...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

no nie wiem, w jego rodzinie wszyscy faceci szanują kobiety, on jest taki sam, poza tym, kochamy się, i nie wierzę, że żadne facet na świecie nie jest fajny
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

świat niestety nie jest tak różowy jak to się niektórym mogłoby wydawać... eh
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Smutnik :(

Post autor: tygrys1985 »

mazoq, moze nie jest różowy, ale przyznasz ze czasem sa chwile warte zapamietania, nie badzice takimi pesymistami!!!!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

chwil przyjemnych było nie więcej jak kilka dni, podczas gdy wszystkie gorzkie konsekwencje ciągnęły się miesiącami... z prostej kalkulacji... nie opłaca się :roll:

ha! haaa! patrzcie -> http://wiadomosci.onet.pl/1367060,11,item.html (w sumie nie wiem czy to może iść do smutnika) może i na moim koncie było ledwo kilkaset zł i nie było to konto VIP, ale teraz mam piękny dowód na to że z mojego konta faktycznie ZNIKAŁY pieniądze... dobrze że się wyniosłam z tego banku.... mimo że składając wniosek o kasację konta omal mnie nie zamordowali przed okienkiem.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Jezu chryste... >>KLIK>KLKI<< :sad2: :sad2: :sad2:
Chyba przestanę przeglądać allegro :( Nie zniosę, to nie ludzie, to potwory... Jak można???????
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Smutnik :(

Post autor: Layla »

marchewa, ta pani ma sklep, o którym pisałam w temacie o sklepach zoo... Zamierzam tam pójść jeszcze raz i potem skarga do TOZ-u...
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

I co to da? Ciebie i tak nie posłucha, a zamin toz się ruszy...

Są takie chwile, kiedy nienawidzę ludzi... :-(
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Smutnik :(

Post autor: Layla »

Mimo to zadziałam, zajrzyj do tematu: poprawiamy warunki w sklepach, a tam zobaczysz opis tego "przybytku"...

tu: http://szczury.org/viewtopic.php?t=7212&start=90
Ostatnio zmieniony ndz sie 06, 2006 8:24 pm przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

aaa wszyscy mnie olewaja :sad2:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

no i sobie Kubica pojeździł...
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Smutnik :(

Post autor: fafix! »

[quote="marchewa"]Jezu chryste... >>KLIK>KLKI<< :sad2: :sad2: :sad2:
Chyba przestanę przeglądać allegro :( Nie zniosę, to nie ludzie, to potwory... Jak można???????[/quote]
Kurczę, najchętniej wzięłabym wszystkie te maluch z Wrocławia, ale to nic nie da, bo ten ktoś znowu będzie rozmnażał biedne szczurki. :sad2:
Do tego zostałabym wyrzucona z nimi z domu, bo moja mama stwierdziła, że ona rozumie, że muszą być dwa, bo jednemu było by smutno, ale na trzy nie ma mowy... :sad3:
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Smutnik :(

Post autor: Azi »

Nie, no nie, ja się nie zgadzam! Jak mozna oddawać oswojone szczurki na pokarm dla węża?! 1kg! To to przecież dorosły szczuras, on przecież musi lubić swojego pana! :sad2: :sad2: :sad2:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Smutnik :(

Post autor: Fea »

Taki maluszek może zostać Twoim przyjacielem na długi czas, albo zaprzyjaźnić się z Twoim wężem:)
Boże, to potworne, obrzydliwe, kretyńskie i wcale do cholery nie jest śmieszne! Już nawet kupiłabym tam szczura, nie wiem, czy to hodowla karmowa, pal licho, ale wyjeżdżam...
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Fea, a to:
Szczury sa oswojone i nie gryzą. Wysmienity pokarm dla solidnego węża.
Oswojone. Doskonały pokarm dla węża... Ani serca ani rozumu...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”