Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

A dziewczyny idą z nim do nowego mieszkanka?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Toż na zdjęciach są razem ;P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

No tak, ale nie wiedziałam, czy nie w ramach zwiedzania nowości :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Nie... Miś nie chce być całkiem sam :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Znalazłam u Misiulka strasznego, wielkiego ropnia ;(

ObrazekObrazek

Wymoczyłam strupka, wycisnęłam... śmierdziało tak ohydnie :( ... myślałam że się przewrócę..
Obrazek
Dzielny Miś


Misiowi musiało to mocno przeszkadzać, bo pozwolił mi zrobić co trzeba. Nie wyrywał się, nie uciekał, nie próbował gryźć. Pod koniec już chrupał ząbkami, pewnie bolało ... :/ Ale dzielnie czekał aż skończę.
Od razu po wyciśnięciu lekko zielonkawej, cuchnącej mazi, Misiu się bardzo ożywił i rozweselił. Teraz śpi, ale ewidentnie poczuł się lepiej.

Może teraz mu sie poprawi?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

noovaa pisze: Misiowi musiało to mocno przeszkadzać, bo pozwolił mi zrobić co trzeba. Nie wyrywał się, nie uciekał, nie próbował gryźć. Pod koniec już chrupał ząbkami, pewnie bolało ... :/ Ale dzielnie czekał aż skończę.
Niesamowity :) Musiało go boleć, to jak wrzód na tyłku :( Bidny Misio...

noovaa pisze:Od razu po wyciśnięciu lekko zielonkawej, cuchnącej mazi, Misiu się bardzo ożywił i rozweselił. Teraz śpi, ale ewidentnie poczuł się lepiej.
Może teraz mu sie poprawi?
Oby :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek

Moje! ;D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Misiu ma się lepiej.

Rano, szczury zazwyczaj są zaspane... ostatnio zdarzyło mi się go ze sputnikiem wyciągać, bo nie mogłam go dobudzić. Wczoraj przed wyciskaniem, był całkiem słabiutki...

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Po wyciśnięciu ropnia rozbudził się i otworzył oczka szerzej, ale to było nic w porównaniu z tym, co zastałam rano.

Dziś było inaczej ... Otworzyłam klatkę a on przybiegł! Czuł się lepiej i wyglądał na mniej odwodnionego ... pił w nocy widocznie sporo. Nakarmiłam "kocim mięskiem" i zapakowałam w transporter.

Poszliśmy do weta. Trzeba było to wszystko na żywca otworzyć, wycinać, wyciągać, grzebać tam .... Patrzyłam na to i było mi słabo :( .... Tak mi go było żal, ale nie mógł dostać narkozy... Był bardzo dzielny, jak już miał dość, pod koniec złapał za rękawicę, ale nie w złości ... raczej prosząco "puść mnie". W każdym razie uwinęliśmy się tak szybko jak się dało. Dostał leki i kroplówkę...

Jak wróciliśmy do domu, był strasznie głodny. Mimo że jadł przed wyjściem, to od wizyty u weta, nie odchodzi od miski na dłużej niż 15 minutową drzemkę ;D .. Nadrabia! Czuje się lepiej i nadrabia to, co stracił zanim ropnia zauważyłam. On musiał tam być dość długo, tylko nie widziałam :( ... Ciągle ma jakieś strupki i zadrapania, szczególnie na przełysieniach ... musiałam nie zwrócić uwagi. Teraz czuje się lepiej i widać że odzyskuje radość. Oby to trwało a paskudztwo się szybko zagoiło i już nie psuło ..

