Moje Słoneczka Umcia i Usia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: merch »

Wszystkiego Najlepszego dla Jubilatki :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: denewa »

Oleczka pisze:...chcialam jej zrobic foty ale zadna nie wyszla ostro :(...
Miała mnóstwo zajęć związanych z rozpracowaniem choinki i tortu, to przypozować spokojnie do zdjęć nie miała czasu ;D
100 lat malenka w zdrowiu :)
Dołączam się do życzeń :) zdrowia!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Oleczka »

tak dokladnie chcialam jej zrobic zdjecie z tortem ale strasznie jej sie uszy trzesly i nie ostro wychodzila :D
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Oleczka »

tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej z Usia dr obmacala Usie i wszystko ok, osluchala i tez bylo ok, ja powiedzialam, ze zauwazylam, że Usia ostatnio ma bardziej czerwone uszka i lapki, dostalysmy skierowanie na badanie kardiologiczne i okazalo sie ze moje slonce ma niedotlenione serduszko :( Zalamalam sie :( jak sie na nia patrzy wyglada na zdrowego szczurka, ma slicza siersc, sliczne blyszczace oczka, ma apetyt a tu o :( jutro jade do dr Jalonickiej bedziemy myslaly nad lekami dla słonca :(
Prosimy o trzymanie kciukow zeby jej sie nie pogarszalo
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: LaCoka »

Trzymam Olu bardzo, bardzo mocno!
Usia jest dzielną i silną dziewczynką :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Magamaga »

Trzymam kciuki! Z chorym serduszkiem można jeszcze długo i pięknie pożyć :)!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: denewa »

Przesyłam dużo dużo ciepłych myśli!
Usia musi dać radę :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Oleczka »

dziekuje za kciuki :)
Usia dostala Nitromint aerozol
mam nadzieje, ze pomoze
Lek dam jej rano bo w jednej aptece nie bylo tego leku a do 2 aptek w okolicy nie zdazylam dojechac :( ehhhh :(
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: susurrement »

trzymam kciuki :) ważne, że problem z serduszkiem został wcześnie zauważony! :)
a Usia dzielna dziewczynka więc da radę :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: sssouzie »

czy już się wyjaśniło jak podawać lek podpoliczkowy?
trzymam kciuki i są trzymane trzy pary kciuczków bezkciukowych ;)


(a ja widzę, że muszę jeszcze dużo doczytać, by móc być na bieżąco :D )
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Oleczka »

tak tak :) juz wiem jak podawac lek :) Uszka i lapki po leku robia sie jasniejsze, ale jak szlam spac i Usie wkladalam do klatki to zobaczylam ze po paru godzinach znow robia sie czerwone :( Wydaje mi sie, ze lek bede podawala rano i wieczorem :(
A dzisiaj jade po 2 dziewczynki :) po Fuzje i Mizie :) Moze Fuzja polubi sie z Uska, laczenie ma byc delikatne i jak tylko zobacze, ze Usia sie denerwuje mam nie laczyc :( bo serduszko jest bidne i moze nie wytrzymac. wiec bedzie zamiana hamaczkow sciolki itp itd, pomalutku zeby zapach poznawaly :) i zobaczymy :) a Mizia bedzie na kilka dni u mnie :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: LaCoka »

Ja się już żegnam z dziewuszkami bo nie mogę zabrać aż takiego stada na święta, więc część z nich musi zostać ;/ ale już w poniedziałek wracają do mnie :)
I bardzo, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za łączenie Usi z Fuzją <kciuka> :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: denewa »

Udało się znaleźć Mizi podgryzakowi odpowiedzialny dom? :)
Skoro Usia i Fuzja są spokojnymi szczurkami, to miejmy nadzieję, nie będzie problemu z łączeniem ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: LaCoka »

denewa pisze:Udało się znaleźć Mizi podgryzakowi odpowiedzialny dom? :)
Skoro Usia i Fuzja są spokojnymi szczurkami, to miejmy nadzieję, nie będzie problemu z łączeniem ::)
Tak :) pod koniec stycznia jedzie do nowego domku wraz z jedną z dziewczynek z laba, którym Oleczka szuka domku :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje Słoneczka Umcia i Usia

Post autor: Oleczka »

ehhh ciezko idzie laczenie :(
przez swieta zamienialam im szmatki zeby poznaly zapachy itp jak puszczalam Usie po pokoju to wynosilam dziewuszki zeby sie nie stresowala ze na jej terenie sa obce szczurki. dzis puscilam Usie i Fuzje po lazience i sie ucieszylam bo Usia podeszla do szczurki i zaczely sie wachac i bylo ok ale nagle Usia zrobila sie z 4 razy wieksza tak sie strasznie nastroszyla i zaczela Fuzje niuchac i sie zaczelo :/ zaczely sie szamotac, klaki zaczely latac :/ zabralam Usie bidula zaczela ciezko oddychac :( ma problem z sercem i balam sie ze nie wytrzyma tego spotkania :( zalala sie cala poryfiryna :( ale po lekach jest juz ok
Powiem szczerze, ze boje sie je laczyc bo wiem, ze musza ustalic sobie wszystko ale bardzo sie boje ze chore serce Usi nie wytrzyma :( dr Jalnicka wspomniala ze jak Usia zacznie sie stresowac zebym odpuscila bo moze byc zle :( Nie wiem co mam robic :( prosze o rady :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”