kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Odmienna, całą masę dobrej energii przesyłamy.
Niech już wszystko się układa tak jak na maj przystało.

Spójrz teraz na wulkan - niebo nad nim jasne i spokojne :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Obrazek


coś przegapiłam, czegoś nie dopatrzyłam, coś zaniedbałam... on pewnie mi wybaczył, bo Zwierzęta już tak mają. Ale, czy ja sobie wybaczę?
...Nawet umarły był piękny, ale to akurat nie było aż takie ważne; on był Darem. Cały był darem. A ja zawiodłam....
........................................................Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

:(
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

ja nie pojmuję...jak to, Dar..? :'(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

ale...jak to?? nie... :'(
Dar...dokąd Ci się pospieszyło?? :'(

odmienna Obrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Jak smutno... jak przykro... :'(

Odmienna 3maj się!
Ja nie rozumiem tego... :(
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

...też nie pojmuję ... 27 maja skończyłby dopiero 2 lata...
chorował tylko raz; w zimie. Wyglądało to na banalną infekcję dróg oddechowych. Objawy choroby przeszły bardzo szybko, a że źle znosił antybiotyk, po chyba 10 dniach odpuściłam, choć merch uważała, że powinnam mu dawać dla bezpieczeństwa znacznie dłużej... 26 marca wysłałam zdawało się zdrowego szczura do merch i 27 usłyszałam, że on ma chore serduszko, bo źle oddycha; 30 marca przywiozłam do Kwarkowa zwierzątko bardzo chore; znakomity przecież fachowiec- kardiolog dr. Kurski u którego wizytę załatwiła nam merch, stwierdził poważne i zadawnione schorzenie serca. Dziś, dr. Ala stwierdziła, że serduszko było ok. moje kochanie praktycznie nie miało płuc... na histopatologię trzeba oczywiście poczekać, wiem, że to ma znaczenie dla merch- dla mnie właściwie żadnego: ja wiem, że przez te kilkadziesiąt dni, dręczyłam go leczeniem kardiologicznym nie udzielając pomocy jakiej nawet teraz udzielić mogłam, gdybym ślepo nie ufała tamtej diagnozie... no i przecież, nawet biorąc poprawkę na niezłomność charakteru Czarnego Serca, na to, że to był twardziel ukrywający słabość- coś przecie przegapiłam wcześniej! Ten szczur spędzał ze mną najwięcej czasu ze wszystkich! Godzinami leżał na moim ramieniu! Budziłam się z nim leżącym mi na szyi... mało, że niedoleczyłam pewnie wtedy tej infekcji, to... przecież takie coś, nie robi się w ciągu 48 godzin! Stres spowodowany tamtą podróżą pewnie doprowadził do zaostrzenia, ale wcześniej nie widziałam NIC niepokojącego... jak to możliwe? To w co można wierzyć???
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: sssouzie »

Odmienna..tak strasznie strasznie mi przykro...
odmienna pisze:To w co można wierzyć???
to pytanie zadaję sobie nieustannie- i odpowiedzi znaleźć nie mogę..
tak byśmy chcieli znaleźć właściwą odpowiedź przed czasem, czemu ona zwleka do "po"??? :'(
...czyż nie dobija się koni...?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

tak trudno cos napisac, z pewnoscia byl najpiekniejszym czarnym szczurem jakiego widzialam , urodzil sie u mnie i to ja bylam odpowiedzilna za wszystko , i tak smutno, ze tez nie potrafiłam mu pomóc.

Darus, badz szczesliwy po drugiej stronie, biegnij do mamy i babci, napewo beda z Ciebie dumne.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

odmienna, kochana nasza Ty.. wiesz dobrze, że one mają własne plany i nawet ci 'duzi' ich nie powstrzymają.. Trzymaj się tam dzielnie :-*

Dar.. niech Ci oświetla drogę (*)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Dar
ten piękny czarny Kwark nas opuścił ...

niezmiernie mi przykro, odmienna


[^]
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

Odmienna tak mi przykro, że Dara już z nami nie ma :( Nie powinnaś się obwiniać, bo ja jestem przekonana, że Ty, dr Ala i Merch zrobiłyście wszystko co w waszej mocy, żeby pomóc Czarnemu Sercu. Wiem ile Cię kosztowało i troskliwie pochylałaś się nad węgielkiem, aby ulżyć mu w cierpieniu, ile serca mu oddałaś. Trzymaj się jakoś i pamiętaj o tym, że na niektóre rzeczy nie jesteśmy w stanie wpłynąć, pozostaje nam tylko, mieć nadzieje, że gdzieś tam jest szczęśliwy, a tu nadal czekają na ciebie małe gorące serduszka.
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Izabela »

A nie dalej jak wczoraj pytałam merch, jak się Darek miewa, i wydawało się być lepiej... Nie wiem, co napisać. Chyba tylko tyle, że dzisiejszy dzień nie był łaskawy dla naszych Darów... :'(

[*] [*] [*] dla Darów
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: nairda »

ten kochany, taki przyjacielski Daruś :((( strasznie mi przykro.

odmienna, nie zadręczaj się, choć to łatwo powiedzieć... nie wszystko chyba moża zauważyć, skoro nie można pewnych schorzeń płuc nawet wysłuchać, a dopiero przy rtg się pokazują... gdyby dało sie wcześniej zauważyć, jestem pewna, że Ty byś zauważyła.

niemniej, ogromnie szkoda ślicznego Czarnulka.

trzymaj się jakoś...
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

Przykro mi, odmienna :(
Ale nie myśl o tym w ten sposób. Robiłaś, co tylko mogłaś, a one to wiedzą. Zawsze. Nawet jak sprawiamy im ból dla ich dobra, wybaczają.
Trzymaj się, kochana. Dar za TM ma wyborowe towarzystwo. A kiedyś znów się spotkacie, na pewno.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”