Obrazek Dziura

Dziś już jest po drugim przeczyszczeniu.. i jeszcze co najmniej raz dzisiaj tam przemyje.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Nietoperrr... »

Dzielny Mis!!!Strasznie mi mojego Bercika przypomina,on tez walczyl z ropniami,tylko takimi straszliwymi i przegral.
Dobrze ze dzielny,dobrze ze apetyt powrocil - zdrowka dla niego!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek
Na ostatnim widać ze ma wypchany do granic możliwości brzuch ;D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: IHime »

Dzielny Miś! Mnie się słabo robiło, kiedy czytałam opis, Ty tam byłaś i tez było słabo, a on, biedniutki, musiał to przeżyć! Zafunduj mu jakiś super-przysmak z najlepszymi życzeniami od ciotki IHime. :-*
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Hehe, IHime, on chyba ma już dość żarcia :D Od wczoraj odpracowywał zaległości :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Misiu ma się dobrze, ranka po ropniu przy czyszczeniu jest przybrudzona, ale nie ocieka ropą ( to chyba dobrze? ), nic się też nie sączy ze środka, z przetoki. Wciąż jest podpuchnięte dookoła, ale wydaje mi się, że wygląda w porządku. Miś wciąż dzielnie znosi zabiegi, zjada leki i nie próbuje mnie zabić ::)
Obrazek


Za to mam problem z Ninją. Od kilku dni, padło mu na mózg :/ Dręczy Beżyka ...
Dostaje furii ... kiedy nie atakuje, pilnuje go non stop wściekły, prawie nie spali ... Nie wiem co mu odbija.

Beżyk mimo że 2x większy, został tak straszliwie zastraszony, że bał się do klatki wrócić ...

Ninja go dominuje, beż leży na plecach ( raz sprawdzałam z zegarkiem, trzymał go 5 minut! ), a Ninja wściekły tak że ledwo oddycha skacze nad nim, prycha, bije go ... Beżyk ma w sumie 3 dziaby, z czego 2 dość okazałe. Ninja też dostał jednego, w samoobronie. To jest bez sensu :( ... Ninja jest u nas 1,5 roku, nigdy taki nie był dla obcych :/ . Dziś jak je rozdzielałam, Ninja w furii próbował mnie ugryźć ... jak oprzytomniał, odpuścił dla Beża i dyszał ... serce sobie gnój całkiem posadzi. Poddałam się, poszedł do dziewczyn Misiowych, ich nie pogryzie, a jakby próbował to mu Kropka łomot spuści i się uspokoi ::)

Ale był zły ... ponad godzinę się wściekał że go zabrałam, że go nie zabił(?) !!! Po prostu mu odwaliło ;(

Nie wiem co zrobię, jak Miś wyjdzie z chorobówki .. Może uda mi się Ninję z Beżem połączyć, jak klatka będzie domem Beża, a babki będą Beża koleżankami ... może Ninja będzie mniej pewny siebie, albo Beżyk bardziej i mu się w końcu postawi. Chłopak mi zwariował ;( ... Nie rozumiem co on do niego ma, przecież Beżyk jest mu całkowicie uległy :/

Myślę że jak Misiu wyjdzie z chorobówki, to w chorobówce zamieszka Ninja ... pokisi dupę kilka dni sam, a jak Beż będzie z dziewczynami tworzył rodzinę, zaczniemy łączenie na nowo od wanny .... później powoli małymi kroczkami pójdziemy dalej. I może jak pokisi dupę sam, to spokornieje i wróci do nas taki, jaki był zawsze - stanowczy, ale miły dla wszystkich.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Misiu słodkości :D
noovaa pisze: Myślę że jak Misiu wyjdzie z chorobówki, to w chorobówce zamieszka Ninja ... pokisi dupę kilka dni sam, a jak Beż będzie z dziewczynami tworzył rodzinę, zaczniemy łączenie na nowo od wanny .... później powoli małymi kroczkami pójdziemy dalej. I może jak pokisi dupę sam, to spokornieje i wróci do nas taki, jaki był zawsze - stanowczy, ale miły dla wszystkich.
Ano, jak sytuacja niestandardowa, to trzeba włączyć wariant pt. "kombinacje alpejskie" i próbować różnie... Ciekawe, co go trzepnęło :( W każdym razie trzymam kciuki...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Uwaga! Uwaga!

Ogłaszam komunikat!
Ding Dong:

28 października 2013 roku
o godzinie 23:55
Misio ważył dokładnie 333 gramy
co kwalifikuje się do: w granicach normy!



Koniec komunikatu.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”