futrzaste momenty

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

Jest błysk w oku, jest chęć do życia :) Ale imageshack coś z Tobą nie współpracuje...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

No właśnie :-\ Ogólnie zdobycze cywilizacyjne coś ze mną nie tego, latarnie gasną, co chwila przepalają się żarówki, telefon umiera... Zdjęcia se możecie na fb obczaić, o :P
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Ja latam :D
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Łojeju ! Dawno mnie nie było (nie wiem, dlaczego, ale nie miałam żadnego maila z powiadomieniem o nowej odp. i do tego mam wreszcie pracę i nie mam czasu) i co ja tu czytam !!! ???
Po pierwsze spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe dla Twojej wielkiej trójcy. A po drugie, co to tu za jakieś nowości w stadzie ??? No nie mogę. Ty masz GMR-a giganta... Faktycznie niedługo będziesz musiała tą nerkę sprzedać :) Ale babuchy fajne. Wymiziać od nas ! I powodzenia w odkarmianiu :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Dziękować :D No i gratuluję pracy :D :D :D
To raczej nie gmr, to był przypadek ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: IHime »

Wiesz, jak przychodzimy do weta na zdjęcie szwów, to pani doktor jest za każdym razem zdumiona, że małe zarazy nie oszczędziły jej roboty. ;)
Strasznie się cieszę, że te małe bidy trafiły do Ciebie. Serce się kraje, to raz, a dwa, że tym nożem, co się w kieszeni otworzył, że ktoś mógł je doprowadzić do takiego stanu. Buziaki dla nowych, niech zdrowieją szybko i jeszcze długo cieszą się ciepłym kącikiem u Ciebie!
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

No Gaba już sobie 3 szwy wyjęła ::) jeszcze drugie tyle zostało, ma czas do 16 :P

Bidaki-pełzaki mają się coraz lepiej, Lilka trochę mniej, ale Luśka (ta marniejsza na początku) zaczyna przypominać szczura :D Lilka za to syczy na mnie a w nocy próbowała dziabnąć - delikatnie złapała zębami, nie wiem, czy zamierzała skrzywdzić, czy tylko tak o, dała do zrozumienia "gdzie mi tu z łapami". Dziś kolejna wizyta, dzień szósty u mnie - poproszę o ważenie ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Zdejmowanie szwów to była trauma! Dla szczura, pani dr i dla mnie. Nakrzyczało się biedactwo, nafikało, napluło i nakopało, ostatecznie wlazło mi pod bluzkę i prawie musiałam się rozbierać ::) Na koniec została psiknięta sprayem, co przelało już czarę goryczy. Teraz siedzi obrażona na cały świat...

Bambocle dostały ostatni zastrzyk antybiotyku, za dwa dni idziemy znowu na kontrolę. Przez 6 dni u mnie przytyły: Lusia 60 g (waży teraz 250) a Lilka 55 (235) ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, bo to na razie okres próbny. Może się czasem nie sprawdzę...
Fajnie, że bidulki już przybierają na wadze. Będzie im u Ciebie dobrze. A co z imionami ? Co z G-stadem ? Co to za Lilka i Lusia, hę ???
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

Teraz jest LG :P
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Oczywiście, że się sprawdzisz :D Wierzę w Ciebie :D

Dziewczyny otrzymały takie imiona w poprzednim domu, przez 1,5 się do nich zdążyły przyzwyczaić, to jakże mogłabym im je teraz zmienić :)
Zresztą zastanawiam się, czy dadzą się dokoptkować do stada. Pani wet mówiła, żeby raczej nie łączyć. Oczywiście i tak najpierw dziewczyny muszą pozbyć się robali i odzyskać formę. No ale nie wiem, ech, jeszcze mam czas do namysłu.
Teraz jest LG
;D ;D ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

L-lasencje :D
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Śmieszniaste są :) Ale ja to nie łączyć ? W ogóle ? To bez sensu na dwie klatki... Chyba, że nie łączyć, aż nie pozbędą się robali, no to wiadomo... Ale tak na stałe, to będziesz miała kupę roboty z dwoma klatkami do czyszczenia i dwa wybiegi, to też kłopotliwe...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Nie wiem, czy dziewczyny odzyskają pełnię sprawności i nie wiem, jak stado zareaguje na niepełnosprawne szczurki. Też wolałabym jedną klatkę, bo to i w kupie raźniej i pełzakom na dobre może wyjść, ale obawiam się jakieś niepotrzebnej tragedii, dlatego muszę to wszystko dokładnie przemyśleć i opracować strategię idealną :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: futrzaste momenty

Post autor: dorloc »

Myślałam, że nazywasz je pełzakami, dlatego, że były niedożywione i słabe, a nie dlatego, że niedomagają na łapki... Może czegoś nie doczytałam. W takim wypadku to chyba faktycznie lepiej ich nie łączyć, bo w razie czego mają mniejsze szanse obrony... Bidulki. Co im właściwie jest ?
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”