Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: manianera »

Biedna Babliś, mam nadzieję, że szczery smutek każdej osoby czytającej zdejmie z Ciebie chociaż jakiś procent Twojego żalu... Czemu one odchodzą tak niespodziewanie, tak szybko, tak jedno po drugim...? Za grosz litości dla ludzkich serc pełnych tupotu nóżek i łaskotania ogonków...
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Nietoperrr... »

Tyle smutnych wydarzeń na raz...
Trzymaj się Babliś...
Cholerny los...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Dziękuję, dziękuję wam bardzo. Wiecie co zauważyłam? Że moje dziecko słońca, cudowna Bablisia już nie jest szczęśliwa. Nie ma już tych iskierek w oczach, nie ma już tego co miała przy starym stadzie. Widzę, że pięknie opiekuje się dzieciarnią, jest porządną szczuro-babcią, ale już nie biega. Jest taką nastroszoną kulką z tym paskudnym guzem pod łapką. Kiedyś przy sesjach wdzięczyła się do obiektywu, teraz ucieka, odwraca się tyłem - ona nie będzie tak się pokazywać. I jeszcze te oczka, w których przemyka taki cień smutku, zamyślenia. To widać. Coraz częściej pojawia się to, na coraz dłużej. Bablisia zmarkotniała po stracie Raveeny, bo to było tak upierdliwe dzieciątko, naśladowała ją we wszystkim, to była taka kopia dawnej Bablitki. Ale nie wiem co te Agutki mają w sobie - bo Sru też robi za Babli. Chodzi jak ona, siedzi w jednym miejscu, tak długo jak ona, pomimo, że widzę jak zerka na dokazującą młodzież. Jednak siedzi i czeka, aż mentorka zejdzie do reszty, zasypia, wtedy ona pozwala sobie na zabawę.
Obrazek
Popatrzcie no, takie właśnie smutne oczka kierują się na pewne miejsca. Najczęściej jak odrabiam lekcje, to Babli kładzie się na swoim polarkowym gniazdku za moim lusterkiem na biurku. I tak patrzy na mnie tymi swoimi mądrymi oczkami.. Tam sobie z Klee dawniej upatrzyły twierdze. Bo wszystko widać, ale w razie potrzeby można się schować.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Przepraszam, ja się nie nadaję już do niczego. Zabiłam Cerratkę. Kapturzątko kochane, cudne, nakrapiane. Poszłam je nakarmić i pozamykać na noc. Ale, żeby nie zwiały do pomieszczenia obok, to zamknęłam drzwi.. popatrzyłam na dolną część, ale nie wiedziałam, że one potrafią się wdrapać w przeciągu chwili na górę drzwi.. Nie popatrzyłam, zamknęłam. Nic nie słyszałam. Bo 30minutach wyszłam, przeszukiwałam pomieszczenie obok. I zobaczyłam krew, tuż pod drzwiami, świeżą. Spojrzałam w górę.. widziałam zgniecioną Ceratkę.

LaCoka, ja tak bardzo, bardzo Cię przepraszam.. nie chciałam do tego dopuścić.
agata-air
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:21 pm

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: agata-air »

Żegnaj dzieciątko mojej Baccary :( Strasznie mi przykro Cerattko, że tak się stało :(
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Nietoperrr... »

Jej,Babliś!To straszne!Ale cóż poradzić,te nasze kochane ogonki wybierają czasem dziwne miejsca na swoje wycieczki...Głupolki takie małe.Przykro mi bardzo Babliś... :'(
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: ol. »

biedne Wy :(
bardzo mi przykro Babli

dla Cerratki [^}
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: zyberka »

Nie załamuj się Babli :( wypadki się zdarzają... to niczyja wina.
[*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: *Delilah* »

Babli... za dużo tego coś... strasznie mocno przytulam ...
Teraz musi być tylko lepiej.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Jessica »

Babliśku pamiętaj,że jesteśmy z Tobą :-* <tule mocno>
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: szczurzyca. »

Bardzo mi przykro. :-[ To nie Twoja wina. Wypadki się zdarzają.
Dla Cerratki [']
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: odmienna »

[*][/b]

...nawet nie wiem Babliśku, jak Cię pocieszać :'( wiem, że napisać: "nie obwiniaj się" to stanowczo za mało... ale to naprawdę nie Twoja wina! :-*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Paul_Julian »

Biedactwo :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: tahtimittari »

:-[ trzymaj się. I nie obwiniaj się, to nie Twoja wina - wypadki się zdarzają niestety :-[
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Wiem, że jesteście, bez was byłoby bardzo ciężko, a tak.. jest lżej. Dziękuuję.

Wszyscy dobrze się trzymają. W październiku przyjadą trzy dzieciaki, jeden na początku, dwa pod koniec. Po Tolkenie, Rave, dzieciakach coś mnie uwierało gdzieś i przepadłam. Jedna dziewuszka będzie Elualią, to będzie szyszeczka mała. Przedstawię wszystkie razem, jak będę wiedzieć kto jest mój u Mal.

I Greyerkowo Bablisiowa sesja zaległa.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”