Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: krwiopij »

jaka stopka? dlaczego niesprawna? :shock: zastrzyk domiesniowy? zdaje sie, ze nic o tym wczesniej nie pisalas... ;)

czym go karmisz? naczytalam sie dzisiaj ulotek u weterynarza... sa takie specjalne karmy eukanuby dla psow i kotow z chorymi nerkami... nie wiem tylko, ktora by byla lepsza dla szczura... na rat guide radza psia, a ja zawsze myslalam, ze dla ogonkow lepsza jest kocia... :roll: ma dobry apetyt? i przy okazji - jaki jest ten ulubiony smak jogurtu? ;) :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: AniaP »

No właśnie GoHa, czy mówisz o tej stópce, o którą się pytałam przez pw? Zmartwiłam się, bo rzeczywiście wcześniej nie wspominałaś że jeszcze ma problem z łapką. Czy to od tamtej pory jeszcze zostało, czy to jakaś nowa dolegliwość?

Tak na marginesie moje Belucha już w zasadzie nie utyka na łapkę.
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: GoHa »

Hm... faktycznie... widze ze nie wspomnialam wczesniej. Przy drugim zastrzyku w lapke domiesniowo Leos stracil wladze w palcach i kawalku stopy. Musial byc przy zastrzyku musniety nerw... tak sadzi IVA i to b. prawdopodobne. Zupelnie nie ujmuje mu to sprawnosci. Masuje mu nozke i wierze ze to minie... Leos biega i wspina sie bez problemow. Kolejne zastrzki juz nie wywolaly takiej reakcji.
Na dzien dzisiejszy Leos czuje sie w miare dobrze. Apetycik ma... Ale cos w serduszku kaze mi znow go bardziej uwaznie obserwowac... Jakby mial ciut smutniejsze oczka... i mial tez wczoraj porfirynke z oczka i noska przez chwilke... Musze byc czujna. Przy jakiejkolwiek nawet minimalnej osowialosci lece do weta... Trzymajcie kciuki nadal... to potrzebne.
Dobrze jest być kochanym... :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: GoHa »

Informacja dla zainteresowanych:
Leon tyje az milo... zrobila sie z niego znow mieciutka kuleczka... Nozka nadal lekko skapciala.. ale nie boli i nie przeszkadza w niczym. W czwartek kolejna wizyta u weterynarza z moczem Leosia i nim samym. Trzymajcie kciuki... ;)
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: Agata »

Trzymamy, GoHa, Trzymamy. :) I dużo zdrówka Leosiowi życzymy. :*
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: Dixi »

Jak tam Leonek - psoci i smiga po pokoju? Jak jego zdrówko?
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: krwiopij »

trzymamy, trzymamy... :D

hmm... to moze jakies nowe fotki, co? ;) :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: lajla »

tak! ja jestem za tym !! nowe fotki chcemy! :lol:

no i czekamy nadal na wiesc :)
ciesze sie ze przytyl :))
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: merch »

dlaczego husky sa takie śliczne tak krotko :( , a potem co najwyzej mogą być :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: merch »

Nie dawaj prawie zupełnie bialka , co najwyzej troche ( pol lyzeczki od kawy) mieszanego jajka lekko scietego razem z ziemniaczkami. Ziemniaki przed ugotowaniem dobrze pomoczyc w wodzie i ewentualnie odlac wode w trakcie
, moze byc z innym szczurami ale lepiej karm osobno, niech pije ile chce , mozesz dawć ziemniaki, ryz gotowany ,kluski . Szczurza karma jest zbilansowana dla zdrowego szczura to lepiej nie za duzo , no i podawaj witaminki B kompleks najlepiej i C tylko tez jakoś malutko proporcjonalnie dla szczura ukrusz, rozpusc i odlej -trzeba pamietac ze szczur waży 300 gram a człowiek nawet kilkuletnie dziecko 10000g a zapotrzebowanie na mase ciala dośc podobne. Nie oddzielaj od innych -najwyzej karm smakolykami ( miesko , jajka , pestki z dyni, nabiał , warzywa i owoce ) jak Leosia nie ma w klatce zeby mu zal nie było. A jak sobie poskubie troche ziarenek z innymi to tez mu sie nic nie stanie . Pozdrawiam.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: Dixi »

[quote="merch"]dlaczego husky sa takie śliczne tak krotko :( , a potem co najwyzej mogą być :)[/quote]

Husky sa sliczniusie przez cale swoje zycie....caly urok to wlasnie zmiana kolorku!
Pozdrawiam,
Aguśka
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: koteczek »

a moj husky wsumie prawie wogole nie zmienil kolorku i jest nadal ciemna a ja bym wlasnie chciala zeby zjasniala!! ehh wszystko sprawa gustu ;)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: GoHa »

Nie pisalam bo nie mialam kompa...
Po wizycie z Leosiem u weta, obmacaniu, i sprawdzeniu moczu uslyszalam - "jest duuuuza poprawa, nerka sie zmniejszyla, mniejszy obrzek, Leos ladnie przytyl". Jestem b. heeepi. Nastepna wizyta w polowie stycznia.
Wszyscy chlopcy troszke kichaja, ale daje ehinacee i vibowit. Jutro zaczne smarowac pod noskiem mascia majerankowa... dzis dam im spokoj bo smacznie spia juz... ;). Jak moj M poustawia wszystko w kompie to wstawie wam najswiezsze zdjecia moich chlopcow...
Dobrze jest być kochanym... :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: Gumcia »

prześliczna gromadka :) są takie kochane!! boshe no nie moge....są prześliczne...twój Leon jest taki jak moj szczuruś....śliczne ogonki, naprawde tylko pozazdrościć:)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Bob & Fred & Zenek & Bruno & Amstel

Post autor: Ania »

Gosiaczku... szok. Tak strasznie mi przykro, to było też moje maleństwo, nie ważne, że kiedyś. Brak mi słów.
...
3maj się mocno. Musisz :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”