Szczur i świnka morska

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Młoteczka
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:46 am

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: Młoteczka »

valhalla pisze:Sen to sen, w rzeczywistości nie skończyłoby się to dobrze.
W sumie fakt, obawiam się, że w rzeczywistości współlokator na prawdę zeżarłby tą świnkę morską :D

Może nie doceniam świnek morskich ale rozumiem, że szczurek również uczynił by sobie Peruwiańską ucztę?

Ps. Brońcie bogowie nie zachęcam do sprawdzania i dostarczania mi wyników ;) Myślałam, że może ktoś zna anegdotę o "geniuszu", który próbował bo dla niego szczur, chomik, świnka m. to jeden pies...eeee... znaczy gryzoń :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: mikanek »

Ja mam i szczury i królika..prócz jednej Suri cała reszta ma raczej określone zamiary w stosunku do królika, nie wiem czy wydaje im się apetyczny, ale przy nadarzającej się okazji lecą do niego z całym impetem i raczej nie w pokojowych zamiarach. Bubu ostatnio machnęła go z liścia,dobrze że tak to się skończyło...Królik szczurów nie znosi, kiedy Suri próbowała się z nim przywitać (włażąc mu na łeb) zwyczajnie się wystraszył. Z drugiej strony mam znajomą,której królica ogrzewała małą szczurcię, póki ta nie otrzymała szczurzastego towarzystwa...no ale to była relacja z maluchem, a nie dorosłym szczurem ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: Iguta87 »

Zacznę od tego że moja współlokatorka ma króliki. Biegaja luzem po mieszkaniu bo moje szczurzyce nie schodzą z łóżka więc są tam (króliki ;) ) bezpieczne. Tak myślałyśmy, bo pewnego dnia okazało się że moje dziewczyny nie schodzą bo nie chcą. Umieją zejść i to w jakieś 3 sekundy:P Królik zajrzał na łóżko, i moja alfa pogoniła go skacząc z łóżka wprost na niego. Wyrwała mu trochę futra z tyłeczka i udało mu się uciec.
Z drugiej strony mam też taka łagodną fajtłapę i ona nie widzi nic złego w towarzystwie królika na łóżku, oczywiście pod kontrolą ;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: Kluska123 »

Szczursieny sa niczym drapiezniki, nie wolno je zostawiac z innymi zwierzakami sam na sam. Takie akcje sie niestety zle koncza, szczegolnie, gdy ogonek ma zadatki na alfe... :(

Takze nie probuj ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”