Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gogha
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:47 pm

Kolby

Post autor: Gogha »

Ja kupiłam Cekinowi jajeczną, bo on tak kocha jajka, ale nie może ich jeść tak często jak by chciał. Myślałam że jajeczna kolba rozwiąże problem. Jednak niestety... niesmakuje...
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

Kolby

Post autor: LiNkA »

A ja tez mam kolbe dla swoich tylko zadna nie umie ich jesc... albo im nie smakuje... Może jeszce sie skuszą :)
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Kolby

Post autor: ESTI »

LiNkA, a jaki smak kolby, moze nie lubia akurat takiej?
Obrazek
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Kolby

Post autor: moniaaa »

Ostatnio przez pomylke kupilam Tesce kolby (Vitapol), ale dla koszatniczek... Myslicie, ze to moze zaszkodzic? W sumie duzo fajnych rzeczy tam jest (owoce-orzechy, platki rozy), mysle, ze powinno jej smakowac, ale nie wiem czy dieta koszatniczki nie rozni sie czasem za bardzo od diety szczurkowej.

za to wyzej to przepraszam, ale jakis error wyskoczyl i to sie samo ;)
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Kolby

Post autor: Dory »

Myślę, że nic jej nie będzie... Moim szczurkom bardzo smakowały kolby kokosowo-różane dla szynszyli [vitapol] <-polecam :hihi: i nie dostały uczulenia, ani nic.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Kolby

Post autor: Wiktoria »

Mój mikuś nie lubiał żadnych rodzajów kolb. Zawsze tylko wisiały i trzeba było je wyrzucać. Wolał zwykłe ziarenka.
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Kolby

Post autor: moniaaa »

U mnie wlasnie jedynym sposobem zachecenia Teski do jedzenia ziarenek to umieszczenie ich w kolbie :) Inaczej nie lubi, a to chyba niedobrze :/
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
halcia
Posty: 20
Rejestracja: pt mar 24, 2006 6:40 pm

Kolby

Post autor: halcia »

U mnie jest tak samo,miska z ziarnem stoi glownie dla ozdoby,kolba znika w dwa dni.Mysle ze nie ma roznicy w jakiej formie szczurki zjadaja ziarno,tak jest nawet lepiej,bo musza sie troche napracowac :lol:
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

Kolby

Post autor: Faelivrin »

Ponieważ moje papużki nie jadły swoich miodowych kolb, dałam jedną mojej Tośce... Po nocy został z niej tylko patyczek na dnie klatki ;) Mimo, że to papuzie jedzenie, to jej najwidoczniej posmakowało proso...

Gdy już zje te miodowe kolby, kupię już te dla gryzoni i się przekonam, czy będzie jadła z takim samym apetytem :hyhy:
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

Kolby

Post autor: LiNkA »

ESTI jest to kolba owocowo-warzywna....
wczesniej kupywałamim smakoszki owocowe to zjadły w całą noc całą, więc myślałam że owocowo-warzywna także będzie im smakować.
Na kolbie teraz są slady jakiegokolwiek dziobania... widze zxe próbowały.... i to nie mało ...
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

Kolby

Post autor: Faelivrin »

Halo, halo, czy to możliwe? Kupiłam pyszną kolbę (próbowałam ^^') musli, a moja szczurcia nawet jej nie tknęła! Zdecydowanie woli te dla papug...!

:drap: Uhm... Teraz tylko patrzeć, jak na ogonie pojawiają się pióra, a z łapek robią się skrzydełka...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Kolby

Post autor: ESTI »

Faelivrin, po prostu szczurze jej nie smakuja - no co zmusisz? :jezor2:
Obrazek
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

Kolby

Post autor: Faelivrin »

Na nic jej nie zmuszę, tylko, że gdy opiekowała się nią stara właścicielka, wcinała te kolby, aż miło... Mhm... Trudno... Będę je brała jako jedzenie do szkoły, żeby się nie zmarnowały :hihi: :khihi:

A serowej nigdzie nie mogłam dostać! Czy to możliwe? Były tylko kokosowe, z chlebem świętojańskim, musli...
Norma
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 31, 2006 4:47 pm

Kolby

Post autor: Norma »

Moja szczurka jakoś nie jest najchętniejsza na kolby. Wszystkie gryzonie je wcinają tylko nie moja! ;) Jakoś wytrzymam.... chociaż schudnie :lol:
O to moja szczurzyca. Piękna, nie? ;D
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

Kolby

Post autor: blanka:*edi »

Ja mojemu nigdy kolby nie dałam. W sumie to nie wiem dlaczego...jakoś tak wyszło. :drap: Jak nie zapomne to może jutro skocze do sklepu mu kupić :) Zobaczymy czy mu się spodoba :)
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”