MEGAN

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: MEGAN

Post autor: maua_czarna »

angels co to za karmy?
ja mam wlasnie ten problem co Layla , ze ciezko mi odzwyczaic szczury od Megana...zostawiaja wszystkie chrupki z Emotion Beauty a Megan znika...a co ciekawe Gloria (z interwencji, jeszcze mieszka sama) tez zostawia Emotion - costam z niego wybiera,ale niezbyt chetnie, a nie wiem czy w jej przypadku zastosowanie metody "glodzenia" czyli zostawienia w misce az zglodnieje i zje bedzie dobrym pomyslem...
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: MEGAN

Post autor: Natalia_1222 »

Landrynka, Deli Nature ok. 10 zł, a Prestige - 13-16 zł, jeśli chodzi o rodzaj dla szczurów.Prestige ma chyba lepszy skład :).
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: MEGAN

Post autor: AngelsDream »

ProGold jest karmą belgijską [przynajmniej tak mi mówiono] zawiera około 20 różnych składników od ziarna po mięsne chrupki i wszystko znika. Megan przy nim to resztki...

Witte Molen ma kilka wersji. Ja mam wersję ogólną dla gryzoni. Jest wersja dla małych gryzoni i chyba dla królików. Różnią się składem - proponuję wpisać w Google :) Aczkolwiek podobnie jak ProGold Witte jest karmą czystą, zbilansowaną.

Na deser dodajemy granulat Wildlife RodentFodd - wszystko razem może i droższe od megana, ale za to zdrowsze.
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: MEGAN

Post autor: Landrynka »

Droższe, czyli ile kosztuje?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: MEGAN

Post autor: AngelsDream »

2 kg Witte Molen 10, 95 w hurtowni
2 kg granulatu Wildlife 9,80 w hurtowni
800 g ProGold dla szczurów - 12 zl w Kakakdu [nigdzie indziej tego nie spotkałam]

A Megan różnie, ale 3 litrowe wiaderko koło 12 - 14 zl.
Wyjątki i dwa psy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”