Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Mam zakaz zbliżania sie do szczurów :'(
'bo świeża rana. bo po zabiegu. bo to, bo tamto'
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Nin, współczuję.. trzym się.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Tiaaa. Do szczurów nie podchodzić i najlepiej w ogóle nie chodzić. Nawet o kulach. Do szkoły tylko na ewentualne sprawdziany. Do końca tygodnia powinnam plackiem siedzieć w domu, najlepiej z nogą na poduszce. Super perspektywa.
Byłam dzisiaj na kontroli i sie dowiedziałam takich wspaniałych rzeczy :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Na uczelni od przyszłego tygodnia zaczyna sie bardzo gorący okres....
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Krakvet mnie dobija. DO-BI-JA!
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sagitta0202 »

Dobija? Ja tam zamawiałam takie coś na pchły i było bezproblemowo...
Byłam dzisiaj u moich maluszków... MÓJ krzywy haskulec został sprzedany, bez mojej wiedzy...
:)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Mam zapalenie kratni co za cholerstwo!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Jestem zła na siebie samą... Strasznie zła...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Szczury chore, a ja nie mam sie kiedy, za przeproszeniem, w d... podrapac. Niecierpie sesji, a studiow mam juz po dziurki w nosie!!!
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Mam dzis koło z ekonometrii, a nie umiałam sie zabrac wczoraj za nic do nauki.... Probuje teraz. Mam 5 godzin, moze sie uda.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Robie sie etatowym marudą :P

Całą twarz mam spuchniętą, bo wyrywałam dzis ósemke dolną. 50 minut to trwało, bo uparta cholera była, a na dodatek jeszcze złamał sie koniuszek i trzeba było tam grzebać :-\ Teraz jestem pozszywana i obolała i nawet nie chce myslec co bedzie jak znieczulenie przestanie działać.... >:(

Drugą osemke dolną mialam usuwac za tydzien, ale po dzisiejszych wrazeniach zrezygnowałam.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: susurrement »

proponuje zaopatrzyć się w silne tabletki przeciwbólowe i dużo cierpliwości.. trzymam kciuki :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

susurrement pisze:proponuje zaopatrzyć się w silne tabletki przeciwbólowe i dużo cierpliwości.. trzymam kciuki :)
mam ketonal :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: ogonowa »

Niechby szlak wycieczkę trafił. Miało być super, ładnie, pięknie, a co było? Kicha!


Zepsuł mi aparat, ten łoś. I to przez niego wycieczka jest do d**y. Koleżanka robiła mi spokojnie zdjęcie na tle gór, a ten.. Olek rzucił mi kamieniem w aparat. K**na, no myślałam, że mu krzywdę zrobię. Ale poszłam tylko do pani.. On ma obniżone zachowanie, przesrane u swojego ojca (już o tym wie) i w plecy trochę kasy, a mój aparat uszczerbek na obudowie i wylany wyświetlacz. Pięknie.



Ja jak debil chodziłam po górach robią zdjęcia tego, co widziałam przed aparatem.. Został odruch zobaczenia jak wyszło się na zdjęciu, spytania czy ładne, czy ostre.. A mogę zobaczyć tylko biały ekran z czarnym paskiem.. 'Ładnie wyszłam?' - 'Trochę się na biało-czarno świecisz!'.


Wr. No i jeszcze ten komers 10.. Ja chcę mieć zdjęcia, a jak mi ten koleś tego nie naprawi.. to co ja będę mieć ?! Jedna taka impreza na 6 lat, a ja nie mam aparatu. Nie kupię nowego, po co.. wolę zbierać na lustrzankę.. no ale. Oby któryś ze znajomych miał aparat.


Jeszcze był wstyd przy turystach. Stoi dziecko, robi zdjęcia skoczni i patrzy przed aparat zamiast w niego, i do tego wyświetlacz wylany, calusieńki. Ech, dobrze, że Eliza miała podobny model - karta pasowała i mogłam podglądnąć zdjęcia. Ekstra.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: zalbi »

pin3ska pisze:Robie sie etatowym marudą :P

Całą twarz mam spuchniętą, bo wyrywałam dzis ósemke dolną. 50 minut to trwało, bo uparta cholera była, a na dodatek jeszcze złamał sie koniuszek i trzeba było tam grzebać :-\ Teraz jestem pozszywana i obolała i nawet nie chce myslec co bedzie jak znieczulenie przestanie działać.... >:(

Drugą osemke dolną mialam usuwac za tydzien, ale po dzisiejszych wrazeniach zrezygnowałam.
ja miałam miec usuwaną wczoraj. ale ona w ogóle jeszcze nie wyrosła. ale mam "nieaktualne" szczepienia na żółtaczkę i zrezygnowałam...
za to spiłowała mi górną ósemkę i siódemkę, którymi gryzłam się po policzku bo były krzywe. nie mogłam mówić, jeść, pić.. teraz mi lepiej.



a dzisiaj.. nie widzę na jedno oko. od wtorku mam całe spuchnięte, zaropiałe, czerwone oko. cały czas oko "łzawi" i chodzę z kroplami i chusteczkami w kieszeni. kropię co godzinę, wycieram średnio co 1-2 minuty. mam tak kropić przez 10 dni.. kropię od wczoraj, bo wczoraj byłam u okulisty.. a mieliśmy jechać na weekend do Sulechowa.. i chyba nie pojadę bo jak z takim okiem..

w poniedziałek zaczęłam rysować puchatki na ścianach u znajomej.. miałam kończyć we wtorek i w środę.. dzisiaj Basia do mnie dzwoniła i nie pozwoliła mi przyjść.. bo dodatkowo jeszcze od tego oka mam gorączkę.. i jutro z samego rana jadę kończyć puchatki..

a dzisiaj umieram =(
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”