bezsilny wielkoszczur

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: Paul_Julian »

Nie musi sie przeciez nazywac Kai :) Niuch, Niu, to fajne imię :) A czemu mu sie Kai źle kojarzy ?

I tez mam nadzieję, ze będzie lepiej i te leki pomogą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

Paul_Julian pisze:Nie musi sie przeciez nazywac Kai :) Niuch, Niu, to fajne imię :) A czemu mu sie Kai źle kojarzy ?

I tez mam nadzieję, ze będzie lepiej i te leki pomogą.
A nie wiem czemu niechetny jest na to imie... Moze byl zle traktowany
dum spiro spero
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: S. »

Dziękuje za informacje.

Mnie i Modka zbliżył Sylwester. Jak zaczęli odpalać sztuczne ognie, Modi wystraszył się hałasu. Zabrałam go z klatki i trzymałam na kolanach. Uspokoił sie , nawet nabrał ochoty do zwiedzania domu, pomimo hałasu. Od Sylwestra jest dużo delikatniejszy w stosunku do mnie.
Różnica jest taka, że jak córka włoży rękę do klarki, to łapie zębami za jej rękę (nie gryzie, tylko trzyma), a mnie wypycha łapkami z klatki. Wcześniej mnie też łapał zębami za rękę.
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

Niucho ma się jeszcze lepiej... giba się czasem przewróci ale dzisiaj zwiedził całe mieszkanie i wszedł mi do łóżka i śpi ;p aż szkoda mi go do miski zabierać;p
dum spiro spero
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: Paul_Julian »

To chyba te leki w takim razie pomagają :) Tak trzymać !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

kurde nie wiem co robić od 3 dni kai ma jedzenie u siebie w policzkach na siłle próbowałlam żeby wypluł ale nie da rady. w jaki sposób sprawić żeby zwymiotował.... jabko zaczyna mu fermentować.... przecież to zgnije
dum spiro spero
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: Paul_Julian »

A moze mu po prostu nie dac jesć na razie? Zeby albo pogryzł to co ma, albo wypłul ? Tyle co znalazłem na szybko na zagraniccznych stronach, to pisze, ze zawsze cos tam przechowują i sobie podjadają ( w przeciwieństwie do zwykłęgo szczura , który znosi do domku) . Więc może on po prostu to zjada na bieząco , tylko malo ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

Paul_Julian pisze:A moze mu po prostu nie dac jesć na razie? Zeby albo pogryzł to co ma, albo wypłul ? Tyle co znalazłem na szybko na zagraniccznych stronach, to pisze, ze zawsze cos tam przechowują i sobie podjadają ( w przeciwieństwie do zwykłęgo szczura , który znosi do domku) . Więc może on po prostu to zjada na bieząco , tylko malo ?
on n igdy tak nie robił... nic mu jeśc nie daje ale juz czuć alkohol z tych jabłek... a co do samego niucha ma sie dobrze od dwóch godzin mi nie daje spać.... giba się za3muje co chwila ale zasuwa jak głupi;p
dum spiro spero
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: S. »

Chyba nie masz wyjścia, tylko wsadzić mu palec do worka policzkowego i wszystko wyciągnąć.
Wsadzaj palec z boku zebów. Jeżeli będziesz to robic z głębokim przekonaniem , że pomagasz mu, to nie powiniem nic Tobie zrobić. One świetnie wyczuwaja intencje ludzi.
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

S. pisze:Chyba nie masz wyjścia, tylko wsadzić mu palec do worka policzkowego i wszystko wyciągnąć.
Wsadzaj palec z boku zebów. Jeżeli będziesz to robic z głębokim przekonaniem , że pomagasz mu, to nie powiniem nic Tobie zrobić. One świetnie wyczuwaja intencje ludzi.
no nie wiem ... a nie wiem czy weterynarz sie tego podejmie bo sam się boi
dum spiro spero
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: S. »

Ja sama raz wyciągałam sznurek.
Mirka też wyciągała różne rzeczy z worków swoich gambianów.
Jak sie obawiasz to załóż najpierw rękawiczki włóczkowe, a na te rękawiczki załóż rękawice gumowe. Jak mam rękawice uvex profas - szklarskie, do tego zarękawki szklarskie. Rękawiczki włóczkowe i na to te szklarskie dają pełne zabezpieczenie od gambianowych zębów. Mam kupione trzy pary takich rękawic: dla mnie, dla córki i dla weterynarza. Zamów dzisiaj rękawice z przysyłka kurierską, to jutro posprzątasz w pyszczku Niucha.

http://glass24.pl/p-4205/rekawice-szkla ... 60492.html

http://glass24.pl/p-5208/zarekawek-szkl ... 60491.html
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

S. pisze:Ja sama raz wyciągałam sznurek.
Mirka też wyciągała różne rzeczy z worków swoich gambianów.
Jak sie obawiasz to załóż najpierw rękawiczki włóczkowe, a na te rękawiczki załóż rękawice gumowe. Jak mam rękawice uvex profas - szklarskie, do tego zarękawki szklarskie. Rękawiczki włóczkowe i na to te szklarskie dają pełne zabezpieczenie od gambianowych zębów. Mam kupione trzy pary takich rękawic: dla mnie, dla córki i dla weterynarza. Zamów dzisiaj rękawice z przysyłka kurierską, to jutro posprzątasz w pyszczku Niucha.

http://glass24.pl/p-4205/rekawice-szkla ... 60492.html

http://glass24.pl/p-5208/zarekawek-szkl ... 60491.html
heh no nie mam odwagi ;p mam nadzieje ze ktos mi pomoże ;p
dum spiro spero
Awatar użytkownika
L'urine-Boruta
Posty: 564
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 3:16 pm
Lokalizacja: ZST

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: L'urine-Boruta »

jak się trzyma twój gambiak?:)

i co z jego jedzonkiem w pyszczku? Przeczytałam całe 8 stron. jestem pociskiem... aż mnie oczy swędzą i idę już spać... naszła mnie ochota na gambiaka.. trochę nie ten temat, ale: gdzie można kupić/wziąć gambiaki?:) -pytanie na przyszłość
Obrazek
Sheepiee 23.12.2011
L'urine ur. 5.10.2010r. - 1.02.2013r.
Gandzia: ur. 14.01.2011r. - 4.04.2013r.
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: fenyloetylo1 »

odszedł [*]
dum spiro spero
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: bezsilny wielkoszczur

Post autor: nausicaa »

ojej, przykro mi. niech sobie biega w niebie wielkoszczurzym[*]
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”