Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: anik1 »

A potrafisz narysować/namalować portret np mojej córki jak wysle zdjęcie ( bo piszesz, ze kogoś możesz narysować?) albo szczurka jak wyśle zdjęcie? Fajnie by było mieć portret szczurci
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: odmienna »

Nie pamiętam, „u psów”, czy „u kotów” – widziałam taką praktykę: licytuję jakąś rzecz powiedzmy za 10 zł, wygrywam i oddaję ją z powrotem na licytację (bo jej właściwie nie potrzebuję) ktoś inny wygrywa ją za 7 zł i Yss zupełnie legalnie księguje 17 PLNów…. ;)
(to tak na wszelki wypadek :D , bo ja np. żadnych ozdobnych przedmiotów raczej nie lubię- ja mam tylko kotkę oraz szczury ozdobne )
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Magamaga »

Na moim SPS'owym bazarku wystawiłam ręcznie robione kartki świąteczne - do Wielkanocy blisko, może w tą stronę idź?
Hamaczki itp. i ja bym z miłą chęcią kupiła.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: yss »

odmienna: można wpłacić więcej za wylicytowany przedmiot jeśli ktoś poczuje taką potrzebę :) bazarek będzie miał początek i koniec, nie będzie wiecznotrwały.... ale mam cichą nadzieję że coś dla siebie znajdziesz co się przyda.

anik: ja mogę się tego podjąć ::) nie wiem jak tam nieja stoi technicznie z rysunkiem, ale wiem, że ma chorą prawą rękę.

jeżeli będziemy bazarkować, to za jakieś 10 dni co najmniej. niech chętni się przygotują. zrobimy ogłoszenie w dziale "bazarek", pierwszy post będę aktualizować w miarę napływania przedmiotów i po prostu dopisywać kolejne przedmioty do listy. :) czas trwania: tydzień, dwa, 10 dni?

ja na pewno wystawię jakąś biżuterię i może właśnie kilka obrazków ze szczurami :)
hamaczki to baaardzo dobry pomysł. i norki. niech się każdy zbiera z rzeczami i spotykamy się na bazarku :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Magamaga »

Jak za 10 dni, to może wykonam jakieś kartki Wielkanocne. Szyć niestety nie umiem i nie znoszę. Yss z miłą chęcią kupiłabym od ciebie jakieś Twoje dzieło :D. Nie wiem tylko czy mnie stać.... ;)
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: ogonowa »

Magamaga pisze: Nie wiem tylko czy mnie stać.... ;)
Yss to profesjonalista, także pewnie nie będzie u niej tanio :D.

Ja z chęcią coś kupię, np. właśnie obrazki czy coś.. ze szczurkami byłyby super. Najlepiej jak ty Nieja zrobisz, to sobie podjadę :P.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Nieja »

Nue: Maszyny do szycia nie posiadam :( Ale zobaczę jak mi to szycie hamaczków ręcznie pójdzie.

anik1: Człowieka w życiu nie narysuję :( Twarz ludzka jest dla mnie zbyt mało szczegółowa i ma za mało punktów odniesienia. Zresztą talentu to ja nie posiadam, po prostu rysuję ;) Zanim się zdecyduję podjąć wyzwanie rysowania szczuraska, to wyślę skan rysunku który wykonałam. Najprawdopodobniej zrobię to jutro.

Magamaga: Nie mam pojęcia nawet jak się zabrać za robienie kartek świątecznych. Po prostu "zrobić" kartkę na twardszym papierze i już czy jest jakiś haczyk? ??? Byłabym więc wdzięczna za pomoc...

Zresztą sytuacja wygląda tak, że nie jest jak kilka tygodni temu, że ręka mnie bolała kilka godzin w ciągu dnia. Teraz ona mnie rwie z bólu i jest to większość dnia :( Zwykłe zajmowanie się domem to katorga, a nic przeciwbólowego już nie działa. Podczas mycia naczyń czy zwykłego mycia zębów się okropnie męczę, jednak wyszyć coś będę się starać (ostatnio musiałam zaszyć dziurę w kocu i zajęło mi to 3h z przerwami, bo ledwo trzymałam igłę - byłam niesamowicie wściekła i poirytowana). Wiem, że rysunki poniekąd odpadają, gdyż ołówek opiera się dokładnie tam gdzie jest guzek (chociaż jeśli anik1 po obejrzeniu mojego rysunku przykładowego nadal będzie chciała rysunek swojego ogoniastego, to mam nadzieję jakoś dać radę). Jednak szycie mniej boli niż rysunek... Swoją drogą, zaczyna mnie poważnie to martwić. Lekarz mówił, że ból nie powinien sam od siebie następować, a potrafi bez powodu mnie nachodzić i trzymać się godzinami...

yss: Jeśli posiadasz jakikolwiek zapał i wolną chwilkę to proszę Cię nieskromnie o wsparcie artystyczne.

