Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Ja mam raczej coś z przesyłem. Za wolne łącze, albo coś. I do tego coś mi się wyświetla, że mam ustawić mój Quick Time na przesył strumieniowy, a za nic nie rozumiem nic z tej ich pomocy...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: majulina »

hmmmmm hmmmmm hmmmmm
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

W końcu mi się udało, ale wgrywam go od wczoraj i chyba z 8 razy przerywałam i zaczynałam od początku.
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

spinka filmik z dakotą jest rozczulajacy <3 (znalazłam też ten przy świetle przypadkiem :P) jest naprawde z niej totalny miziak... alez zazdroszczę :) mój pralinek to taki pieszczoch też był ale ona raczej po plecach nie za uszkami ;) czyli jak widać upodobania zależne od szczurka ;)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: majulina »

moll a może fillmik??:D
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Nikolka »

Moll Twoja kruszynka jest słodka i te inne również ;D
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

Majulina mam taki filmik ale ołówkiem nagrywany -http://www.youtube.com/watch?v=NIGcGaa4 ... e=youtu.be widać jak ogonkiem merda do tego głaskanka :) to jest 2 szczurek na liście moich ulubionych miziaków :) chociaż ona jedyna merdała ogonkiem :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

nie no rozwaliłaś mnie hehehe ;) Pralinka tylko do zjedzenia ;D jeszcze merdającego szczura nie widziałam ;D ;D ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

jakie moje zdziwienie było jak odkryłam ta jej ceche ;D mizianko wręcz uwielbiała i mogła tak leżeć dobre 20 minut ;) ale filmik zbyt nudny by był ;)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Nie no, Pralinek jest niemożliwy !!! Słodziak pierwsza klasa ;D
Moje by nawet nie musiały ogonkiem merdać, byleby tylko chociaż jedna była takim miziakiem...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Jak co dzień wypuściłam dziewczyny na wybieg, i jak zawsze zaczęłam sprzątać ich klatkę z obsikanych chusteczek i porozwalanego jedzenia. Spodziewałabym się wszystkiego w klatce ale nie chusteczek całych umazanych KRWIĄ !!! :-[ :o Nie wiedziałam skąd to się wzięło i od której z dziewcząt :-[
Przerażona szybko wszystkie po kolei zaczęłam sprawdzać i oglądać dokładnie szukając jakiś ran zazwyczaj na ogonie lub może złamanego pazurka, ale nic takiego nie było.... Jeszcze raz dokładnie przejrzałam chusteczkę i było naprawdę sporo tej krwi, zaczęłam panikować ... matko kochana to nie mogło być od moich kochanych ogonów !! >:(
Dziewczyny poradziły bym każdą z osobna wsadziła do kontenerka i poczekała aż zrobią siku. No i tak zrobiłam. Po kolei wsadzałam i czekałam.... dając w tym czasie wodę z miodem by się jak najszybciej załatwiły.... po eliminacji Dakoty Bezy I Szyszki przyszedła czas na Dakotę na moją kochaną pysię ....i niestety.... namoczyłam wacik i przyłożyłam pod dupkę...ehhh... :-[ :-[ krew pojawiła się krew!!! O mateczko. Wet zamknięty.... TŻ nie ma bo w delegacji, auto zabrane !!! Jasna cholera ....
Mam ją teraz na rękach liże mnie w palec... moja maleńka. Pobrudziła mi rękę krwią.. dość sporo jest tego.Ale rano nic nie było jeszcze o 12 się z nią bawiłam i wygłupiałam nic nie widziałam ???? Ona jest taka młodziutka a ja się tak o nią boję.
Ale musimy czekać do rana. Jak na nią patrzę to wygląda jak zawsze jak by jej nic nie było ehhh.... to takie niesprawiedliwe..
Proszę trzymajcie kciuki !! By było dobrze :-[ :-[ :-[
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

Oczywiście ,trzymamy!
Ja się nie znam na samiczkowych przypadłościach, ale może to coś typowego, co szybko da się wyleczyć? Przeszukaj forum dokładnie!
Na pewno wszystko będzie ok.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Siedzę i czytam przeglądam o krwi w moczu i pochwie. I jestem coraz bardziej przerażona :( zazwyczaj jest to ropomacicze lub jakiś guzek może być :( nie jest to na pewno dobra oznaka :-[ często trzeba operować :'(
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

cholera ona taka młodziutka jest przecież... :( trzymam kciuki spinka... bedzie dobrze...
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

dziś już pewnie mam noc z głowy :( zaglądam do niej cały czas, córka jej nie odstępuje na krok, pewnie jak by mogła to by tam do niej wlazła i położyła na hamaku, powiedziała że do szkoły nie pójdzie tylko do Weta ze mną a Wet dopiero od 10.00 musimy przeczekać jakoś do jutra i nie panikować. Może to nic poważnego ? :'( :'(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”