~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

Co za historie u Was :(
Noktulce to sie nawet nie dziwię , bo to cudak nie z tego świata przecież. Ale smutno jak te nieszczęscia nie chcą odpuscic ! A tego kaszalka, to może ogól kawałek futerka i wtedy będzie bardziej widac co to ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Właśnie ten kaszak/guz/niewiadomoco, jest łyse. Wygląda jak brodawka (mówiąc potocznie, taka jak u starej baby... ;) ale na nodze...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

To może to jest brodawka jakaś? Zobaczysz co z tego wyjdzie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: IHime »

Proszę w takim razie Noktuli przekazać buziaka... w nogę. Ja też bym nie chciała z języczkiem przy takich zwyczajach kulinarnych. ;)
Za Shirineczkę kciukamy!
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Guzy, kupy i kaszaki.. czyli jak zwykle wesoło

Post autor: manianera »

*Delilah* pisze: ostatnio znosi WSZYSTKO (nawet serek wiejski) w najbardziej "okupowany" róg kuwety....I przyznaję, że teraz to ja nie mam ochoty ma "buzi" ;)
:D ;D :D

Z nią się nie da nudzić!
Trzymamy kciuki za Shirinkę i Noktulę co by zdrówko wróciło galopem!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

U nas też będą kciuki, żeby zmartwienia się skończyły! Buziaczki ślemy i mizianko :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: IHime »

Jakieś dobre wieści?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Shirin osiągnęła mistrzostwo w chorobotwórstwie:/

Post autor: *Delilah* »

Wieści i owszem są... Niekoniecznie dobre, bo to już taki nasz przykry zwyczaj, że ostatnimi czasy głownie te przykre notki się pojawiają :/

Dziś będzie ambiwaletnie.
Z jednej strony Shirin skończyła 2 latka w tamtym tygodniu, z czego oczywiście należy się cieszyć. Ale przy tym postanowiła zamanifestować to całą gamą schorzeń wszelakich.
Poprzedni tydzień to był jeden wielki znak zapytania. Shirin wyglądała T R A G I C Z N I E.
Schudła o połowę, zaczęła słaniać się na łapkach, cała nastroszona i z fatalnym oddechem. W czwartek pobiegłam do weta, po gruntownym przebadaniu okazało się, że nie tylko serducho i wielki guz są problemem, ale też nerki (krew w moczu), prawdopodobnie ropomacicze i niewykluczone, że przerzuty na wątrobę.
Tak więc, podjęłam decyzję w bólach, o eutanazji w sobotę 0 14, jeżeli nic nie ulegnie zmianie na lepsze bądź gorsze.
Dostałyśmy antybiotyki w zastrzykach, furosemid i cyklonaminę. Oczywiście, Shirina wyglądała jak nieboskie stworzenie, więc większych nadziei sobie nie robiliśmy nawet, co do jej beznadziejnego stanu.
Dostała też steryd, co oczywiście polepszyło chwilowo jej samopoczucie.
W piątek jednak Shirina nadal chodziła i jadła. Ba ! Ona nawet przeskoczyła Noktulę, kiedy ta stanęła jej na drodzę i zaczęła gramolić się na łóżko, ażeby uraczyć mnie swoimi kolczastymi buziakami. Nadal zwalałam na steryd.
W sobotę jednak, już zupełnie nie wiedziałam co zrobić, Shirina całą noc łaziła sobie beztrosko po pokoju, wyrażając od czasu do czasu zainteresowanie ziarnem. W pewnym momencie baaardzo chciała też zwiedzić szafę, a co lepsze, nawet usiłowała zaatakować mój świeżo pomalowany paznokieć!
Wzięłam to za dobry omen i o 12 zadzwoniłam do wetki i odwołałam jej ostateczną wizytę domową.
Dziś, nadal (odpukuję we wszystko co niemalowane) Shirina ma dobry humorek, właśnie siedzi mi w biustonoszu, zgrzyta ząbkami wybałusza się i domaga całusków, zupełnie nieświadoma ogromu rozterek moralnych, jakie wywołała.
Jednak te szczurze istotki bywają cholernie zdumiewające.
Prosimy o kciuki !!!
Wiem, że sytuacja przypomina tykająca bombę, ale staram się cieszyć każdą sekundą jaka nam została, mam nadzieję że ten stan utrzyma się jeszcze...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

Oby wszystko było dobrze. Shirinko, trzymaj się !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

A i dla spragnionych wieści o Noktuli ;|)
Brodawka na nodze na razie nie rośnie, Noktula za to rośnie i owszem, ale wszerz.
Po radosnym okresie upychania jedzenia w kuwecie, Noktulę ogarnęła teraz faza taplania się w tym pachnącym przybytku.
Może nie tyle taplania, co przesuwania łapkami i innymi częściami ciała piasku kuwetowego wraz z zawartością...
???
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

Noktula jest dla mnie ( i nie tylko dla mnie ) całkowitą zagadką. Zadaje kłam wszystkiego. " Myslisz, ze wiesz wszystko o szczurach ? Pomyłka! NIe poznałeś jeszcze Noktuli!"
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

Trzymam mocno kciuki za Shirinkę...niech się trzyma dzielnie i walczy z paskudną chorobą!!..i niech nie daje powodów do rozterek, tylko używa swojego szczurzego życia w radości i pełni sił :-*

A Noktuli kibicuję całym sercem!! :D Mam ogromną słabość do tych szczurzych dziwolągów :D ;D

:-* :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Oby było coraz lepiej! Mam nadzieję, że to był jakiś kryzys, który udało się zażegnać na długo! :)
Shirin życzymy z okazji jubileuszu oczywiście przede wszystkim jak najwięcej zdrowia i sił na wspólne z pańcią i ogonkami dni, w dobrej kondycji :) :-*
Buziaczki dla niej i dla dziewczynek :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: StasiMalgosia »

I my dołączamy się z kciukami za Shirin
A co do boskiej Noktuli, to sobie dziewczyna nie zdaje pewnie sprawy z tego, jakie ma rzesze wiernych fanów :D
Obrazek
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: manianera »

Jak czytam o Noktuli to zawsze jej oryginalność sprawia, że z tyłu głowy rozbłyskują mi hasła typu "Noktula na prezydenta" ;) .

Sto lat dla Shirinki - urodzinowo i zdrowotnie, co by nie spieszyła się zanadto do odchodzenia i nacieszyła się jeszcze miłymi chwilami w paninej bieliźnie :P .

Twarde są obie i za to je tak lubimy!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”