ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
rzuczasty
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 02, 2013 8:59 pm
Numer GG: 10110692
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: rzuczasty »

Dobry, jak się wszyscy chwalą, to się i ja pochwalę - oto klatka Isztar.
W drodze jest jeszcze drabinka, coś w rodzaju tych dla papug.
Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: madziastan »

ruczasty, jakie wymiary ma ta klatka? Na Twoim miejscu bym wywaliła te podłoże z kratek i zamontowała półki z plastiku. Aha i zaadoptuj dla szczurka przyjaciela tej samej płci.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Wilczek777 »

Tak wygląda klatka aktualnie. Miła odmiana - przerzucić się z małych drzwiczek na dostęp dosłownie wszędzie.
Obrazek
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
rzuczasty
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 02, 2013 8:59 pm
Numer GG: 10110692
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: rzuczasty »

65x51x30
Jeżeli chodzi o drugiego szczura, to gdyby nie marudzenie rodziców, że do domu powracają gryzonie, to zapewne już byłyby dwa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: smeg »

Szczur nie może żyć pojedynczo, jeśli nie możesz mieć dwóch, to oddaj szczurzycę komuś, kto zapewni jej stado.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kamilmar »

To i ja pochwalę się moją klatką :D
http://img593.imageshack.us/img593/7947/z1kx.jpg
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kamilmar »

jeeezu, przepraszam za tak wielkie zdjęcie ale pierwszy raz na forum wrzucam fotkę i nie wyszło ;/
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Szczur_Albinos »

Wrzuć zdjęcie na imageshack ;)
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Morgana551 »

No i doczekałam się ;p Dzisiaj przyszedł kurier i dostarczył mi klatkę. Był tak miły, że pomógł mi rozpakować paczkę ;p
Po poskładaniu klatki stwierdziłam, że nawet ja bym się tam dobrze miała xD Wydaje mi się ogromna o.O
Zdjęcie nie oddaje jej rozmiarów. Moje szczurki dostały ADHD kiedy się w niej znalazły. Po 5 minutach zwiedzania u rurze robiły się korki xD


Obrazek

Klatka do końca nie jest urządzona potrzeba jej jeszcze kilku hamaczków.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
emyia
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 28, 2012 1:19 pm
Numer GG: 9472718
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: emyia »

Obrazek

To i ja się pochwalę klatkę, a bardziej tylko pokażę, bo chwalić się nie ma czym ;p Trociny przy następnym sprzątaniu kuwety znikną, bo już kupiłam żwirek.
Klatka ma rozmiary 70x40x63 cm, nie jest największa, ale dwie panny się mieszczą, a w przyszłości pomyślimy o czymś większym, albo rozbudowie tej klatki.
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Saaa »

No to jak wszyscy się chwalą to i ja to zrobię
Obrazek

Klatka za tydzień może dwa klatka pozbędzie się plastikowych półeczek na rzecz hamaków. Przy ostatnim sprzątaniu kuweta narożna troszkę się połamała, więc na razie została wyjęta i tak nie za bardzo potrafili z niej korzystac.
Wymiary klatki to 80x50x60 (dł x szer x wys). Rozstaw prętów był 2,5cm więc klatka została okratowana ;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Megi_82 »

Saaa, czemu chcesz wywalić półki? Fajne są :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Saaa »

Klatka wcześniej była użytkowana najpierw fretka a później królik. Rury zniszczyła już fretka i trochę pękły te półeczki (obecnie sa chyba posklejane o ile dobrze pamiętam). Królik też się dołączył do ich niszczenia i w tej zielonej nie ma zaczepów na pręty i za każdym razem gdy któryś z chłopaków wskakuje na ta półkę słychac, że jest luźna i mam wrażenie, że ona zaraz poleci w dół. Moze ma ktoś pomysł jak ja przymocowac? chętnie bym je zostawiła, bo wole przetrzec półki raz dziennie niż prac hamaczki maksymalnie raz w tygodniu bo Wally w nie sika :-\
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Megi_82 »

Nie pocieszę Cię - u mnie wszystkie szmaciane mebelki wiszą najdłużej 3 dni ;) Szkoda, że półki popękane, rzeczywiście lepiej dla bezpieczeństwa je zlikwidować :) A powiedz mi jeszcze, skąd takie wziąć, bo mam taką samą głębokość klatki i by mi się przydało teraz takie coś :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Saaa »

Nawet nie mam pojęcia. Tą klatkę kupiłam parę lat temu i po prostu były w komplecie. Najbardziej boje się tej zielonej półki bo ona nie ma tych zaczepów. Ja mam wrażenie ze wzdłuż to nie są chyba do końca pęknięte tylko maja rysy.
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”