Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: RattaAna »

tak wiem, Ania ma Ninkę :) no i nasza forumowiczka z jakże wielkim stadem ogonków to też Nina :)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Ania »

Na forum może i tak ale wokół mnie to imię również jest niespotykane. Niektórzy przed narodzeniem Małej pytali o imię dwukrotnie. Może zależy od rejonu. Jak blisko ze wschodnią granicą to imię może być częstsze. Ja z granicy z Niemcami, tutaj to raczej Dżesiki, Nikole, Andżeliki, Julki, Maje , Zuzie, Natany, Samuele, Maxy, Alany, Milany. :-)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Magamaga »

U nas przy wschodniej granicy też Ninek mało - ja obserwuję znaczny przyrost Zuź i Majek.
A sama szaleję na punkcie imienia Jagoda :D.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

U mnie Nin też niewiele :)
Sporo za to jest tych 'starych' imion, Jasiów, Waldków, Maryś, Irenek, itp. w tym najmłodszym gronie co ledwo od ziemi odrosło ;) Chociaż Majek i Zuź faktycznie też jest dużo, nawet moja mała sąsiadka to Majka (pies mi później fioła dostaje jak wołają tą małą :P )

A małe Ninki będe sie musiały przyzwyczaić do ciągłego pytania: a od czego to zdrobnienie/jakie jest pełne imie? :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: RattaAna »

o jacie, jakie fajne imię: Irenka! ale nie, konsekwentnie zostajemy przy Nince :) [no chyba, że jak się mała urodzi to nie będzie wyglądała jak Ninka, hihi]
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: yss »

ej, to nie ten wątek :P

my nadal pozostajemy przy Jonatanku, ponieważ nic - naszym zdaniem - lepszego nam się o uszy nie obiło :) chociaż na ogół mówimy do brzucha "synku" albo "ty łobuzie" :P
.......
edit:
no..... albo wręcz "szczupaku" O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: RattaAna »

yss pisze:no..... albo wręcz "szczupaku" O0
hihi, ja mówię "myszo jedna", tak samo jak do szczurków swoich :)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Leia »

Wszem i wobec ogłaszam, że udało mi się wreszcie załadować zdjęcia z rajdu majowego 2009. Widać na nich mój nowy kolor owłosienia, a także pierwszą jazdę Małgośki na kucyku (była bardzo szczęśliwa). Jest też Yoda, bo skoro sam się nie kwapi czegoś wrzucić, to ja się czuję w obowiązku. Rajd majowy był super chociaż padało.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: RattaAna »

Leia, cokolwiek nie zamieścisz, zawsze mam ochotę napisać "fajne to, fajne tamto"... i nie będę oryginalna tym razem i powiem: fajny kolor włosków :D a córcia to rośnie jak na drożdżach!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: merch »

Tak wszytko fajne , a Gosia wielka , zawsze mam ochote ukrasc Wam tą Gosię :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

Moja mum już jakiś czas temu patrząc na zdjęcie Lei stwierdziła: ale ona sympatyczna! :D
Kolor włosów kapitalny!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Leia »

Wow powiedz mamie, że jej bardzo, ale to bardzo dziękuję. Bo ja to zazwyczaj słyszę, że na pierwszy rzut oka wyglądam na taką wredną mendę, że bez kija nie podchodź.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: yss »

kucyk :)
jak jonatan skończy 3 latka, będziemy razem chodzić na konie [o ile będzie chciał, oczywiście.... ]
tyle rzeczy fajnych można robić dzięki dzieciom :P dziecko to fajny pretekst do zabawy :D może nawet uda się już mieć własne konie....?

leia: no więc...... coś w tym jest co napisałaś o kiju.......... :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Nina »

yss, od małego namawiaj dzieciaka do jak największej ilości zajęć ;) Jak będzie większy to sam sobie wybierze co chce robić, a raczej na pewno będzie Wam wdzięczny za szeroko rozwinięte zainteresowania ;) Ja mam troche za złe rodzicom, że nigdy nic nie musiałam (ani sie uczyć, ani chodzić do żadnej szkoły muzycznej, na basen, itp, itd), większość moich znajomych tak samo...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Babli »

yss, dokładnie to o czym Nina mówi. Rodzice pokazali mi wiele zajęć, a ja sobie wybrałam kilka które uwielbiam [taniec, kuunie! i basen], w te wakacje 'grozi' mi joga lub tańce towarzyskie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”