Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Uwielbiam moje szczury :D
Poprosiłam mame o pomoc w obcięciu pazurków Deborce. Mama trzymała a ja cięłam. Na początku Deborka bardzo zdegustowana obcinaniem użarła kilka razy mame w palce :P Tzn jej gryzienie ogranicza sie do łapania zębami, na więcej nie ma siły.
Później dziwnie sie uspokoiła... No i obrobiła mame :D
A co później? Mum została osikana :D
Na koniec ja zaliczyłam kilka szturchnięć głową i wymycie palca przy obcinaniu przednich pazurków.
Mina Deborki - bezcenna :D Ta degustacja na misiowym pyszczku jest przepiękna :) Misiowym, bo Deborka waży już chyba bardziej 500g niż 400 :P


Właśnie łącze szczury. W sumie jest względnie dobrze. 3 wróciły do połówki towera bo za bardzo im odbijało a reszta siedzi z dziećmi w dużej setce. Troche sie dzieciom obrywa, ale mogłoby być gorzej.
Na pewno nie zostaną razem jeszcze dzisiaj (chyba, że ze 2-3 towerowce+dzieci), chodzi mi raczej o przyzwyczajenie ich do siebie w klatce.
Cóż, jeszcze to potrwa ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: unipaks »

Nina , pomarańczek faktycznie prześliczny :)
Życzenia świąteczne dla całej bandy ogonków i dla rodzinki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: pin3ska »

Nina pisze:... 3 wróciły do połówki towera...
Które? 8)

A chomiczak bardzo przystojny ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:
Nina pisze:... 3 wróciły do połówki towera...
Które? 8)
Ayla, Ancora i Bąbla. Na samym początku, bo sie stroszyły i fukały a nie chciałam żeby wprowadzały nerwową atmosfere, bo jak wiadomo ona sie lubi udzielać...

Teraz chętnie bym je razem zostawiła, bo jest spokój, ale wiem, że w nocy sie obudzą i może nie być wesoło...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: strup »

Chomiś jest bezbłędny. :D

Mam tam przyjechać i pokazać im co to znaczy żyć w grupie? ;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 81
Rejestracja: pt mar 06, 2009 11:16 am
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Ysabell »

świetny chomik ;] na mój gust to jest Fredi :)
" A ja stoję - dzieciak teraz z otwartą gębą
Czuję jak czarnieje moje małoletnie tętno "

;]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

strup, one to by Ci dopiero pokazały :P

Zdjęcia różne. Bez podpisów kto jest kto, pomęczcie sie troche :P :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ten gUpi chomik napychał sie ręcznikami papierowymi... Później poszedł popić, chyba mu sie sucho zrobiło. A następnie polazł na góre do swojej kieszonki i wszystko wypakował ::)

emo jajka :P Jak to mój brat stwierdził :D Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/134 ... 28c5d.html - to jest pewnie Bąbla ;D

Khyh.. A chomiki są śmiechowe! :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Femi. Mój mały kurczak :)

Babli :D Misha coraz bardziej przypomina takiego bąbelka :P troche mnie martwi bo ma biegunke... u chomików podobno to kiepska sprawa.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: strup »

Nina, bez przesady. ;p Moje ręce maja coś w sobie, ze szczury wpadają w trans i są grzeczne, ja moi powtarzam, "w tym pokoju wszyscy żyjemy w zgodzie" ;p
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Jak nie urok to... zapalenie oskrzeli.

Paskuda.
Dostała Baytril, Metacam i Deksametaze (albo coś podobnego). Za chwile kroplówka bo nie chce pić i jeść.
Przeniosłam ją do kosza piknikowego pełnego polarów. Stoi sobie przykryta kocem pod lampką. Ma niską temperature. W drodze do weta bałam sie, że mi sie udusi. Siedziałam w tej cholernej taksówce i patrzyłam jak mój szczur ledwo łapie powietrze pyszczkiem i od razu przypomniała mi sie Mysia i to jak sie udusiła...
Bardzo prosimy o kciuki. Jest z nią kiepsko. Nic nie było wcześniej widać, kompletnie nic.


Wiecie co mnie dziwi? To, że normalnie nigdy nie wyszłabym z domu w takim stanie. Od rana ledwo chodze i jestem tak nafaszerowana tabletkami p-bólowymi, że ledwo kontaktuje, wyglądam jak zombie i tak samo sie czuje. Do weta wybiegłam w wymiętolonych dżinsach, bluzce w której byłam u szczurów (całej zasikanej) i pierwszym lepszym swetrze, który znalazłam na podłodze w pokoju. Tego co mam na głowie komentować nie będe, bo nawet nie miałam siły umyć włosów.
Mam szczury prawie 3 lata a nadal nie potrafie pojąć tego, jak ludzie w takich sytuacjach sie zachowują. Ktoś normalny machnął by ręką i powiedział, że to przecież szczur. A ja biegnąc do taksówki zapomniałam o bólu, który w drodze powrotnej, gdy adrenalina nieco opadła bo szczur sam oddychał, niemal powalił mnie z nóg (dosłownie. prawie zemdlałam) i myślałam tylko o tej małej zarazie, która przy każdej okazji mnie gryzie i o tym, żeby była silna.
To jest chore.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Trzymam kciuki Nina za was .

A co u Aferki i Deborki?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Aferka coraz bardziej chrobocze. Najnowszy ropień bardzo brzydko wygląda. Przemywamy rywanolem.
Deborka dzisiaj bardzo słaba. Ale apetyt nadal ma. Wczoraj jak skończyła pić nutri wzięła miseczke (pije w nakrętkach z gerberów bo są płyciutkie i jej łatwo) i podniosła ją na tyle wysoko, że stukała nią w pręty a na pyszczku miała mine pt: daj mi jeszcze!
Nessunia coraz mniej chodzi.
W przyszłym tygodniu pojedziemy do Wrocławia, do dr Piaseckiego**. Ostatni raz. Może to i harcore ale chyba wole załatwić to na raz niż przeżywać 3 razy...

**wiele osób uważa to za dziwne, ale ja chce najpierw dać im narkoze wziewną, zamiast zastrzyku. Nie chce ich kłuć w ostatnich minutach życia.
Przy okazji wezme Paskude, jeśli dożyje. Chciałabym zrobić jej rtg, bo jakiś czas temu miała lekkie szmery w sercu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Trzymaj sie Nina.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”