Czapeczniki III generacji w nowych domach

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Poniewaz w ten sposob jest to najmniejszy stres dla ogonkow, a ich dobro jest dla mnie najwazniejsze.
Szczurki czesto musza odbyc dluga podroz , wtedy jesli sprzedawalabym pojedynczo musialyby te podroz odbyc same. Pozatym , ogonki czesto musza byc laczone powoli, wtedy takze malutkie szczurki na wstepny czas laczenia bylyby same.
Poza tym jesli ktos ma ogonki w starszym wieku to na poczatku poki male sa młode nie mialyby sie z kim bawic.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Dzis maluchy maj 14 dzien , twieraja oczka , porobilam foty indywidualne i sukcesywnie bede jej wklejac. Opisy jakiego malucha jest zdjecie sa na fotosiku, niestety czesc zdjec nie jest do konca identyfikowalna , ale wkleilam je i tak.

Milego ogladania Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

dziewczynki:
1.agutka dumbo biale rekawiczki (rezerwacja Nina)
2.agutka dumbo ? self ( wstepnie rezerwuje dla hodowli- ta rezerwacja moze sie zmienic)
3.agutka dumbo self +rekawiczki (rezerwacja M.)
4.czarna dumbo plamki 2 na brzusiu (wstepna rezerwacja dla hodowli- moze ulec zmianie)
5.czarna uszka standard znaczenie na brzuszku rekawiczki rezerwacja nina
6.czarna self uszka standard biale skarpetki bardzo krotkie i rekawiczki (rezerwacja M)
7.czarna dumbo self plus biale paluszki u stop i rekawiczki
chlopcy
1.agut, uszka standard biale rekawiczki (rezerwacja Leia i FY)
2.agut dumbo, biale paluszki (wstepna rezerwacja hodowla)
3.agut dumbo biale rekawiczki
4.czarny dumbo 2 placki na brzusiu skarpetki , rekawiczki
5.czarny dumbo , rekawiczki
6. czarny uszka standard , irish
7.czarny standard plamka na brzuszku rekawiczki ( mniejszy maluch tylko do bardzo dobrego domku mozliwy dodatkowy upust, wymagany scisly kontakt z hodowla, ewentualnie zostanie w domu)

Obrazek
8. czarny dumbo 2 placki na brzuszku, biale rekawiczki i paluszki u stópek (rezerwacja Leia i FY)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Izabela »

Są prześliczne :-*

Rozumiem i popieram, żeby maluchy szły do nowego domu po dwa. 3 razy zdecydowałam się na kupno lub wzięcie pojedynczego szczurka. W jednym przypadku transport konduktorką odbył się z przygodami i niechybnym stresem dla szczurka - jestem pewna, że 2 maluchom byłoby lepiej i cieplej przede wszystkim. W drugim i trzecim przypadku łączenie ze stadem było długotrwałe i bolesne dla młodych. Zupełnie inaczej rzecz się odbyła, gdy do domu trafiały 2, a raz nawet 3 maluchy - łączenie przebiegało szybciej i jakby automatycznie, bez zbędnego dla wszystkich stresu.
Ludzie, decydujcie się na dwa, sami zobaczycie, jaka jest różnica :) A te dzieciaki są przebossskie, jakbym mogła, to kupiłabym całą gromadkę, nie tylko 2 :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Leia »

No ja nie mogę, z dnia na dzień robaczki są coraz piękniejsze! Mają takie piękne pysiaczki i ogonki takie słodkie. I w dodatku jesteśmy tam na liście wpisani i teraz się już oficjalnie czuję jak młoda matka :D A dzisiaj się wzięliśmy z Yodą i szyliśmy ręcznie hamaczki. Żeby było śmieszniej, to okazało się, że w porównaniu z mężem wychodzę w szyciu blado jak diabli. Ale chyba liczy się to, że serce w to włożyliśmy, a nie to, czy brzegi hamaka będą idealnie równe co?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Ale chyba liczy się to, że serce w to włożyliśmy, a nie to, czy brzegi hamaka będą idealnie równe co?
Na pewno :). Sa faceci , ktorzy nadspodziewanie dobrze radza sobie z szyciem :).
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: odmienna »

uwielbiam to! choć tylko na zdjęciach widuję takie uszka nowo odklejone i ślepka dopiero co otwarte ;D zawsze się zastanawiam, jak one postrzegają ten swiat... prześliczne te stworki. Brzuszki! cudne brzuszki!

