Moje kochane badziestwo - kocia szajka: Brad i Kocurra :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

Dziasiaj weselsze wiesci. Wet wyjął i Maćkowi i cynamonowi po jednym malutkim szwie, ktorych chłopaki sami jeszcze nie wyjeli. antybiotyków tez juz nie biorą :) Nie wygląda na to zeby ktoryś miał jakies ropne zmiany ;D - Maćkowi zaczynaja sie zmniejszać pseudo-jajca, a Cyanmonowi juz zostały tylko zrosty - niestety sporo, bo miał łacznie ostatnio 3 operacje...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Mucha321 »

<HURRA> O0
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Jessica »

wspaniale,ze same dobre wiesci ::) ::) ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

Jutro Imbir, Cynamon i Maciek, czyli trójka bezjajków pojedzie do nowego domku.

Pod koniec lutego Zadzior i Stefan skonczyli 2 lata i 1 miesiąc i trzymają sie dobrze :)

Przyjąć mozna również ze umownie 26 lutego 2 latka skonczył Felek :) Guz jakos mu sie nie powieksza ostatnio jakos widocznie, Flus czuje sie dobrze i walczy zaciekle o kazdego chrupka jaki pojawi sie w klatce, nawet jak nie jest przeznaczony dla niego :P Poza tym pokochał srodkową połkę i legowisko na niej leżące i w zasadzie schodzi stamtąd zjesc i sie napic :P Jak król na tronie :P Często poprawia sobie brzegi legowiska przydeptane przez inne ogony i podbnosi je zębami w góre, i układa, i tak, i siak :P Dzieki temu pocharatał mu juz całe boki na górze, ale jak widac musi byc ułożone na jego sposób, bo dopiero wtedy mu wygodnie ::)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Jessica »

pin3ska pisze:Często poprawia sobie brzegi legowiska przydeptane przez inne ogony i podbnosi je zębami w góre, i układa, i tak, i siak :P
toż to Arystokrata jest :P nie kladzie sie byle gdzie:) Ksiąze na ziarnku grochu :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

Moje szczury są mistrzami w symetrycznym obgryzaniu synchronicznym :P Jak wychodziłam to oba hamaki wisiały, a jak przyszłam to w kazdym był obgryziony jeden róg dokładnie po przeciwległych stronach klatki, a szczury siedziały jakies takie zdołowane na samym materiale leżącym na półce :P Pewnie miały kaca moralnego ;D Podejrzewam Ananasa, bo widziałam jak tam wczesniej coś majstrował...

A poza tym to zostało nas juz tylko 9 :(
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Rhenata »

aj i znowu niedobre wieści, a było ok przez chwilkę :-\
trzym sie
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

To ze zostało nas 9 to nie takie złe jest - 3 szczuraki pojechały dzis w siną dal z Muchą321 :) Tęsknie, ale są przecież w dobrych rękach i jak bedzie cieplej to pojade do klusek w odwiedziny ;) A moze choc troche poprawi nam to sytuacje w domu :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Mucha321 »

Nie w taką znowu siną. :D Bliziutko masz do Nas i zawsze możesz odwiedzić. :)

Kapturzaki nie chcą wyjść z pudełka, a dobre 20 minut temu im otworzyłam. Poczekamy. :P
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

Widać wietrzą tu jakis podstep :P Zresztą to nieśmiałe bezjajki, czego ty od nich wymagasz :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: Anka. »

Na pewno troszke smutno,ale najważniejsze ,że chłopaki w dobrych rękach. :)
A jak sytuacja w stadzie? Nowy szef się znalazł?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

Nie mam dobrych wiesci :'(

Umarł Kuba... nic nie mogłam zrobic, zasnął cichutko, jak go podniosłam z półeczki zdążyłam chyba jeszcze tylko wyczuć kilka ostatnich taktów jego serduszka... choc nie jestem pewna, bo moze słyszałam swoje własne... :'(

[*]

I juz tylko 8 badziewiaków...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: klimejszyn »

Pin, tak mi przykro.... :'(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: sr-ola »

Ale Ty teraz Pin3ska masz smutno, jeden po drugim tak odchodzi... naprawdę przykro :(
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo... Gruby [*]

Post autor: pin3ska »

sr-ola, taka jest cena za to, ze kiedyś było tak wesoło jak pojawiały sie jeden po drugim podobne wiekowo szczurki... coś za coś...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”