Uszczurawianie przechodniów

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Jak przechodnie, których spotykacie są nastawieni do szczurów?

pozytywnie
156
53%
negatywnie
86
29%
obojętnie
53
18%
 
Liczba głosów: 295

magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: magda18 »

Ja nie daje nikomu moich dziewczyn 8) Bałabym się o nie...no chyba, że ktoś jasno i wyraźnie poprosi o rozmowę z nimi;)) Nie będę ryzykować, że jakiś łosiek z fobią mi je uszkodzi;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: witch »

Wiesz,zgadzam sie z Toba,ale Pyzunia sama zakochala sie w moim znajomym,a ze mam do niego zaufanie,nie balam sie :thumbleft:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: magda18 »

Jak miałaś do niego zaufanie, to luzik ;) Ja chyba nikomu aż takl nie ufam, żeby dać komuś moje kobietki ;) Może kiedyś....;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: marlena91 »

hmm ja ostatnio jadac autobusem z moja dziewuszka spotkałam sie z przeciwnym nastawieniem od szczurka. Ehh laski co to blee szczur uciekły na drugi koniec busa a mi sie przykro zrobiło. starsze panie sie tylko przygladały. edna dziewczyna odwazyła sie usiaśc obok mnie i cały czas przyglądała sie szczurce. ehh starsznie nie lubie takich dziewczyn co niby sa takie no trudno opisac. :(
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: witch »

Wczoraj u weta jakis babulec po glosnym'bleeeeeeeeeeee'zaczal straszyc nas kotem,wiec ja na to,ze to kot powinien sie bac,bo moj szczur jest zabojca inteligentniejszym od swoich ofiar... chyba uwierzyla,bo schowala futrzaka za siebie!G :bije: lupi babsztyl,bedzie mi tu Pyze stresowal... :zlosc:
Magda,a temu kolesiowi ufam bo on sam kiedys mial szczurki:)
Ostatnio zmieniony pt paź 20, 2006 1:21 pm przez witch, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: maggie »

Ja ostatnio zaczęłam wszystkie nauczycielki w szkole przekonywac do słodkości szczurów...ale wiadomo tak jak ktoś wcześniej mówił,sama nazwa "szczur" źle sie kojarzy... Nie wiem dlaczego ale wiekszość osób,które przekonywałam nawet nie chciały powiedzieć "szczur" tlyko ciągle mówiły do mnie o moich "myszkach"...
Najbardziej denerwuje mnie to, kiedy ludzie mówią "NIE!" zanim nie zobaczą... :sad3:
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: witch »

Wiesz,slowo zle im sie kojarzy,nie wiedziec czemu.Moja pani w kiosku ciagle pyta,jak Pyzunia,bo mala ja zaczarowala,a kiedy dowiedziala sie,ze jest troszke chora kazala ogonka ucalowac.Slodkie...,oby takich ludzi wiecej bylo,ech... :thumbleft:
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: maggie »

Oby oby.... Musimy sie starac przekonac innych do szczurasków :) Może zacznę od osiedla i mojej szkoły... ? :hihi:
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: witch »

Powodzenia....jak Ty chcesz isc z Ogonem do szkoly...?Mnie by dwa razy wywalili... :-(
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Juni »

maggie, proponuję jednak osiedle. Szkoła, nowe twarze, mnóstwo zapachów, każdy chce dotknąć, potarmosić... A ble :jezor2:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: doris_rat »

U mnie zawsze się gapiom co ja w ty pudełku trzymam... I tak się lampiom, że az szok
_______________________________________
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: maggie »

Juni, witch :sercepeka:
JA MIAŁAM NA MYŚLI "PRZEKONYWANIE"! a nie zanoszenie!!! W życiu nie zabrałabym moich aniołów do szkoły!!! Ewentualnie przed dom lub DOOKOŁA osiedla ale nie do szkoły! Myślę np o zrobieniu gazetki szkolnej o szczurkowskich lub o jakiejś petycji ale nie tak!!

Nie podejrzewajcie mnie o takie coś to straszne! :przytul:
Ostatnio zmieniony ndz paź 22, 2006 4:56 pm przez maggie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Juni »

maggie, to dobrze :)

I w sumie... to może być całkiem dobry plan. Też się zorientuję co u mnie się da zrobić ;)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: witch »

Uff..Maggie,kamien z serca.Przepraszam,ze tak o Tobie pomyslalam...ale wiesz,spoitykalam sie i z takimi co szczury do szkoly przynosza.~Biedactwa... :?
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: maggie »

Juni na pewno sie opłaca coś takiego i pokazać właśnie na przykład w szkole,szczurki w innym świetle dla tych jeszcze niepoinformowanych ;)


witch przynoszenie szczurów do szkoły czy do innych takich miejsc jest karygodne! :-( Biedne szczurzątka tyle stresu... :cry: Tylko bardzo nieodpowiedzialny właściciel zrobiłby coś takiego!! Powinna być w Polsce w każdym mieście jakaś komisja od spraw zwierzą i sprawdzać regularnie jaką opiekę zwierzęta mają zapewnioną ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”