Jak o tym myślę, to czuję się jakbym się wszystkimi naokoło wyręczała i źle mi z tym, ale jeśli chodzi o moje maleństwa, to muszę jakoś ten wstyd pokonać... Wstyd mi, że mogę sobie sama nie poradzić :(

Post chcę zakończyć miłym akcentem mimo wszystko :) Otóż udało mi się udokumentować najbrzydszego szczura świata :D Koniecznie obejrzyjcie w pełnym rozmiarze :D
Obrazek

Tu Hyde zaraz przed skokiem na moją twarz i Jekyll gapiący się bodajże na kota ;)
Obrazek

P.S. Dziś miałam bardzo "bolesny dzień" jeśli chodzi o rękę i większość dnia spędziłam starając się wykonać nią jak najmniej ruchów :( Prześlijcie mi jakieś ciepłe myśli, może one odgonią tego chochlika co powoduje ból :(

P.S.2 Ania odpisała na zapytanie o bazarek. Jej odpowiedź to "[...]Handel rzeczami na rzecz szczurków? Proszę bardzo."

EDIT:
P.S.3 Zapomniałabym: Dziękuję Wam za to, że jesteście!
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Malachit »

Nieja bedzie dobrze... Jakby co ja tez moge pomoc ;) pewnie znalazlabym cos na bazarek, moge tez zrobic kilka kartek swiatecznych... (robi sie calkiem prosto, wystarczy blok techniczny z kolorowymi kartkami i pomysl, ew. kawalek wstazeczki, piorka, guzik...praktycznie wszystkiego mozna uzyc :D)
Nie moge za bardzo mowic za ogol ale nie wydaje mi sie, zeby ktos pomyslal, ze sie nim wyreczasz - chyba wszyscy rozumieja twoja sytuacje i z checia ci pomoga ;)
Co do "kierownika"... wiesz do takiego czegos brak slow. Jak to mowi moja mama - swiat nie jest sprawiedliwy i nigdy nie bedzie :-\ :-\
Trzymaj sie
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Nue »

Nieja, wiesz co, może Ty daj sobie spokój z wykonywaniem jakichś bardzo skomplikowanych rzeczy i oszczędzaj łapkę przede wszystkim...
Coś się pozbiera, na bazarek wystawi - i będzie. Nie będziesz przecież teraz szyła ręcznie hamaczków albo kleiła pocztówek, skoro tak Cię boli.

Jesteśmy z Tobą :) Jakoś to będzie!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Babli »

Nieja, nie martw się ;). Będzie dobrze :-* Mam parę zbędnych rzeczy w domu to mogę wystawić :)


Swoją drogą, szczur wcale brzydki nie jest! Śliczny i cudny.. :-* :D
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: zalbi »

ja mogę zrobić kartki swiąteczne. postaram się zrobić je do końca tygodnia =)


a na tym zdjęciu http://img100.imageshack.us/my.php?image=1003326vc3.jpg Hyde wygląda jak Fated Love http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf1 ... 5fec0.html Sachmy =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: Magamaga »

Ja robię kartki wklejając różne elementy na kolorowym brystolu, ale myślę, że jak Cię boli łapa to nie dasz rady. Wkrótce robię zakupy scrapbookowe na Allegro i porobię kartki.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: yss »

ja przy tym dodam, że jeśli zakupy zrobimy w zooplusie, to mam tam łącznie 12% rabatu na towary :) myślę, że to całkiem fajny rabat i bardzo się przyda.

nieja: może ktoś będzie potrzebował w przyszłości podobnej pomocy, jak rękę będziesz miała zdrową, to weźmiesz wtedy udział i pomożesz z kolei komuś - nic się w przyrodzie nie marnuje :) najważniejsze, że twoje szczury zachowają u ciebie ciepły dom.
dlatego chętnie coś od siebie wykonam i wstawię :D
i przestańcie histeryzować, że drogo, od 1 zł powystawiam ::) żeby nie było. :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: szpaczek »

oo to ja z niecierpliwością czekam na rzeczy yss 8) 8)

a ja nadal nie wiem co z moich rzeczy nadawałoby się do sprzedania... ???
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: anik1 »

Jak masz takie bóle - nie rób nic, staraj sie jak najmniej ruszać ręką. Nie ma sensu pogarszać stanu rączki, jeszcze Ci sie może kiedyś przydać:).
Obraz od yss - może być ostra rywalizacja przy licytacji:)
Karteczki świateczne - super pomysł:) Będzie dobrze:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”