Fryga...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

Fryga...

Post autor: Banshee »

Tak dawno tu nie zagladałam, że zanim odgrzebałam hasło... w każdym bądż razie, chciałam jeszcze raz podziękować i przeprosić, znam i wszystkie wytłumaczenia i oskarżenia, przyjmuje jedne i drugie, mogłam zrobić coś wcześniej i jednocześnie to co zrobiłam nie wystarczyło, Fryga osłuchiwana wielokrotnie, zdiagnozowany nieżyt conajwyzej górnych dróg oddechowych lub krzywą przegrodę nosową (bo w płucach nic nie słychać). Oddychała głośno przez całe swoje życie, ale widocznie ciąża, którą też nie zaplanowałam najwyrażniej tak jak powinnam (przyszłe babcie, wydajcie kase na jedno prześwietlenie ZANIM zaplanujecie rodzine... jak widać, standardowe oględziny to za mało w planowaniu miotów), najwyraźniej przesądziła wszystko. Od tamtego czasu Fryga zawsze była już szczuplutka. Ale jeśli Rubi po ciąży się roztyła, myślałam, że u Frygi hormony rozregulowały się w drugą stronę, zwłaszcza, że na jej chrumkanie zalecono mi inhalacje... Kiedy dziewczyny powiedziały mi o prześwietleniach swoich szczurków spokrewnionych z moją, było już i tak za późno.
Kiedy w sobotę zaczęła sie dusić, miałam biec z nią do weta, zbyt dobrze miałam w pamięci historie chorób ogonków Asi. Nie odważyłam się, pozatym, wciąż miałam nadzieję, że kuracja jaką miał Hesus, Abdul i Misia pomogą. Heresy wzieła ją i Rubi do siebie wcześniej niż zamierzała i na nią spadło wszystko co związane...
Prezent Lulu i jej męża nie wyleczył Frygi ale skrócił jej ból, któego ja, niewprawna w szczurzych chorobach po prostu nie widziałam.
Była najśliczniejsza z całej gromadki, mała księżniczka. Może ktoś ją pamięta oprócz Asi i Heresy. Gwiazdka szczurzego "konwentu" rok temu...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Fryga...

Post autor: Dona »

['] :-(
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Fryga...

Post autor: Nisia »

:sad2:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Fryga...

Post autor: sopocianka »

:cry: Przykro mi.

['] dla Frygi
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Fryga...

Post autor: nezu »

Pamietam ja na tamtym spotkaniu...
Bylam..widzialam..mizialam..

Male przekochane, rozbrykane fawnowo kapturkowe dziecko.
I taka ja bede pamietac..

Heresy, Banshee, trzymajcie sie... :-(
Frygus, dla Ciebie na droge... ['] [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Fryga...

Post autor: krwiopij »

Obrazek
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Fryga...

Post autor: Kaka »

strasznie mi przykro, trzymaj się :cry: dla niej [*]
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”