Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nika11
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 12:12 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: nika11 »

a jak się zapisać?
na tą grę?
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

http://www.youtube.com/watch?v=8ddGmqDA2PI :D nie wiem co jej sie stalo, ze sie tak caly czas kręci
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

nika11, wedź na linka w moim opisie^^ na tego o wirtualnym złocie:) będziesz mogła się zapisać od razu do mojego klanu^^ wilkołakiem jestem:))
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Zapraszam do obejrzenia zdjęc warszawskich dzikusków :D
http://sps.forall.pl/viewtopic.php?p=5866#5866
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

hyhy juz jest temacik osobny o tym :D. hehe ale dawno smietnika nie tykalismy :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

wlasnie zauwazylam :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: merch »

zakladam temat o wszytskim i o niczym , taki Sbowy

bo gdzie napisac ze gotuje parowki, szczury biegaja, czytam hamleta i dziwie ze nic sie nie zmienia a wczoraj ekspres wywalil jakis centralny bezpiecznik , szczury najpierw pogryzly a potem zaciapaly to co juz niby zabezpieczone pomidorem , jedzonym za ekspresem.

Dzis poszly kolene rolki tasmy izolacyjnej.

A poza tym wciaz mi zle, mimo ze podlosc, sadzac po "Hamlecie" niczym nowym nie jest...

Scalone z istniejącym tematem. ;) /Agata
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Telimenka »

Dobry pomysl ;).

Spac mi sie chce a nie chce mi sie ruszyc dupska myc sie itp
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: merch »

a jutro mis :) mowia w telewizji :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: merch »

zrb sobie dzien dziecka :) , chociaz ja brudna gorzej spie :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Telimenka »

Wg mnie to one wszystkie sa brzydkie jak stad do Krakowa albo dalej. No moze niektore sie wyrozniaja ale czasami to juz takie obrzydliwe szkapy! ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: pin3ska »

merch pisze:a jutro mis :) mowia w telewizji :)
o ktorej i na ktorym programie?
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: merch »

oj nie wiem w 1 lub w 2
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Asmena »

Ale dobrzeee... Moje kochanie z obozu wróciło, dzisiaj miałam ostatnie zajęcia teoretyczne na prawko, już pojutrze pierwsze jazdyyy! ^^

Szczury się chyba na siebie poobrażały, moja Naka siedzi na dole w misce z jedzeniem, a szczury znajomego na najwyższym pięterku- każdy w innym rogu. Ach, ta szczurza miłość ^^ Znając życie i tę śmieszną trójkę- za trzy minuty będą chrapać wtulone każda w każdą ^^

Eeech, jeszcze tylko 250zł do spłacenia dziadkom ^^ Ale przynajmniej szczurki mają porządną wolierę ^^

A do mnie do pokoju przyczłapała się jedna z sióstr i oświadczyła, że dzisiaj śpi ze mną. Nie za bardzo obchodził ją fakt, iż ja nie chcę ;) Chciałam spędzić nockę na oglądaniu anime- jakiś horrorów, a za plecami chrapie mi ośmiolatka ::)
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: merch »

As ciesz sie , ze iostra kocha :)

Milosc cenna rzecz

A mnie szczur zaatakowal tak smiesznie stanela mi na ramieniu ja sie do niej wydurnialam a ta pac lapa zaopatrzona pazurem w twarz o!
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”