Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

Zostałam dziś pozbawiona zęba do korzenia,boli mnie niemiłosiernie,mam tam dziure na pół palca i znów zaczynam życie na jogurtach i biszkoptach i znów pewnie przytyje milion kg i będzie fajnie. :-X
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Myślę że powinien powstać jescze jeden temat w który mozna by było pomarudzić - "Ponarzekaj na swojego faceta". Forum bardzo babskie więc zrobił by furorę. ;)

Mój na przykład powiedział swojej znajomej z Poznania że się do niej odezwę skoro jestem w mieście a nie dał mi do niej numeru. No gdyby nie to że wpadłam na nią przez przypadek na miescie to by było że specjalnie się nie skontaktowałam i nie chcę się z nią spotkać. :-\
Męska bezmyślność mnie rozbraja :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

lavena pisze:Myślę że powinien powstać jescze jeden temat w który mozna by było pomarudzić - "Ponarzekaj na swojego faceta". Forum bardzo babskie więc zrobił by furorę. ;)
Haha, albo chociaż ogólnie o związkach :D Byłoby w nim ciekawie, to pewne :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

Nina pisze:Byłoby w nim ciekawie, to pewne :P
O,tak szczury.org zamieni się w samosia.pl czy inny szit. Bleh.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Dobra. Rozumiem.. 25kg to dużo. Ale żeby za przesyłkę chcieć 90 zł?! :-\
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Babli pisze:Dobra. Rozumiem.. 25kg to dużo. Ale żeby za przesyłkę chcieć 90 zł?! :-\
To ta karma z vivari?
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Nie. To ta ściółka z tropika ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Dlaczego dorosli na pozor ludzie zachowuja sie jak 5 latki? I jak im sie cos nie podoba to tupia nozka biora zabawki i ida z piaskownicy bez slowa wyjasnien...

Matko... ludzie nie przestana mnie zadziwiac.. :-\
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

Znów prześladują mnie Klowni w snach,albo szpitalne korytarze.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Mam tak wielkie zakwasy że ledwo się ruszam. I chyba zrobiłam sobie coś w kolano bo nie mogę stanąć normalnie na nodze tylko chodzę jak Quasimodo... Ałłłłaaaa
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Allegro schodzi na psy. Choc zejscie na psy to dla nich w chwili obecnej chyba juz komplement. Oni są juz nawet poniżej poziomu najnizszej depresji i najgłębszego dna >:(
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Cyklotymia »

pin3ska pisze:Allegro schodzi na psy. Choc zejscie na psy to dla nich w chwili obecnej chyba juz komplement. Oni są juz nawet poniżej poziomu najnizszej depresji i najgłębszego dna >:(
A co się stało? :/

Mnie ostatnio policja ścigała właśnie przez Allegro xD Bo brat zamówił sobie z mojego konta buty (ma hasło i login i ja nawet nie mieszam się w to, co zamawia), jeszcze zanim zdążył wpłacić kasę to usunęli gościowi konto. Olał sprawę i buty w sklepie kupił. Jakiś czas potem dostałam wezwanie na gliny, jako świadek. Przez tydzień myślałam czego mogłam być świadkiem, martwiłam się że ktoś mnie podał na świadka mimo że nim nie byłam albo coś w tym stylu, a okazało się, że ten koleś od butów sprzedawał podróbki... :D A mój brat nawet mu kasy nie przelał. Policja zdecydowanie jest dziwna. I co im dało to zeznanie, skoro tych butów nawet na oczy brat nie widział, a ja musiałam dopiero z komendy dzwonić do brata, bo nie wiedziałam nawet o co z tymi butami chodzi? :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: merch »

a mi sie tak koszmarnie nic nie chce

coz zawsze bylam leniwa , ale jakos sie mobilizowalam , bo trzeba zrobic to tamto , bo terminy , bo obiecalam i tak dalej , teraz niec mnie nie goni, ale pewne rzeczy bylby juz najwyzszy czas doprowadzic do konca , a nie czekac az samo sie zrobi , chocby stronke hodowli , ze o zawodowych rzeczach nie wspomne .... niech mnie ktos wspomoze w woli dzialania.

A lato w ogole mnie nei cieszy nic mi sie z urlopem nie uklada bo albo akurat nie mam komu oddac szczurow , albo wzniejsi w robocie biora urlop. W moim ukochanym sierpniu bede zaiwaniac jak durn i to w obrebie kasy , a przymusowy urlop spedzilam w domu bo nie bylo komu szczurow powierzyc buuuu

Ja kochac lato w gorach i na plazy a nie w chalupie gdzie jeszce w upale szczury smierdza znaczaco szybciej , i jeszcze co niektorym spodobalo się gnoj na polkach robic, codziennie myc im te polki , no chyba ich pogieło !!!!

Wredne szczurasy ! O!

I prosze mi nie mowic ze kochane bo to szkodniki i tyle - sofy juz nie mam zjedzona - ma pol roku buuuuuu

No i czemu nie stac mnie na miezkanie ze szczurzymi pokojami i drewnem egzotycznym , ciekawe jak by im poszlo z tym gatunkami o twardosci 9-10 :P chyba jakas deseczke kupie im do klatki niech próbuja !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

eueeee
chciałam sobie zrobić jajecznicę.... a w jajku była krew i kurczak!! :o
taki mały jeszcze, z 12 - 13 mm, ale kurczak!

kup sobie jajka od wiejskich kurek, mówili.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

yss pisze:eueeee
chciałam sobie zrobić jajecznicę.... a w jajku była krew i kurczak!! :o
taki mały jeszcze, z 12 - 13 mm, ale kurczak!
o matko.... to jest straszne :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”