pajaczek :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: sachma »

ja juz sie nie moge doczekac wylinki :lol: chcialabym zeby byl juz duzy :lol:
male zwierzatka mnie przerazaja.... zawsze boje sie ze przypadkowo zrobie im krzywde...
po za tym mam dosc codzienniego zabijania dzikunow :lol:

a moze da sie je jakos gazem potraktowac? :lol: albo zamrozic? :lol: musze cos wymyslic... bo nie lubie 5 czy 6 razy dobijac robala bo sie okazuje ze po chwili znieruchomienia nadal zyje ... :|
Obrazek
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

pajaczek :)

Post autor: Nokeg »

Moze ktos sie skusi na pięknego pajączka dla poczatkujących 8) ?? Jako ze potrzebuje pilnie gotówki chce sprzedać Chromatopelme cyaneopubescens po 5wyl...wiem ze nazwa skoplikowana ale sama hodowla bardzo prosta, pajączek nie jest wymagajacy, wrecz tak jak kędziorek jednak w urodzie nie ma porównania (fotka dorosłego osobnika w mojej galerii). Oczywiście troszke bardziej zaawnasowanym równiez polecam bo to jeden z najpięknieszych ptaszników...a cena, myśle ze bardzo dobra - 65zł. Moge wysłać pocztą lub jeśli ktoś jest z okolicy, odbiór osobisty na terenie Bytomia. Pajączek przeszedł wylinke 3-ego maja, młodzieńcze kolorki juz zanikają, po kolejnej wylince powinein juz byc niebieski. W razie pytań zaparszam na gg (w profilu). Serdecznie polecam :)

Aha na 75% to samica, jednak nie jestem do końca pewny poniewaz wylinka została zniszczona, ale wygląda samiczo:)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

No to się pochwalę... Na dniach (jak dobrze pójdzie to nawet dziś! :D) Znajdzie się u mnie małe cudo... Konkretniej to brachypelma boehmei po 2 wylince :) Cieszę się ogromnie, bo strasznie mi się podobają te pajączki :) TUTAJ możecie zobaczyć jak wygląda dorosły osobnik :)
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Eruntale »

:cat: Dona....po matce to ty nie masz zamiłowań i gustu (chyba że chodzi o długowłosych samców ;)...ale i tak gratuluję nowego współlokatora.a wiesz, jakby cię dziabnął, to zawsze możesz powiedzieć panu A że ranę trzeba wyssać :roll: .hm.jakby się głębiej zastanowić to obiecujące te pajączki :lol: :twisted:
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

No widzisz... :lol: Zawsze jakieś korzyści XD ale na razie będzie tak maleńki, że nawet skóry jeszcze nie będzie umiał przebić, więc muszę poczekać aż trochę podrośnie :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

oj oj erus, erus jak by sie sKonieczny (dobrze mowie, po roku nie pamietaj jak na nazwisko ma facet od P.O., konieczny, skonieczny jakos tak :D ) dowiedzial jakie rzeczy ty tu wypisujesz to by Ci chyba palke na koniec roku postawil :lol:

dona sliczny pajaczek ja na samym poczatku tez o takim myslalam :D ale padlo na smitha :D tylko u mnie niestety na latach :D
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

Pająk doszedł! Moja mała, słodka boehmei jest już ze mną :) jest prześliczna ale bardzo mała. Będę musiała kupić jej owocówki nieloty, bo na mączniki chyba jeszcze za wcześnie... ;)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

nono gartuluje i powodzenia :D
ja calkiem nie dawno mialam w domu na 4 godziny kedzierzawka :D heh ale niestety bylam tylko przerzutka od jedej osoby do drugiej :D i tak wole smitha :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: krwiopij »

a ja sie wyzalic musze... amelia w ogole nie rosnie... :-( w sumie nic dziwnego, bo nic nie je... a czemu nie je, to ja pojecia nie mam... fakt, ze ostatniego swierszcza pozarla kilka miesiecy temu... od tamtej pory nie rusza niczego... zachowuje sie normalnie, jest aktywna, kopie w ziemi i wspoina sie po sciankach terra - ale nie ja i nie linieje... :-(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

jej imie amelia pasuje mi cudownie do pajaka :D
pominnmi fakt ze w mojej glowie jest mysl zeby nazwac tak ma coreczke, jelsi kiedys bedzie :wink: ale jakos do pajaka mi pasuje :D

moze problem jest w tempetaryurze/ oswietleniu lub nawilzeniu? hmmm
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Mycha »

Pewno odwłok się zmniejszył... :(
Krwiopijko- spróbuj zmienić pokarm- może w tym leży problem- na coś innego? Nie ma żadnych obrażeń? Z tego co wiem poza tym to "starsze" pajączki przed wylinką potrafią nie jeść baaardzo długo, ale... kilka miesięcy? :shock:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

No i proszę... Od wczoraj mieszka ze mną pewna urocza, aczkolwiek nieco żarłoczna pani... ;) Spokojna, bez problemu dała się wziąć na ręce, nie przejawia żadnych agresywnych zachowań. Czyż nie jest śliczna? Sami zobaczcie :) (pozwolisz nezu, że pokażę zdjęcia, które Ty robiłaś, prawda...? :))
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

pajaczek :)

Post autor: lajla »

dona slicznosci i juz duza panna :D a na 100 widomo ze to juz panna?? jesli tak to super pozazdroscic tylkko :d
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

Wiadomo wiadomo :D Nezu uważnie przyglądała się i wylinkom i samej pajęczycy :D Śliczny z niej żarłoczek *___*
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

pajaczek :)

Post autor: ESTI »

Dona...a gdzie foteczki? :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”