Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: AngelsDream »

:przytul: Przykro.
Wyjątki i dwa psy.
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

Smutnik :(

Post autor: Koperek »

Różowy nosek - kicia półdzikusek, którą dokarmiamy(przychodzi pod drzwi i w nie drapie i za klamke łapie albo przez okno zagląda) właśnie wróciła... Nie było jej ponad tydzien a teraz wróciła ze zmiażdżoną tylną łapką, wygiętym kręgosłupem w dziwne "S" :sad2: Przyszła po jedzenie... Rodzice zabrali ją do weterynarza a ja siedze w domu i się boję :sad2: :sad2:
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

Boze Koperek, trzymam kciuki za kicie. Dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie ktorzy nie sa obojetni :przytul:
Pisz jak kotka...

Zir :przytul: moze to chwilowe ...
Ostatnio zmieniony pn paź 16, 2006 5:29 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Smutnik :(

Post autor: Guślarka »

Trzymam kciuki za kitkę :przytul: Też mam "swojego" kiciusia, którego dokarmiam, ale on nie jest półdziki - oswojony i potrzebujący domu. Smutno, że ludzie wyrzucają takie piękne kotki i inne zwierzątka, bo im się znudziły :-(
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

Smutnik :(

Post autor: Koperek »

Pierwsze co się okazało to to, że podobno to ON :shock: choć na pierwszy rzut oka naprawde tego nie widac! Ale to mało ważne jest... Różowy wpadł pod samochód, ale ładnych pare dni temu, łapka połamana rana odkażona, antybiotyk mu podał, ale z kręgosłupem i łapką nic zrobić nie może bo to nie są świeże rany, zawinąć też nie zawinie bo biega na dwozu a ja go przygarnąć nie moge bo mam kotke i szczurke w domu :-( ale zrobiłysmy mu z mama dwa (bo się przeniósł) legowiska pod schodami i pod sosenką taką niską więc dzieciaki go nie zobaczą i nie będą gnębić, karmimy poimy i czekamy 3 dni jak ropa nie zejdzie to będziemy kombinować dalej plus taki, że czyściutki i łasić się chce i tulić i pełny życia... :-(
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

Koperek, wielka szkoda, że nie jesteś z Radomia. Namówiłabym rodziców, żeby przygarnęłi kiciusia tymczasowo na swoje podwórko. Na podwórku rządzi kotka, ale ona jest wykastrowana, choc nadal kolegów kotów chętnie poznaje.
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

Smutnik :(

Post autor: Koperek »

Nisia, dzięki. Nawet gdybym tam mieszkała to nie wiem czy On by się tak dał owszem pomiziać pobawić się przyjdzie ale np. na ręce by go do weterynarza zabrac to panika... W końcu to jednak jest mały dzikusek...

Nie ma go od rana... Może wrócił do swojej kanciapki nie wiem. Jest jedzenie więc może przyjdzie później się najeść bo może tam się czuje bezpieczniej... Tak mi go żal :-(
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Smutnik :(

Post autor: Guślarka »

Będzie dobrze,Koperek :przytul: Kocurek silny, da sobie radę :flex:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Smutnik :(

Post autor: Kagero »

głupia, głupia, głupia! :sad2:
to by było na tyle.
Quod me nutrit me destruit.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Smutnik :(

Post autor: helen.ch »

Boże, ucieszyła mnie dziś wiadomość, że umarł człowiek... :sciana2: :sciana2: to okropne... umarł ojciec weterynarza, który jutro dzięki temu wróci do pracy i zoperuje mi psa... okropnie mi z tym, okropnie... :-(
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2006 8:15 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

helen.ch, :przytul:
Czasem tak jest, niestety. Nie obwiniaj się, bo wszyscy jesteśmy egoistami i bardziej przejmujemy się tym, co nam droższe, niż tym co nam obce.

A mi jest jakoś tak smutno, bo...
...całą noc śnił mi się mój stary kumpel. Który w zeszłym roku chyba zasnął umysłowo i skoczył do jeziorka na główkę... Nie, no wózek ma fajny, elektryczny taki z bajerami i w ogóle... smutno mi jakoś z Jego powodu...
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2006 8:49 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Smutnik :(

Post autor: Nisia »

marchewa, mieszkałam kiedyś z koleżanką, która studiowała rehabilitację. Jeździła na praktyki do Konstancina do sanatorium dla ludzi z porażeniami. I zawsze wracała poryczana. Szczególnie pamiętam jeden dzień - wtedy zajmowała się dziewczyną po wypadku z niewładnymi nogami. Dziewczyna trzymała się barierek, Ewa założyła jej letory (usztywnienie nóg) i przesuwała nogi (celem było ćwiczenie mięsni nóg). W pewnym momencie dziewczyna woła: ja chodzę! niedługo będę tańczyć! Na to ewa wyszła z pokoju i się poryczała. Bo co jej powie? Że nie chodzi i nigdy nie będzie? Że to tylko Ewa przesuwa jej nogi?
Ostatnio zmieniony śr paź 18, 2006 12:28 pm przez Nisia, łącznie zmieniany 1 raz.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: mazoq »

Przypomniała mi się jedna sytuacja. znam jednego chłopaka, student zaoczny, bardzo sympatyczny, spokojny, z dużym poczuciem humoru, nigdy go nie widziałam zdołowanego. Pracował w domu opieki, zajmował się kompletnie sparaliżowanym, 40 letnim facetem (paraliż po wypadku). totalna roślinka.
Jak nam kiedyś o tym gościu opowiadał, to miał łzy w oczach. To był jedyny raz kiedy widziałam jak dorosły facet ma łzy w oczach.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Bo to jest coś strasznego po prostu...
A jeszcze w naszym popieprzonym kraju, gdzie każda inność jest traktowana co najmniej ja przestępstwo, gdzie nie ma rozwiniętej opieki medycznej i socjalnej w tym kierunku, gdzie jedna bariera architektoniczna piętrzy się za drugą...
Wielu ludziom pozostaje egzystencja na poziomie rośliny, uwięzionej we własnych czterech ścianach...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

Jedna zla wiadomosc za druga... jedno zle zdarzenie za drugim...


Kazdy ma granice wytrzymalosci psychicznej..

Ja tez...
Dosc..mowie dosc.. :sad3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”