11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Layla »

[quote="Fatrat"]PanJanina tez poszła, nie była mi już potrzebna, to dałem ją dziewczynie[/quote]

Nic dodać, nic ująć... Brak mi słów, mam nadzieję, że szczurki mają dobre domki...
Obrazek
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Pacyfka »

Nie no słów mi brak :sad2: :zlosc: :sciana2:
Skoro tak przedmiotowo traktujesz szczurki, to moze lepiej by bylo gdybys oddal rowniez Panajanka i te dwa malce. Moze trafily by do lepszego domu, do kochajacych ludzi, ktorzy ich nie oddadza, bo juz nie sa im potrzebni! :bije: :bije: :bije:

Chociaż ciekawa jstem jakie domy dla pozostalych malców znalazłeś, czy obchodziło Cie to, żeby nie trafily do węża :sciana2:
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
Fatrat
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 7:50 pm

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Fatrat »

jakbym chciał, żeby trafiły do węża to oddałbym je swojemu. dałem je znajomym, a Janina nie była mi potrzebna, bo to byłby dla mnie kłopot z kolejnymi miotami. jezeli ktoś z Bydzi i okolic nie ma domku dla młodego szczura, mogę pomóc mu znaleźć. są jeszcze 2 osoby, które chciałyby małego szczura.
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Azi »

Fatrat, a ja mam takie drobne pytanie - jakiej płci szczurki sobie zostawiłeś?
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Layla »

[quote="Fatrat"]kłopot z kolejnymi miotami[/quote]

Istnieje coś takiego, jak kastracja samca...
Obrazek
Fatrat
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 7:50 pm

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: Fatrat »

zostawiłem sobie 2 samczyki + trzeci Janek. co do kastracji, to odpada, byc moze będę chciał go rozmnożyć za jakiś rok czy pół, ale to zależy od warunków.
Mój właściciel stancji się zbuntował przeciw 13 szczurom, bo inaczej zatrzymałbym wszystkie, teraz musiałem oddać samiczki, bo wcześniej oddałem Janinę z drugą klatką i nie mam gdzie ich trzymać.
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: zona »

Ło jeżu, dziewczyny, dajcie spokój, czego Wy się spodziewacie po terraryście... Miłości do gryzonia?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

11 ciepłych ćwierkających klusek PaństwaJaństwa ;]

Post autor: limba »

Temu panu podziekujemy juz za dzielenie sie rewelacjami typu "oddalem bo mi niepotzrebna". Chyba nie to forum.
Przypominam ze tu z zasady nie popiera sie bezmyslnych rozmnazaczy, oraz przedmiotowego podejscia do zwierzat.
Zamykam.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”