Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Właśnie sie dowiedziałam o terminach sesji poprawkowej...
Obydwa egzaminy mam dzień po dniu...
A specjalnie z czerwca przeniosłam bo mi nie pasowały i były za gęsto poustawiane z innymi... no to teraz mam lepiej cholera jasna...

Remont mieszkania się przedłuża bo a to farby zabrakło, a to kolor nie ten i jeszcze pochłonął więcej kasy niż przewidywałam i musiałam ruszyć pieniądze odłożone na klatkę. Teraz będę musiała się zapożyczyć u mamy :/
Nayorne
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 2:51 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nayorne »

Ale nuuda xD
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

wczoraj był trening z zastępstwem, bo sensei pojechał na zawody, i zastępca senseia znęcał się nad nami, każąc wykonywać ćwiczenia na siedząco. starałam się być twarda, ale po 5 minutach aż popiskiwałam... siedzenie na sińcach to jest to. jak już wstaliśmy przegonił nas po sali w specjalnym płaskim kroku, zaczęliśmy się uczyć pierwszej formy, ciągle coś robimy źle, zmachałam się strasznie, plus stopy, a na zakończenie usłyszeliśmy, że to był taki luźny trening, w poniedziałek weźmie się za nas porządnie - auaa!
tylko dlaczego ja to piszę w marudniku? powinnam chyba w weselniku :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Simel
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 6:51 pm
Lokalizacja: Orneta/Olsztyn

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Simel »

eee, głodny jestem :-\
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

Matko, czemu jest tak gorąco??? Wrzesień chyba mamy kurde, nie?
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

Ależ mnie gardło boli, chyba za dużo się napaliłam tej shishy jak na pierwszy raz :P
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Alexis Tak to chyba to, w szczególności jeżeli paliłaś normalny tytoń. ; D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

Paliłam melasę o smaku/zapachu mango firmy Nakhla czy Nakhli (ponoć nie za dobry), whatever :P Ale kupię sobie swoją shishę i lepszą melasę, może mnie nie będzie drapać :P

A żeby nie zbaczać z tematu: oglądałam katalog Ikei, za dużo mają fajnych rzeczy i cierpię, bo wszystko bym chciała mieć :-\
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Alexis pisze: oglądałam katalog Ikei, za dużo mają fajnych rzeczy i cierpię, bo wszystko bym chciała mieć :-\
Co ja mam powiedziec... u mnie nawet nie ma Ikei.. ale katalog to tez dostalam... fajne rzeczy...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

No u mnie też nie ma Ikei... mieli budowac pod Łodzią, ale ciągle coś nowego wyskakuje i nie budują :/
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Byłam dzisiaj u dentysty. Szłam troche przerażona, bo ponad rok nie byłam do kontroli, więc wisiała nade mną perspektywa borowania, czego sie panicznie boje (i pomyśleć, że dentystą jest mój wujek ::) ). Ale sie zdziwiłam, gdy usłyszałam, że nie mam ani jednej, nawet najmniejszej dziury!
Ale żeby nie było za wesoło, zostałam uświadomiona, że przez moje cholerne, niezdecydowane, dolne ósemki, przesuwają mi sie wszystkie zęby, trójki chowają sie do środka... Mam za małą szczęke, na dole 16 zębów sie nie zmieści.
W perspektywie mam więc wyrywanie czwórek i albo czekanie, aż mi sie zęby zsuną same (w sumie u mnie dolnych i tak prawie nigdy nie widać) albo aparat na stałe (tyle, że obecnie kasy brak).
Czeka mnie jeszcze wizyta u ortodonty, zobaczymy co powie...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

Nie mam na nic czasu ...
Pieprzone gimnazjum mam tyle nauki i prac domowych jak nigdy a jeszcze koncze zazwyczaj o 16:15 :(
Chce poczytać moją ulubioną książkę ale nie mogę bo nie mam czasu :( zero czasu ...
niech to się wszystko wreszcie skończy...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Filip, skoro teraz tak narzekasz, to co będzie w szkole średniej? :D
Nie ma sensu tak bardzo przejmować sie szkołą. Nie mówie, żeby sie nie uczyć, co to, to nie (ja niestety popełniłam ten błąd, teraz mam kilkuletnie zaległości i bywa ciężko), ale wrzucić troche na luz.
Mi bardzo pomogły roczne 'wakacje' od szkoły, bez ciągłych sprawdzianów, rannego wstawania, itp. Teraz wreszcie ciesze sie z tego, że chodze do szkoły, której zawsze nienawidziłam...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

szczurfan pisze:Nie mam na nic czasu ...
Pieprzone gimnazjum mam tyle nauki i prac domowych jak nigdy a jeszcze koncze zazwyczaj o 16:15 :(
Chce poczytać moją ulubioną książkę ale nie mogę bo nie mam czasu :( zero czasu ...
niech to się wszystko wreszcie skończy...
Ja Cię tylko pocieszę tym, że za dwa lata czeka Cię egzamin (tak, tak :-X) i oprócz bieżącego zakuwania będziasz musiał powtarzać materiał z całego gimnazjum (ja na przykład wczoraj sobie uświadomiłam, rozwiązując test, że nie pamiętam jak się oblicza stężenie procentowe roztworu... ::)), a jeszcze jakbyś się wybierał na jakies olimpiady... (Jakby ktoś chciał wiedzieć, to w moim przypadku będzie to olimpiada z biologii, j. polskiego i j. angielskiego. Trzymajcie kciuki, dobrze? :))

Więc mi tu proszę nie narzekać, wziąć się w garść i po męsku z tym walczyć. ;)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Sesja - rok nauki w tydzien :P

Nic dodac nic ująć.... :-\ :-\ Moze jeszcze tylko to:

S.E.S.J.A - System Eliminacji Studentow Jest Aktywny

wiem, wiem... Czarny humor.... Musze marudzic z humorem, bo co mi innego pozostało... :-\
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”