Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

[quote="hipoteka"]to czekamy :D miejmy nadzieje ze kapturek z białym pyszczkiem to chłopiec :D[/quote]
nieprawda :jezor2: miejmy nadzieje, że to dziewczynka :hyhy:
Ostatnio zmieniony wt paź 24, 2006 7:11 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Przepraszam was ale nie wiem jakiej są płci, porownywałam ze zdjęciami i mi sie nic nie zgadza, moze lepiej pojde do weterynarza aby sie upewnić. Ogległośc pomiedzy odbytem a ujściem dróg moczowych cos nie tak. Mozecie mi coś podsunąć? Albo pomóc?
Ostatnio zmieniony wt paź 24, 2006 8:25 pm przez Basia_el, łącznie zmieniany 1 raz.
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: gijane »

basia i tak napisala, ze jak dziewczynka to sobie zostawi, wiec nie masz co liczyc na nia doma :P
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

falka,
Mam prośbę, pomozesz sprawdzić płeć maluchów? Porównuje ze zdjeciami i ta metodą
wg. P. Kodry i mi sie nic nie zgadza, a dziewczyny chcia koniecznie płeć znać. Pomożesz, prosze.... ;)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: an »

Basia_el, polecam metode sprawdzona przeze mnie osobiscie :) wybeirz dwa szczury, ktore ewidentnie ebda miec rozne odleglosci meidzy odbytem a ujsciem drog moczowych. to, ktore bedzie mialo krotsze, to dziewczynka. dluzsze- chlopak. i do tych, ktorych ejstes juz pewna, porownuj reszte szczurow. nie powinno byc problemow :)

a wetowi bym nie ufala. oni wcale nie musza tego wiedziec i moga wprowadzic w blad :/
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: sauatka »

Basia_el, a moze ktos 'obeznany' z Elblaga pomoze ;)? Zapytaj Falki ona chyba jest z Elblaga :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Basia ja mam nadzieje ze Twoje wstępne obmyślenia są błędne jednak :)
klik <--- galeria moich uszatych
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

gijane to było wcześniej kiedy Basia nie edytowała postu i nie wiedziała jeszcze jakie płci są szczurki ==> wtedy także nie powiedziała, że jak dziwewczyna to ją bierze ;)
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: falka »

napisalam na pw :) na razie jestem w pracy, ale umowimy sie jakos :)
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Dzięki jeszcze raz falka. Już wiem są trzy dziewczynki (2 kapturki i 1 albinosek) i jeden chłopak (najgrubszy z nich wszystkich, albinosek). Dziewczynka z łatką zostaje, przykro mi jak ktoś miał na nią ochotę. :jezor2:

Falka dołączy zdjęcia. :D
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2006 7:18 pm przez Basia_el, łącznie zmieniany 1 raz.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

Oh, Basiu. Ja wiem to twoje szczury masz prawo zrobić z nimi co chcesz ( nawet wszystkie zatrzymać :jezor2: ) Ale dlaczego akurat kaputurka?? Gdybym mogła wzieła bym albinoske, ale moja mama za żadne skarby nie chce. ( i tak cud, że wogóle sie zgodziła na 2 szczury). Mówi wszystkie, ale nie albinosy. :-(
A trudno ostanio na forum znależć jakieś młode samiczki nie albinoski. Bo ja mam ciągle pecha, jak są jakieś to albo albnoski, albo jakieś starsze osobniki. A od samców to sie normalie roi.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Urzekła mnie swoją łatką na pyszczku i maleńka na głowce. Poza tym jest strasznie zwiazana z Misią oraz knuje żeby coś zrobić. :D
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2006 7:57 pm przez Basia_el, łącznie zmieniany 1 raz.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

ok widze że naprawde ją kochasz :jezor2: Przynajmniej zostanie z matką. .................. :D Nic nie da sie zrobić.... No tak, ale ja mam tak zawsze. Na twoim miejcu też bym ją sobie zostawiła. Z zdjęć wcześniejszych wygląda tak słodziutko :zakochany:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

Czyli jednak albinosek to jeden, jedyny samiec-rodzynek :-)

Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie u mnie w domciu ...
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

hipteka czyli bierzesz szczurka :) bardzo się ciesze bo przez Ciebie trafi do mnie moja mała albinoska :D jesli oczywiście się nie rozmyśliłaś :D
klik <--- galeria moich uszatych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”