Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

dzis ktos opowiedzial mi byc moze historie swojego zycia...
widzialam chlopaka drugi raz, wczesniej nie zamienilism ani slowa, a dzis... opowiedzial... opowiedzia jak wpadl w gowno. Trafil do OHPu. Zniszczyl sobie zycie.
Pol dzisiejszego dnia spedzilam z narkomanami, zaufali nam... opowiadali o swoim zyciu normalnie, bez wstydu. Ale nie sa normalni... chlopaki lat tyle co ja i juz sobie zycie spieprzyli. Smutne.
ahh i mi sie smutno zrobilo... :-( pierwszy raz ktos rozmawial ze mna normalnie, o swoich problemach... bez wstydu. Nie musialam nic mowic, wystarczylo ze sie wygadal..
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

ejku jak ja ostatnio potrzebuje bliskości drugiej osoby...takiej jedynej i prawdziwej...potrzebuje świadomości żę ktoś na mnie będzię czekać, że mam ramiona które na mój widok będą stały otworem i czekały z utęsknieniem...i to ostatnimi czasy się uwydatniło, tym bardziej że się wtopiłam...bardzo wtopiłam...i nosi mnie żeby przytulać przytulać przytulać tak bez powodu...jejku toż to wena twórcza mnie ostanio nachodzi...chyba coś napiszę o moim natchnieniu, wyimaginowanym skarbie i o tym który na mnie gdzieś czeka,a ja na niego...tylko czy taki jest? i jak długo mam na niego czekać....może się niedoczekam... :-(
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Smutnik :(

Post autor: an »

MANIAK90, nie chromol mi tutaj takich glupot, bo mam pepir na bycie wychowawca i zaraz zaczne uzywac cielesnych metod wychowawczych ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Smutnik :(

Post autor: Vella »

:-(
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: marchewa »

Vella, :przytul: co Tobie?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Vella, :przytul:

Vella sobie smuta ale niech nie smuta. O!

A ja z kolei idę beczeć na titanicu.
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

hehe anale żeś mnie do porządku wróciła :hihi:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Patha »

dziś dziewczyny z mojej klasy spotykają się u takiej ady(oczyiście ja nie ide bo nie zostałam zaproszona) będom obchodzić haloween. jak ja nie lubie tej ady ! niewiem dlaczego się na mnie obraziła. a tak w ogóle to ja chcę się przepisać do innej szkoły. tutaj w tej klasie mnie nie akceptują . czasem pogadają ale to nic. niechce żyć ! zabijcie mnie ! nik mnie nie lubi ! :-( becze i becze :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Smutnik :(

Post autor: Guślarka »

:przytul: Na pewno jest ktoś, kto Cię lubi, Patha. Ja też nie dokońca jestem akceptowana w klasie (zbyt złośliwa i aspołeczna :P ) ale mam grono pięciu osób, które bardzo lubię i są moimi przyjaciółkami. Może nie powinnaś przyjmować sobie wszystkiego do serca i spróbować jeszcze raz? A może Ada wcale nie jest taka zła? Porozmawiaj z nią i spytaj, czemu się na ciebie obraziła. Spróbuj wychodzić do ludzi :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Patha, Guślarka, ja nie lubię swojej klasy. Nie wiem. Może jestem niesprawiedliwa. Ale ludzie ograniczają się do:

dziewczyny - regularnego sprawdzania czy buty pasują do torebki
męska część klasy - czy mają żel do włosów w plecaku

:roll:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Smutnik :(

Post autor: Guślarka »

U mnie męska część klasy to ludzie myślący tylko o jednym i ogólnie tacy... dziecinni :roll: A większość dziewczym to "crazy nastki" (nazwę wymyślili bracia), które też myślą tylko o ciuchach i chłopakach. Ale ogólnie wolę dziewczyny od chłopaków, są mimo wszystko nieco doroślejsze. I to mnie cieszy :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

Guślarka, a ja wolę chłopaków. Są dziecinni ale nie obrabiają tyłka za przeproszeniem jak tylko się obrócę. W ogóle chyba jakaś inna jestem. Wolę facetów. Lepiej się czuje w ich towarzystwie... :drap:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Smutnik :(

Post autor: Vella »

nienawidzę tego dnia

wszystko co najgorsze to zawsze wtedy


jest mi źle...


:sad2:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Smutnik :(

Post autor: helen.ch »

:przytul: przecież masz urodzinki, to ten dzień taki pechowy? przytulam mocno :przytul:
Obrazek
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Smutnik :(

Post autor: MANIAK90 »

Ja też tulam... :3some:


Ale ze mnie as...nabazgrałam sobie na glanach znaczek peace odwrotnie...dobrze ze sprawdziłam bo bym na idiotke wyszła, choć wyszłam już w swoich oczach!
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”