[katowice] 8 maluszków do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kinia87 »

kinia87 pisze:wzywam wszystkim (na ewentualny przypadek) do ustalonej wstrzemiezliwosci emocjonalnej ;] jakby ktos nie wiedzial dokladnie o czym mowa, prosze o pm:) jednak wiekszosc zostala poinformowana i bardzo prosze o przestrzeganie teog jednego waznego zalecenia w tym temacie ;]
*wszystkich miało być;)

a Kati Tobie w imieniu wszystkich bardzo dziękuję!
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

no przecież pisałam w wątku, że oferuję dt.. masz gdzie oddzielić samce? i jak chcesz wysyłać szczury?
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

Takie sprawy ustala się prywatnie (PM).
Tak, szczurki(samce) oddzielam za 3 dni.
W sprawie transportu szczurków będę kontaktowac się z właścicielami osobiście.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

Ale co tu ustalac? Szzegoly odbioru itp rozumiem, ale na razie chcialm wiedziec czy moge je wziac. Moj post a nawet dwa pominelas. Nie mam zamiaru sie tu uzerac bo ja chcialam pomoc a tutaj widze tylko oburzenie. Chce pomoc Journey wiec oferuje dt dla jej samca.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

Proszę pisac PM, nie SPAMowac.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Paul_Julian »

O transporcie prosze pisac publicznie tym razem.

Kati, Publi wspomina o tym,ze mialo byc u Ciebie naraz jakas wieksza ilosc ogonów, í gdzie zamierzasz trzymac rozdzielone zwierzaki?

Do linczu to jeszcze daleko.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kinia87 »

proponuje skupic sie tylko na szczurach, a nie znowu czepiac sie slow i robic bezsensowne zaczepki, ktore i tak nic nie wniosa. Emocje na wodzy :)
Kati, napisz prosze tylko, jak wyglada sprawa oddzielenia, czy jestes w stanie zapewnic im osobne klatki i czy masz warunki (finansowe itp) by to zrobic. Jesli nie, to pomozemy :)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: zuzka-buzka »

Kati, ale przecież jeszcze parę dni temu powiedziałas mi że mam syjama zarezerwowanego. ??? Ja już nic nie wiem:)
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

Skoro Zuzka ma zarezerwowanego syjama my poprosimy naszego dumbosia CZARNEGO i SYJAMA (drugiego, tego, który jest wolny). ;D

Kati, jeśli chodzi o transport to z Katowic nie mamy nic, a wolimy, aby maluchy przyjechały samochodem. Dlatego my chcemy, żeby trafiły do Krakowa - do Szczurzycy - a on niej do nas :) Tak będzie dla nich bezpieczniej, a my nie będziemy się martwić (w pociągu nikt by maluszków nie doglądał).
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: zuzka-buzka »

publikacja pisze:Tak, jordan zastanawiał się nad wzięciem szczura, który miałby wtedy 18 dni.
:-X Zastanówcie się co gadacie! Jakbym np. ja chciała wziąć szczura do siebie, który ma 18 dni, to obaj byście mnie ostro zlinczowali! Ale co z tego... W końcu to moderator, któremu wolno wszystko. Jordan, wydaje ci się, że masz jakieś specjalne przywileje? Co się tutaj dzieje, ludzie złoci...

off top nie na temat. jordan

naucz sie czytać ze zrozumieniem a nie od razu krzyczysz.. !!

miałem go wziąć i ew. odchować jesli bylby juz na tyle samodzielny co miala publikacja sprawdzic
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

Jako, że dostałam wiadomość od Kati, że dwa samczyki są wolne, zaproponowałam wzięcie do nas całej trójki. Znają się, będzie im raźniej w podróży i w domu. Myślę, że to najrozsądniejsze wyjście w obecnej sytuacji ;)

Dlatego też mam pytanie. Szczurzyca, czy miałabyś jak wziąć do siebie trzech chłopców? Z Krakowa na pewno łatwiej znajdziemy dla nich transport do Warszawy.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: szczurzyca. »

tak, ja mogę
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Journey
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 10:01 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: Journey »

Dziękujemy :-* :-* :-*

Kati, w związku z tym, że maluchy są już gotowe do wyprowadzki :) czy możemy już omówić tutaj szczegóły transportu do Szczurzycy?
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: wodniczka26 »

czy jest jeszcze jakis wolny szczurek?
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: [katowice] 8 maluszków do oddania

Post autor: kati16 »

Jordan to chyba logiczne, ze maluch w wieku 18 dni nie bedzie samodzielny, nie dalbys rady odchowac malucha - nie jestes szczurem, sory.

Journey - nie wiem.
Zuzka Buzka ma pogadac z rodzicami.

Wodniczka - tak syjam jest wolny.

Zbedne komentarze zachowaj dla siebie.nie rob offtopu.Jordan
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”