leia- normalnie, świetnie Was rozumiem, ale i tak pękam ze śmiechu na wyobrażenie, jak to w zapamiętaniu szykujecie wyprawkę ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Telimenka »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6a ... 0558d.html Maly Ekler! toc to moje male paskudztwo!
Ma identyczne znaczenie! Oddawac Eklera ZLO DZIE JE! ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

TELI a Ekler nie jest czasem wiekszy? Edgarek wazy 550 :P, a te maluchy srednio 30 gram :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Telimenka »

Merch no przeciez jak sie na taka mala miniaturke mial wcisnac? musial sie zmniejszyc!
Nic nie pomyslisz ;) pewnie ze to moj Synus kochany.. tylko takiego psikusa nam zrobil ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Ivcia »

merch, ja wciąż liczę na to, że znajdzie się maleństwo dla mnie ::) ... Są tak piękne, że chyba mi zaraz serce pęknie z rozpaczy, że mogłoby być inaczej :(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Nowinki :)
Wszystkie maluszki otworzyly oczka Filipek mimo , ze mniejszy rozwja sie prawidlowo, co bardzo mnie cieszy. Szczurki zaczynaja rozlazic sie po klatce .

Z mamusia miotu mamy rozbiezne zdania na temat co komu wolno, i tak sobie wzajemie tlumaczymy ...
Ja Dorocie - Dorota nie wolno wynosic maluchow z klatki
Dorota mi przeciez musze je wyniesc , tu juz nie sa bezpieczne bez przerwy grzebiesz w nich i je wycigasz a jak wiadomo , umiesz liczyc tylko do 10 nie wiadomo czy , ktoregos nie zgubisz.
Ja Dorocie - Dorota licze po kilka razy , zadnego malucha ci nie zgublam , wkanapie nie beda bezpieczne , moga spasc i sie zgniesc , nie wiadomo tez , czy chlopcy nie zrobia krzywdy maluchom jak gdzies pojdziesz .

Niestety dzis nie dam rady pofocic malucow ale kilka fotek strzelilam.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: krwiopij »

Prześliczne są. Najlepsze jest pierwsze zdjęcie z 27 stycznie - mały czarny diabeł w białych skarpetach. Rewelacyjny. ;D Chętna na malucha niestety nie mogę być (moich własnych 8 ogonów to przynajmniej o 5 za dużo...), ale patrzę i podziwiam. Mam nadzieję, że same dobre cechy odziedziczyły po rodzicach. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: zalbi »

jakie to wszystko jest śliczne..

a jakie smieszne te dumbusie, taki mały szczurek z takimi wielkimi uszkami...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

No zalbi dumbusie sa fajniusie, zwlaszcza jak male, ale standardki tez maja wielkie uszyska.

Dzis troche pofocilam niestety nie wszystkie szczurki sie zalapaly, coraz trudniej nad nimi zapanowac , bo z jednej strony sie wierca i rozlaza , z drugiej Dorota ma teraz nowy przyplyw pilnowania.
To jest czarny maluch rezerwacja Leia i F. Y
Obrazek
To jest wstepna moja rezerwacja Felusia
Obrazek

I tu reszta pliki sa opisane , przypominam wciaz sa wole chlopaczki , dla fanow duzych szczurow , Nosanek wazy teraz 620 gram Dorota okolo 400 :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A maluchy pachna wanilia.....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”