[LAPKI] zwichniecie

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
feMbris
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 6:21 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: feMbris »

Wielkie dzięki za informacje.Wczoraj dzwoniłem do tego weta i powiedział,że powinno przejść po 2-3 dniach.Nie podawał mi on żadnych informacji co to za lek ale mogę śmiało stwierdzić,że on nie działa.Po przyjęciu przez szczurcie 2 zastrzyków nie widać ŻADNEJ poprawy :( Jak kichała tak kicha dalej i nie ma wogóle humorku :( Według weterynarza szczurek powinien dostać jeszcze 2 zastrzyki-dzisiaj i jutro.Hm...nie wiem czy ma to jakikolwiek sens :| Iława to takie piękne miasto :wink: ,że w zasadzie to tylko w tej lecznicy przyjmują małe zwierzaki.
P.S. Szczurcia nie daje sobie masować łapki,wogóle niechętnie wychodzi z klatki.Jest u mnie od ponad tygodnia i muszę stwierdzić,że przed kuracją była bardziej ufna w stosunku do mnie,teraz jakby straciła do mnie zaufanie :|
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: eme »

Nie daj się.
Staraj się kontaktować ją z ręką. Może się przełamie...
Nie wiem co z wetem... To Twoja decyzja. Ale skoro nie widać poprawy... Nie wiem.
Postaraj się podawać to co polecane na stronce: może okazać się skuteczniejsze od dźgania igłą po nerwach: ECHINACEA (1-2 kropelki 3 razy dziennie - jak to maluch to 1). Wkrapiasz do ociupiny mleczka, jogurtu, serka - działą. Poza tym ja zawsze piszę o srebrze koloidalnym - bo wiem, że moje kropelki super na nie reagują. Kropla 4 razy dziennie przez 10 dni. To naturalny antybiotyk - jedyny minus to cena (38zł), kupisz w aptece. Plus jest taki, że zawsze samemu można się kurować, a srebro sprzedają w dużej butli. Jak zawsze polecam.

Trzymajcie się.
feMbris
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 6:21 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: feMbris »

Dzięki za rady.Będziemy się trzymać!Muszę zakupić to echinace i poobserwuje malucha.Do weta już nie pojadę,nie ma jakoś już do niego zaufania.Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zachariaszs
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 22, 2005 1:47 pm

Z?AMANIE!!!! Bardzo pilne!

Post autor: zachariaszs »

Przed chwilką upuściłem szczura na ziemię szybko włożyłem go do klati i teraz siedzi z podkuloną prawą tylnią nóżką czy to może być objawa złamania!!!
Nie macaj gó*** póki nie śmierdzi!

gó***!
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Kasiek »

Oby nie. Ale moje wariaty potrafią same zlecieć z szafki i nic im nie jest :wink:
Awatar użytkownika
zachariaszs
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 22, 2005 1:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: zachariaszs »

Ale czy to jest złamanie??
Ostatnio zmieniony sob mar 26, 2005 9:22 pm przez zachariaszs, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie macaj gó*** póki nie śmierdzi!

gó***!
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Farandil »

Moim zdanie powinienes jak najszybciej leciec do lekarza. Jesli bardzo chcesz sprawdzic to mozesz bardzo delikatnie obmacac lapke jesli LILY pisnie oznacza to ze ma lapke zlamana albo mocno stluczona. :-(
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Kasiek »

Poza tym powinno być widoczne. Wyjmij maleństo delikatnie z klatki i sprawdź. Jeżeli tak to gazu do weta.
Awatar użytkownika
zachariaszs
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 22, 2005 1:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: zachariaszs »

Gdzie ja o tej godzinie znajde WETA !
Nie macaj gó*** póki nie śmierdzi!

gó***!
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Kasiek »

Może jest jakis całodobowy? Oby to nie było najgorsze......
Awatar użytkownika
zachariaszs
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 22, 2005 1:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: zachariaszs »

Dobra poszukam THX
Nie macaj gó*** póki nie śmierdzi!

gó***!
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Farandil »

Sa co prawda lecznice calodobowe, ale chyba nie w Tarnowskich, wydaje mi sie ze jak LILY poczeka do rana, to nic sie jej nie powinno stac. I poopserwuj ja, o symulujacym szczurze jeszcze nie slyszalem, ale za to moja siostra ma Yorka tkory nagminnie jak cos sie stanie nie po jego mysli to zaczyna kulec, zataczac sie, a po chwili jak mu sie znudzi to wszystko wraca do normy. Niestety mam wrazenie ze sprawa LILY jest powazniejsza, mysle ze jesli ja boli to do rana nie bedzie sie jakos specjalnie ruszac.
[EDIT]
Sorry pisalem to tyle czasu, ze zdazyly pojawic sie dwa nowe posty
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Awatar użytkownika
zachariaszs
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 22, 2005 1:47 pm

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: zachariaszs »

Bardzo dzięki za porady już ogonek przyszedł do siebie ale na drabinki włazi jedną tylnią łapką teraz siedzi w domku.
Już jest w lepszej sytuacji.
P.S. Nawet ja się popłakałem ! :dol:
Nie macaj gó*** póki nie śmierdzi!

gó***!
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: Kasiek »

:) wszystko bedzie oki
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[LAPKI] zwichniecie

Post autor: czarny mag »

trzymam kciuki. Moja zleciala z szafki 4 szufladoowej i nic sie jej nie stało tylko zyskała zaufanie bo jas wyjąlem spod radia. mojwj sie nic nie stało i tez sie poplakalem, mam zajecze serce.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”