pamelkowe ogony :>

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

widze, ze tylko ja tu zagladam... ale w innej sprawie. czy nie przygarnął by ktoś na pierwszy tydzień feri moich ogonków?
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

nie, no ja też.
ale ty masz fajnie, jeszcze masz ferie...mi się tydzień temu skończyły :(
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Oleczka »

moze i nie pisalam ale ja tez tutaj zagladam :)
kurcze jakbym teraz w niedziele nie jechala to bym pomogla a tak to lipa :(
troszke pozno zaczelas kogos szukac :(
ehhh nie moge sie przyzwyczaic do Twojego nowego nicku Pamelka to byla Pamelka ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Nina »

Nooo właśnie, odzyskałabyś tamto konto, ja sie przestawić nie moge. Tamten nick fajny był ;D
Ja zaglądam, ale nie zawsze pisze :P Wasz temat jest jednym z niewielu w tym dziale, które czytam ZAWSZE.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Landrynka »

jak byś się ładnie uśmiechnęła do jakiejś adminki to byłoby po sprawie :)
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
MiśKosztela
Posty: 23
Rejestracja: śr sty 23, 2008 3:19 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: MiśKosztela »

to zmienie na Pamelka - wcześniej chyba mozna bylo, teraz tez?
Moje kochane ogonki Mafia, Cappuccino i Blues ;* ... Oraz sunia Pamela, kot Elton. :D
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: odmienna »

oj, zmień, zmień bo się nie mogę przyzwyczaić, że się w temacie PaSzczurki Pamelki, MiśKosztela panoszy jak we własnym ;)
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Pamelka »

Hey wszystkim!!! Nareszcie wracam, strasznie się za forum stęskiłam... Ojj... Widze, że kilka zmian jest (coś a'la SB^^).
Co u gryzoniowych? Jest nas 4. Niestety nie 4 ogony, ale 3 ogony i chomiś. Mój kolega miał chomiki, ale się gryzły i dał mi jenego. Maleńka, o to ona, miała złamaną łapkę i ma strupek.
Ogny są zdrowe, wesołe i szczęśliwe, poniewarz ostatio najwięcj czasu spędzają poza klatką. Musiałam zrobić kartkę na drzwi, żeby obcy wchodzący do mnie nie rozdeptali mi moich bestji.
Mafia troszkę chyba wyjaśniała, ale biała tak jak Mafia Niny raczej nie będzie. Blues robi sie bardziej czekoladowy, niż brązowy (przypomina mi mysiego tana, bo brzuszek ma brązowo-jasny). Capek się robi chyba bardziej do ludzi :D
Ogoy uwielbiają buszować po moim pokoju, po jakimś czasie lądują w pudełku tekturowym z pluszakami. Uwielbiają je.
Zdjęcia zalinkuję i może jeszcze dzisiaj wrzuce na forum^^ :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Nina »

3 nick? Ty to masz tempo :P Lepiej daj o tym znać modom, bo będzie zamieszanie ;) A wczoraj zastanawiałam sie gdzieś Ty znikła :)
Mój Him tak jak Blues ma jaśniejszy brzuszek :)
Czekam na fotki :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Pamelka »

oj, mam tepo i to niezle. ale a MiśKosztel zapomniałam hasła i maila xD a na Pamelkę666 nie mogę sie za nic zalogować... bd musiała wreszcie fotki zalinkować...
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Pamelka »

Hey, dzisiaj mam smutną wiadomośc. Blues ma kłopoty z oddychaniem, dziwnie ćwierka i ostatnio schudł. Jutro idziemy do weta. Odezwę się jutro, co mu jest... Niestety nie pojedziemy do Warszawy do weta, tylko do miejscowego, który ma specjalizacje koty, psy i konie... Ehhh...
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: alainaprv »

Taki lekarz ci nie pomoże. Nie oceni prawidłowo co dolega szczurowi, a nawet może postawić złą diagnozę... Pamelka przecież Ty nie mieszkasz na końcu świata, z Kobyłki jeździ autobus...
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Pamelka »

do porządnego lekarza to dopiero we wtoerk bym mogła, bo jutro mam spotkanie do bierzmowania i dopiero o 17 kończe, a mama mnie tak późno nie puści...

jak najłatwiej dojechać z wileńskiego do jakiegoś porządnego weterynarza?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: limba »

Pamelka z Wilenskiego to propnuje, albo tramwajem 26 w strone Bemowa az do konca praktycznie. To jest dojazd do dr Wojtys.

Do Oazy. Z Wilenskiego trmawajem do centrum, z marszalkowskiej tramwaj 36 (w strone Marymontu)do samej petli.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PaSzczurki Pamelki666

Post autor: Ausaya »

Do Oazy chyba najblizej bedzie. Moim zdaniem najlepiej z wilenskiego pojechac tramwajem do placu bankowego (przystanek metro ratusz) wsiadasz do metra jedziesz do placu wilsona i stamtad jakims autobusem 157 lub 181 do przystanku Osiedle Potok. Tam bedziesz musiala przejsc przez osiedle ktore bedzie na wprost jak wysiadziesz z autobusu. Najlepiej zapytaj kogos o lecznice bo ogolnie ciezko do niej trafic pierwszy raz, ja troche sie naszukalam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”