Łączenie samca-kastrata z dwoma samicami...:/

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Łączenie samca-kastrata z dwoma samicami...:/

Post autor: Ratata »

Też mam ten problem... chciałam zapoznać moje męskie stadko z chłopakami od Ziółeczko, żeby mogli razem biegać, ale moi chłpcy panicznie się boją... Bąbel ucieka przed nimi, a jak nie ma dokąd, to się z nimi tłucze, natomiast pozostała trójka syczy na gości i wycofuje się przed nimi na moje ramiona :sciana2: Jest jakaś szansa, że się dogadają?
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Łączenie samca-kastrata z dwoma samicami...:/

Post autor: Angua »

Dopiszę się do tematu... u mnie łączenie samca z 3 pannami przebiegało dośc długo i w porównaniu z łaczeniem samych dziewczynek bylo trudne. W sumie zajęło około kilku tygodni; w tym okresie kilkakrotnie próbowalam puszczania na neutralnym terenie, mieszania ściólek, czyszczenia klatek i pokoju i nawet zmiany umeblowania ;) mimo wszystko Jeżu panicznie bal sie dziewczyn, a one go atakowały. Po jakimś czasie sprobowalam polączenia z najmninej agresywną, która po odłączeniu od pozostałych znacznie spuściła z tonu; przez pare dni oba (Jeżu i panna) siedzialy najeżone i boczyly sie na siebie, ale powolutku zaczelo sie ocieplac; kiedy zobaczylam, ze śpią razem, wpuscilam pozostałe samiczki. Od tego czasu stosunki Jeża zdwiema samiczkami ukladaja sie w miare poprawnie, z trzecią sa tylko ciągłe piski i kotłowaniny, ale tutaj raz jedna , raz druga strona zaczepia; Jeżu zdążyl sie juz zorientować, ze bądź co badź to ON jest silniejszy :)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”