Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: yss »

najprawdziwszy autentyk znaleziony przez nas na allegro.
jest to opis wzmacniacza, tłumaczony przez automat najpierw z fińskiego na angielski, a potem z angielskiego na polski ;) [albo coś równie wzruszającego]
warto. przy bydle i smaku muzyki nurkowania prawie się popłakałam. ale tak poza tym śmieszne jest to, że zjawisko jest nie do odszyfrowania. enjoy:

"Data wydania: 28-sie-2009
Wydane przez: CQC, CEPREI, Dolby, DTS
Mianowicie: pełna symetria, wszystko wyważone, wejście do różnicy różnicy BTL (bridge) mocy. To bilans wszystkich symetryczne i wszystkie formy organiczne dla układu scalonego może być bardzo dobry do poprawy czystości odtwarzania muzyki i podstawowe dla całego bilansu na najwyższym poziomie. Część wkładu maszyny do pełnej równowagi symetryczne lampy, lustro wzmacniacz różnicowy, wzmacniacz napięcia z głównych wspólnej bazy diament różnicy obwodem wzmacniacza, powszechnie znany jako X-type wzmacniacza różnicowego. Tego obwodu w HI-FI sektora wysokiej reputacji, której zaletą dynamicznego duży, silny napęd wysokiej szybkości zmian, zniekształceń harmonicznych, niski poziom hałasu, dobra odpowiedź przejściowa, wysoka liniowość, dobrą charakterystykę częstotliwości, poziom mocy wyjściowej różnicy BTL obwodzie wyjściowym, tego obwodu wyjściowego siłą napędową jest bardzo silny, dynamiczny ostry. To będzie pozytywny i negatywny generowane w pełni symetryczny wzmacniacz napięcia sygnału przepływu rozwój, tworząc zróżnicowane BTL produkcji. 150W na kanał z 12 na zarządzanie MJW0281A/MJW0203A półprzewodnikowe mocy. równolegle wyjście!
Urządzenie wykorzystuje dwa zasilacze do 600W wysokiej jakości bydła i 12 dużych pierścieni do 144.000 mikrofaradów łącznej pojemności kondensatorów filtru marki, aby zapewnić AD-2SE ogromne bogactwo odpowiedzi dynamicznej i spokojnej wielkości.
Zgodnie z potężnym Pure klasy wzmacniacz prąd spoczynkowy ciepła, AD-2SE szczególności wybranych dwóch dużych oddanych skutecznych, profesjonalnych radiator aluminiowy, 48 mocy lampy będzie jednolita mocowania na nim panel o grubości do 23mm szerokości aluminiowa obudowa chłodzenia integracji maszyny, w pełni zagwarantowane pracy w stanie czystym maszyny, gdy temperatura w bezpiecznej odległości. Moc wyjściowa może być potężnym środkiem promowania dobrych impedancja jest bardzo niska wrażliwość na światło niż konwencjonalne trudno push wartość wielu słynnych głośników! Takich jak słynny trudno wcisnąć ATC i Tanner, które wymienia.
AD-2SE dźwięku koniec bardzo podobny z AD-2N, aksamitny głos o bogatej, słodki i uroczy dźwięk i jasność tekstur. Wypełnienie bardzo harmonijny smak muzyki ekstrawagancji odurzających. Znacznie zwiększyć jego wysokiej częstotliwości, słońce olśniewające, osiągnęła ludzkiego ucha wykracza poza słyszalny domeny. Bardzo czysty i dobrze jakość dźwięku, ogólne wyniki tekstury jest gęsta, ale bogaty w wiele odwagi uczucie w rodzaju smak, wody niż wzmacniacz sensie ogólnym, niskie poczucie elastyczności i masy są bardzo dokładne: głęboki niskiej częstotliwości smak muzyki nurkowania bardzo bogaty. Warto do ogólnego dobrego smaku, na surowe wymogi wysokiej jakości audio miłośników i kolekcjonerów zainteresowanych.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania aukcji."
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Dulcissima »

padłam ^^

Wchodzi facet do sklepu zoologicznego, aby kupić gryzonia dla swego pytona. Obok pojemnika ze szczurami - klatka z papugą. Facio podchodzi bliżej, a papuga jak nie ryknie:
- Rozporrrrek otwarrrty
Gościu się czerwieni i zamyka rozporek.
- Dziurrrrra w porrrtkach!
Gostek robi się bordowy i majta rękami po portkach.
- Sznurrrrrówka rozwiązzzanaa!
Facio pochyla się, by zawiązać but.
- Pierrrrrdnąłeś!
Gościu, bordowy ze wstydu, spierdziela ze sklepu. Papuga odwraca się w stronę klatki z szczurkami:
- Innocenty, już OK. Ale stawka jak zwykle!
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Mielia »

Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: szczuruleczka »

Mielia pisze:http://mistrzowie.org/66380/Zycie padłam :D
Ej, chamska jesteś Mielio, przez Ciebie i Twój post spadłam z krzesła :D Hahahahaha a to dobre!!!
A ja jak byłam mała to na kiosk mówiłam 'Piosk' albo w przedszkolu śpeiwałyśmy z koleżankami 'Proputanka trzeba dwoooojga!' Skad to nam przyszło do głów to ja nie mam pojęcia :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: zuzka-buzka »

Też mówiłam piosk. ;)

"Mamooo, idziemy do piosku!"

A za to w przedszkolu, moją ulubioną "piosenką" było "Chwała na wysokości"... Tyle, że ja śpiewałam trochę inaczej... Tak po prostu słyszałam. :D A mianowicie:
Chwała na występ kości, chwała na występ kości, albo kuj - na ziemi. ;D Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale dalej się z tego śmieję. :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Kameliowa »

zuzka-buzka pisze: albo kuj - na ziemi.
dobrze, że kuj, a nie... wiecie co xD
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: zuzka-buzka »

xD takich słów to ja nie znałam... :P
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Kameliowa »

George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Mielia »

szczuruleczka pisze:
Mielia pisze:http://mistrzowie.org/66380/Zycie padłam :D
Ej, chamska jesteś Mielio, przez Ciebie i Twój post spadłam z krzesła :D Hahahahaha a to dobre!!!
A ja jak byłam mała to na kiosk mówiłam 'Piosk' albo w przedszkolu śpeiwałyśmy z koleżankami 'Proputanka trzeba dwoooojga!' Skad to nam przyszło do głów to ja nie mam pojęcia :)
zuzka-buzka pisze:Też mówiłam piosk. ;)

"Mamooo, idziemy do piosku!"

A za to w przedszkolu, moją ulubioną "piosenką" było "Chwała na wysokości"... Tyle, że ja śpiewałam trochę inaczej... Tak po prostu słyszałam. :D A mianowicie:
Chwała na występ kości, chwała na występ kości, albo kuj - na ziemi. ;D Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale dalej się z tego śmieję. :P
I to w dzieciach własnie jest fajne ^^
Apropo klanu to ja śpiewałam jak w porach ibawiego zamiast jak w porach vivaldiego... ::)

http://mistrzowie.org/61851/Dobra-marka ;D
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: bubu »

Chwała na występ kości, chwała na występ kości, albo kuj - na ziemi. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale dalej się z tego śmieję.
Hahahaha ! Leżę i kwiczę ! :D
Dzięki Tobie poprawił mi się humor.

Ja z koleżanką śpiewałyśmy (darłyśmy się) na pół kościoła: "Niech będzie KFAŁA i cześć i uwielbienie..KFAŁA ! Niech będzie KFAŁA ! "
Kfała,czyli chwała,no. ::)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: zuzka-buzka »

bubu pisze:
Chwała na występ kości, chwała na występ kości, albo kuj - na ziemi. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale dalej się z tego śmieję.
Hahahaha ! Leżę i kwiczę ! :D
Dzięki Tobie poprawił mi się humor.

Ja z koleżanką śpiewałyśmy (darłyśmy się) na pół kościoła: "Niech będzie KFAŁA i cześć i uwielbienie..KFAŁA ! Niech będzie KFAŁA ! "
Kfała,czyli chwała,no. ::)
Kfała. xD Też się uśmiałam. :P Jesteśmy KFita. ;D

Ja śpiewałam jak na mistrzach: Życie, życie jest nobelon. ::) Ale poważnie. ;D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: szczuruleczka »

Kameliowa pisze:
zuzka-buzka pisze: albo kuj - na ziemi.
dobrze, że kuj, a nie... wiecie co xD
Hahaha, mocne, mocne :P
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: yss »

o dziwolągach z dzieciństwa jest osobny wątek ;)
tera ja:

kolega z drużyny na imprezie sponsorowanej postanowił przetestować toporek. bojowy.
no i dostał w łeb, co za pech.
no i go zszywali.
i co powiedział, jak nam to opowiadał?
"ale wiecie co było najgorsze?? że lekarz kazał mi się umyć! ".
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”