Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

beza mnie coraz bardziej rozwala :D pedaantyzm godny pozazdroszczenia :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

HAhahahaha, Beza to cudak ;D W sumie to wszystkie są cudaczne, z Dakotą na czele ;D
Mój Marcelek opracował inny system schodzenia do kuwety... Mianowicie... WYPADAŁ Z KOSZYKA. Zaczynał mieć potrzebę, to zaspany wyskakiwał w koszyka na 4 łapki, tworząc przy tym ogromny hałas, bo był ciężki, a potem miał już tylko kilka kroków do kuwety ;D Pedantyzm objawiał się również w tym, że gdy Boguś gdzieś narobił, to on sprzątał po nim, wywalając na dół klatki ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Czasem właśnie mam wrażeńie że naprawdę są z innej planety hihi ;) ale to jest najfajniejsze w ogonach , ich nieprzewidywalność i różnorodność :)
Dziś kolejna noc zakończyła sie szukaniem Dakoty po pokoju. Skubana notorycznie ucieka z klatki i bunkruje sie w przeróżnych dziwnych miejscach ;) ale dziś to przeszła samą siebie bo ucieczka była zaplanowana starannnie i na obszerniejszym rejonie jakim jest mój pokój ;D :D niczego się nie boi ta mała glizda ;) i dumna z siebie patrzy tymi swoimi czarnymi węgielkami i wyrazem pyszczka " i tak znowu ucieknę ! ;D " no ale nie miem jakoś się na nią gniewać ;D tylko ze jednak muszę bardziej te pręty zabezpieczyć , bo nie uśmiecha mi się jej ciągle szukać ;)
Jeśli chodzi o zdrówko małego uciekiniera to ma się bardzo dobrze. Leki dostaje krwi nadal nie widać, chyba za bardzo spanikowalam :-\ ale za miesiac lub dwa idziemy na pewno na sterylkę :) wolę dmuchać na zimne a to pomoże jej na pewno uniknąć kobiecych chorób :)
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

i dumna z siebie patrzy tymi swoimi czarnymi węgielkami i wyrazem pyszczka " i tak znowu ucieknę !
Ma to po przodkach Siuxach (inaczej Dakotach) ;D
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

Ona pewnie wie, że masz do niej słabość i bezczelnie to wykorzystuje :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Byłyśmy dziś na kontroli i ogólnie jest wszystko ok :)
Dakota jest zdrowa, dobrze się rozwija, USG miała rownież i krwi nigdzie nie widać :) ogólnie okaz zdrowia, choč nadal mnie martwi z jakiej przyczyny pojawiła sie ta krew i czy coś w,środku jej sie nie robi :-\ no ale jestem dobrej myśli, troszkę podrośnie nabierze ciałka i wybierzemy się na sterylkę.
Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków :) ja to panikara jestem ;)
Co noc niestety mamy problem z Dakotą i jej ucieczkami :-\ gó*** już przeciska się z każdego miejsca w klatce, i chyba będę jednak musiała ją osiatkować, ale jak na nią patrzę to troszke tej siatki potrzeba ???
Trzeba do Castoramy sie przejechać koniecznie. A oczywiście winowajczyni jest bardzo zadowolona bo może sobie spać w poszewce od podusi ;D :D
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Dobrze, że Ci szkód jakowyś nie robi, np. przegryzanie kabli... Wtedy mogłoby być niebezpiecznie...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Kable w pokoju są wszystkie pochowane więc bez obaw ;) pokój jest na tyle zabezpieczony i przygotowany dla gonów że nie ma możliwości na szkody, no chyba że córka czegoś nie schowa to dziewczyny od razu zabierają do swojego bunkra i rzecz zostaje totalnie zniszczona ;) tak jak jej nowe zeszyty które zostały pozbawione okładek ;D ;D ;) świeczki z odgryzionymi knotami ;D lub skarpetki w których zrobiły wywietrzniki na palce hehhehe :D ;D

chciałam też zakomunikować iż sytuacja z Baśką tak dla przypomnienia .....
spinka2430 pisze:
spinka2430 pisze:No to teraz chciałam sie pochwalić i pokazać naszego nowego członka rodziny ;)
Przyjedzie do nas już w tym tygodniu :)
Panie i Panowie przedstawiam hmm... BAŚKĘ ;D ? !!!!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 1e237.html
Niestety piszę to z wielkim bólem ale zrezygnowałam z adopcji Baśki :( :'( cały dzień dziś o tym myślałam i sie zastanawiałam i moj rozsądek jednak wygrał. W obecnej sytuacji i problemami z Dakotą musze poświęcić jej jak najwiecej czasu i opieki by wyzdrowiala bo to jest dla mnie teraz najważniejsze.
Wiem że nie byłabym w stanie poświęcić maluszkowi tyle uwagi ile bym chciała i ile on by potrzebował do tego dodatkowy stres przy łączeniu gdzie nie wiem jak sytuacja z Dakotą >:( :( łatwo jest przygarnąć ale tez trzeba być odpowiedzialnym i dlatego nie mogę jej do siebie zabrać. :'(
nie dawało mi to spokoju, miałam wyrzuty i nie mogłam przestać o niej myśleć, wiem że zbyt pochopnie podjęłam decyzje by jej nie brać bo spanikowałam nie przemyślałam, więc postanowiłam jednak ją zabrać do siebie :) ;D wiem i tak czuję że ona powinna być u mnie dla tego znalazłam transport Julia się zgodziła i mała będzie u mnie już w piątek ;) :) ;D :D bardzo się cieszę!! Moja Baśka!!! ;D ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

Spinka, Twoje obawy były w tamtym momencie uzasadnione, więc to nie panika, tylko raczej racjonalne myślenie, ale skoro wszystko idzie dobrze, to trzymam kciuki, by było tak dalej i oby Baśka szybko się zaaklimatyzowała :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Super, też się cieszę ! Tylko pisałaś, że ktoś już ja bierze... Odkręciłaś to jakoś ?
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Napisałam do Julki że chciałabym maluszka odzyskać i się zgodziła :) ta druga dziewczyna weźmie jej siostrę bo też została do oddania :)
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

No to super !!! Fajnie, cieszę się :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

dawno nie było zdjęć więc proszę bardzo ;)
tu moja kochana Szajba :) na poobiedniej sjeście ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Oooo, jaka słodka :)
A Ty chyba tam wlazłaś do tej klatki ??
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

powiedzenie "w kupie raźniej " przybiera w tym przypadku dosłownego znaczenia ;D ;D ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”