Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

haa od jakiegos czasu nie obgryzam paznokci :D
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Weselnik :>

Post autor: Yshia »

a ja w końcu zaoszczędziłam i kupiłam cyfrówkę :) :hihi: Sony DSC-H2.. No to teraz zaczyna się zabawa w fotografa 8)
~~jestem chora~~
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

a ja poluję na Zenita :flex: i może to polowanie szybciej wyjdzie bo dzisiaj (tfu tfu) się zgłosił nowy klient.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

mazoq, ja mam chyba z 4 Zenity, przynajmniej byly, w domu obecnie jeden (siostra na stancji ze 4 ma)....
oo i powod do radosci rozniez mam bo siostra nauczyla mnie wszystko w nim ustawiac :jezor2:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

Zenit ruski : ) :flex:
Obrazek
Obrazek
el_pablo
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 9:01 pm

Weselnik :>

Post autor: el_pablo »

Yshia Jak chcesz nauczyć się dobrze fotografować to zapraszam na http://www.cyberfoto.pl
Ps. Ja mam H-1
Grupa trzymająca kciuki
Na szczęście są ludzie dla których szczur znaczy więcej niż wydane kolejne 10 zł
od 15.08.2006 Saphira i Frida :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

Polujemy polujemy :flex: jestem pewna że na takim wielkim analogu naucze się więcej niż na jakiejkolwiek cyfrówie. a i czasem za narzędzie obrony się przyda :hihi: to kto mi odsprzeda Zenita za niewielką kasę? :hihi: najlepiej gdyby to był model 12XP, ale TTL czy ET też dadzą radę :)
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Fea rzyga ze strachu przed jutrzejszym wyjazdem do Szkotlandii, a ja sie ciesze, ze bede miala znajoma gebe przy sobie przez ostatni moj tydzien tutaj :) w piatek idziemy pic i narzekac na beznadziejnosc facetow... ktos sie dolacza? :hihi:
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Weselnik :>

Post autor: ESTI »

Chyba musze zacza pisac bardzie lopatologicznie, bo ludziska mnie nie kujaja, jak pisze trudne slowa. :haha:
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

ESTI, ze jak ? :jezor2: haha


aale fajny dzien :D a jutro na zakupy
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Weselnik :>

Post autor: Yshia »

" (...) A potem zdarzyło się coś ze szczurami, które mieszkały pod śmietniskiem na skraju jego terytorium. Zdał sobie sprawę, że szczury są rozumne, kiedy skoczył na jednego i usłyszał: "Czy moglibyśmy o tym porozmawiać?". I wtedy jego zadziwiający umysł stwierdził, że nie należy jeść czegoś, co mówi. Przynajmniej dopóki się nie usłyszy, co to coś ma do powiedzenia.
Tym szczurem - niezwykłym szczurem - była Śliczna. Niezwykli byli też Niebezpieczny Groszek, Obwarzanek, Ciemnaopalenizna, Szynkawieprz, Przecena, Trucizna i cała reszta (...)"

Wczoraj nie mogłam zasnąć, i znalazłam w szafie książkę Terry'ego Pratchetta pt. " Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury". Najpierw myślałam że to książka dla dzieci, ale teraz chcę ją przeczytać do końca :) Jest zabawna, w świetny sposób opisuje szczury - myślę że Pratchett wiedział coś na ten temat :) No zobaczymy...
A piszę to w weselniku, ponieważ śmiałam się czytając te pierwsze rozdziały, i teraz jak na nią patrzę, też chce mi się śmiać :) Tak... optymistycznie 8)
~~jestem chora~~
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Weselnik :>

Post autor: Korlis »

A mam urodzinki :D Jupi :lol2: Teraz tylko myśle jaki prezent :hihi:
:P
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

Korlis, wszystkiego najlepszego :)

Yshia, Pratchett jest niesamowity, ale (moim skromnym zdaniem) tlumaczenie "Zadziwiajacego Maurycego" jest takie sobie. ale cala ksiazka- bomba. to prawda, czyta sie ja z zastanowieniem, skad ten Practchett moze wiedziec tyle o szczurach? ;) ale o kotach wie rownie sporo, wiec konsternacja robi sie jeszcze wieksza ;)

w kwestii jednak Pratchetta i szczurow... kupilam sobie wczoraj "ksiazke kucharska Niani Ogg". (w Polsce trzebaby na to czekac pewnie kilka lat, wiec sie pokusilam. a co! ;)) "zauroczyl" mnie jeden rysunek >>KLIK<<. Niania Ogg znana jest z robienia chleba karsnoludow z kociego zwiru, ale steki ze szczura? ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Weselnik :>

Post autor: Viss »

A mnie sie udaje (bo jestem jeszcze w trakcie) porozdawać Oazowe szczurcie i jestem strasznie szcześliwa, bo sie osobiście czuję odpowiedzialna za nie. Jak jeszcze Dona weźmie mamusię, to będzie wspaniale, bo wszystkie pójdą w dobre kochające ręce.
Jeszcze, żeby ktoś prócz mazoq chciał wziąć starsze albinoski... echhh, popracauje nad tym :hihi:
Dzis idę tam po 2 dziewczynki dla A-g-a-t-y. A one są takie malunie i słodkie i pachną jeszcze szczurzym dzieckiem (uwielbiam ten zapach) i będą tylko moje przez kilka dni :twisted:
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: Agata »

Viss, nie przyzwyczajaj się tylko do nich. :jezor2:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”