czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Przypomnialo mi sie: nie lubie slowa "zaś", dziala mi na nerwy... ^___^
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Monia

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Monia »

a ja nienawidze słowa BOBEK, SUCZKA I JESIONKA- SZLAG MNIE TRAFIA JAK TO GDZIES SLYSZE...
nie znosze jak sie do mnie mowi MONICZKO, MONISIU (jedyny skror jaki toleruje to Monia :D) moja mama wymysla na mnie przerozne nazwy... jedne znosne inne nie
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Nie lubie chemii...ja jej wrecz nienawidze... wprawdzie to nic nienormalnego,ale jesli wiekszosc forum to biol chemy,to sadze,ze sie wyrozniam :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Monia

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Monia »

ja mam trzy rozne chemie na studiach i tez jej nienawidze
a wlasciwie to co ja robie na studiach z chemia??? wlasnie to do mnie dotarło!!!
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Heh...ja na szczescie za wczasu sie zorientowalam,ze biol chem czy tam mat przyr to samobojstwo... ^^
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

hehe nawet mi nie mow :lol: ja na biol cem poszlam tyko i wylaczne tylko dla biologi! i dla zwierzat oczywscie :lol:
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dixi »

Nie nawidzę zupek mlecznych ....fuuuujjj...później brukselki, wątróbki, śledzi, marynowanych świństw, kisielu, galaretki, budyniów, tortów.... nie trawię Ekonometrii, Programowania liniowego, Prognozowania i Symulacji, Badań operacyjnych itd, itp, etc ...acha, i historii z matmą (ale kiedy to było :D ) !!! Denerwuje mnie plucha i silny wiatr :) bo wyglądam wtedy, jakby piorun w miotłę strzelił !!!! :DDDDD
Pozdrawiam,
Aguśka
Diablo

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Diablo »

Zgadzam się z Dixi śledzie zupy mleczne kisiele budynie i torty to paskuda (Jeszcze nie lubię przyrody)
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Paula_13 »

Ja nie potrafię patrzeć na cierpienie innych, a co się z tym wiąże- nie chodzę do zoo ( Wrocławskiego, bo tam zwierzęta się męczą oozamykane w małych klatkach i na małych wybiegach ), ogrodów botanicznych, schronisk dla zwierząt.
Z potraw i innych nie nawidzę szynek, polędwic, kiełbas, tłustego mięsa- jem tylko i wyłącznie kurczaka, a ściślej pierś. Czasem jem wołowin albo wieprzowinę, ale rzadko np. raz na dwa-trzy miesiące, albo rzadziej. Rodzice i brat jedzą, ale ja nienawidzę. Chleb jem z dżemem, serem( topionym i pleśniowym). Uwielbiam owoce pod każdą postacią i niektóre warzywa. Nie luybię awokado, małż, uwielbiam krewetki i kraby oraz czarny kawior (ale w potrawię-nie jem samego).
Kiedyś dostałam od wietnamców pasztet z psa ( nawet nie wiedziałam co to, był pogrzeb u sąsiadów i przynieśli nam do domu jakichś pasztet, mięso i sos) przyznam, że było smaczne, alejak się dowiedziałam miałam mimowolne trzydniowe zatrucie i teraz pytam co to, zanim zjem. Staram się tego nie pamiętać, ale to czasem wraca. Zaraz chyba polęcę do ubikacji, bo mnie mdli :m-zmieszany: na samą myśl.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Kolejny powod,zeby byc wege ^__^
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Gosik »

Jak ja mogłam przegapić ten temat?!
Tak szczerze od serca nienawidzę bachorów! W każdej postaci. Od niemowlaka do nastolatka. Nie znoszę zapachu niemowlaków...że niby pachną mlekiem...możliwe ale jak dla mnie stęchłym (od tego zapachu robi mi się po prostu niedobrze i nic na to nie poradzę).
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

O...nie lubie dzieci...tylko zwierzeta,dzieci nie...
No i zapach tez jest... :?
A Groszek nie lubi Gerberow...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: krwiopij »

ooo taaak... nienawidze dzieci... nie cierpie, nie znosze, brzydzi mnie i skreca... :evil: za to zwierzeta uwielbiam... i nie mam pojecia, jak ktos moze tego faktu nie rozumeic... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Gosik »

Oooo a to Ci nowość :)
To teraz z grubszej rury: nie znoszę swojej tzw "najbliższej" rodziny...zresztą z wzajemnością ;)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No to ufff,nie jestem jakims aspolecznym wyrzutkiem,chociaz moja mama nigdy mojego podejscia nie zrozumie...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”