Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Oleczka »

trzymam trzymam i nie puszcze
oby z tym serduszkiem tez bylo dobrze
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: odmienna »

Biruś! Bireczek! trzymaj się smoku... :-*
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: koopa »

Też trzymamy, bardo mocno...
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Magamaga »

Biro ma od nas całą masę kciuków.
Ma się nie wygłupiać!!! ;)
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Nina »

Mocno kciukamy całą stertą łapek :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Olimpia »

Też kciukam... dr Kasia Gizmusiem tez była zachwycona, że taki grzeczny... ;( W końcu to bracia. Mam nadzieję, że Imbir zwalczy to świństwo... Gizmo przegrał, ale na pewno dopinguje brata z góry. Zabraniam (powiedz to Birowi) wybierania się do brata za TM. ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: limba »

Gizmuś... nigdy go nie zapomne... nie tak powinno byc...
Imbir ma chorobe z duzym znakiem zapytania... (brat mu chyba pomaga z gory )
Paskudztwo na lapie zmniejszylo sie, o polowe :o po podaniu furosemidu.. z leku na serduszko po konsultacji telefonicznej z pania doktor zrezygnowalysmy.
Dzisiaj nalesniczek mial RTG... wyszlo leciutkie powiekszenie serduszka i lekkie nacieki oskrzelowe. Skupiamy sie na oskrzelach.
Dostajemy: furosemid, amonifiline, i antybiotyk krotego nazwe wlasnie zapomnaialm (Oxyvet - juz sobie przypomnialam) i sie nawadniamy...
Walczymy... ale przykro mi bo bo moja pani doktor sie nie popisala... chwala ze grzmialo mi w glowie zeby sie skonsultowac... z dr Kacprzak-Kamińską walczymy o naleśniczka...

Walczyla tez o Gizma...

dla braciszka [']['][']...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: merch »

Limba trzymam kciuki za Bireczka.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Telimenka »

Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)
Birus sobie poradzi... trzymam kciuki i sle pozytywne wibracje..
Musi byc dobrze Limbus..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: limba »

Na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada nastepujaco.

Na nozce nalesniczka jest zmiana, ale nie wielkosci polowy szczura tylko mniej wiecej czeresni.
To rozrastajace sie cos okazalo sie obrzekiem. Nozka niestety nie jest do konca sprawna, ale kto ma sobie poradzic jak nie Biro :)

Mam wrazenie ze oddech sie troche uspokoil, jedyne co mnie troche martwi to to ze Biro je malo talego pokarmu. Apetyt ma i mokre zjada chetnie, ale suche jakos nie koiecznie. Jutro jedziemy na kontrole to poprosze o ogledziny paszczy. Pracujemy nad waga bo schudl mi chlopak strasznie, ale mam wrazenie ze na przeroznych mieszankach (np kasza manna na mleku dla niemowlat) troszku nabral cialka.
Mam dosc juz robienia mu zastrzykow, w dodatku 2 razy dziennie. On znosi je bardzo cierpliwie, ale tez juz widze i slysze jak sie nimi stresuje. Moje dzielne biedactwo.

Tak coby za spokojnie nie bylo rozgadal mi sie Eliot, i to tak nosow-furkoczaco ecchhh. Co prawda jak spi to slychac a jak lazi to jest cisz, nawet jednego smarkniecia. Jutro pojedzie tez do doktorki.

Reszta jak reszta. Mesz tylko chodzi i zglada co by mozna bylo zjesc ::) , niedlugo bedzie szersza niz dluzsza. Pchela ma swoj swiat, ale nie omieszka raz na jakis czas przyjsc pod kocyk do mnie.
U chlopakow bez zmian :)

Kciuki dla Imbira nadal bardzo wskazane :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Telimenka »

Mi Bazucha tez chudl i tez mial problemy ze zgryzem, ale to inna sytuacja wiec spoko :)
Bedzie wszystko dobrze mam nadzieje, trzymam kciuki za Nalesniorka bo to takie kochane szczurzysko
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: limba »

Imbir osluchowo super <dziki taniec radosci>
Odstawiamy leki. Jakies badziestwo jest na nozce ale zgodnie uznalysmy ze to by bylo absolutnie bez sensu ciac starszego Pana, tym bardziej ze schudlo mu sie, i bardzo powoli nabiera wagi. Zachwouje sie zupelnie normalnie, chetnie spaceruje, podbirga, wspina sie. Moj dzielny dziadzio :)

U Eliota na szczescie caly syf siedzi w nnosie. Oskrzela, pluca czyste. Ale smarkolil tak ze szok. Jemy antybiotyk, scanomune i ACC.
I sie nam poprawia.
Ja to nie moge z ta biala kula. Nie dosc ze slicznie dal sie zbadac :) to jeszcze mnie wylizal po rekach, i zdecydowanie chetniej na szybki glask przychodzi. Kochaniutki sniezny potworek :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: merch »

No to dobrze ,ze sytuacja opanowana , oby tak dalej. Niech sie szczuractwo zachowuje przyzwoicie i trzyma zdrowo ! O! A Birkowi mozesz migdalka dac jest na tyle dobry ze powinien go postymulowac do gryzienia. Czochranko dla wszystkich. Bezczelnie przypomne ze owadziatka to fotek nie mialy tak dawno ze ja je faktycznie pamietam w stadium pchelim . :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: limba »

Podsuwam mu pistacje ;D ale tez przylapalam go na gmeraniu i chrupaniu z michy ;)
Troche owadzich fot mam, wrzuce w domu ale lenistwo mnie ogarnia bo moj komp sie spsul a na matulowym nie lubie nic robic. :P
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... Imbirek ma guza ;(

Post autor: Telimenka »

heheh no uff ze panujesz nad sytuacja. I dobrze ze Birek sie trzyma, Pan Dziad jeden :-* :-*
Fotki by sie przydaly, no ale limba tu kity wciska i mozemy sie cmoknac
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”