Czas dla Szczurka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

szninkiel
Posty: 63
Rejestracja: sob gru 04, 2004 5:19 pm

Czas dla Szczurka

Post autor: szninkiel »

Trzeba tez pamietac, ze nie wszystkie szczurki sa super towarzyskie i chetne do bycia glaskanym i trzymanyn na rekach. Moja Abra byla teoretycznie oswojona (nie uciekala przed reka, dawala sie wziac na rece), ale nie lubila przebywac w ludzkim towarzystwie. Wolala zaszyc sie gdzies, albo buszowac w zakamarkach pokoju. I taka pozostala az do konca.
Awatar użytkownika
Orvokki
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 30, 2006 9:50 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Czas dla Szczurka

Post autor: Orvokki »

A ja się zastanawiam, czy warto wyciągać szczura na siłę z klatki?
Najgorszej jest właśnie z wyciągnięciem - Rurka wąchą rekę, wchodzi na nią przednimi łapkami, ale już tylnymi nie chce. A jak juz jednak się skusi, aby wejść, to gdy podnoszę rękę to szybko zeskakuje i do domu :(
To jest właściwie najgorsza część, bo jak już ją wyciągnę to chodzi sobie po mnie, śpi w kapturze, rękawie, kieszeni...
Teraz ma nawet otwartą klatkę (ściągnęłam wszystkie kraty z góry i tylko kuweta została!) a ona nawet z domku wyjśc nie chce ;/
Chily (*), Rurka (*), Śnieżka (*), Gwiazdka(*), Moka(*), Karmelek
Frankfurterka
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 02, 2007 7:31 am

RE: Czas dla Szczurka

Post autor: Frankfurterka »

A mój młodzian jest ze mną od 4 dni i odbywa właście spacer po pokoju. Wczoraj odbył spacerek po raz pierwszy. Raczej mało entuzjastycznie reaguje na siłowe wyciąganie z klatki, ale podczs biegania po pokoju wydaje się być zadowolony.. I nie chce wracać do klatki, która stoi otworzona.
*** Born to shop ***
Jorgi TD [']
Obecnie szczury: Koks i Killer
luckrawiec
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2007 2:02 pm

RE: Czas dla Szczurka

Post autor: luckrawiec »

Tylko 4 dni, a szczur już biega po pokoju?! Wszczynasz pościgi? Nie uwierzę, że po tak krótkiej znajomości dobrowolnie przychodzi do Ciebie. Koniecznie odpowiedź dzisiaj, bo inaczej nie zasnę... hehe...

Ja mojego Szajbusa mam 2 dni, jak narazie zwiedził biurka i łóżko.
Tequila
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 06, 2007 9:18 pm

RE: Czas dla Szczurka

Post autor: Tequila »

Moja Xena jest dziwna. :D Z ręką oswoiła się łatwo, ale na ramię czy kolana, to już wejść nie chce. Dziś zabieram się za Lunę. ^^
Mała! Nie właź mi na klawiaturę!
Rav4ever
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 06, 2006 6:36 pm

RE: Czas dla Szczurka

Post autor: Rav4ever »

Och och! Thx każdemu, kto dał choć drobną pomoc:) Miata jest już ze mną 4 miesiące, przychodzi na zawołanie (czasami), lubi przebywać z ludźmi i ogólnie jest między nami jako taka więź. No, ale zawsze musi być też gorsza strona: wyżarła mi kołdre, jak dałem jej trochę luzu, sprawiła bałagana w pokoju, którego nie powstydziło by się kilkuletnie dziecko i nie przepada siedzieć w jednym miejscu przez dłuższy okres czasu (tj. jakieś 5-10 sek.) I właśnie w tym celu pisze po raz kolejny: otóż co powinienem zrobić, żeby Miata siedziała w jednym miescu-powiedzmy na kolanach?
Rav4ever
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 06, 2006 6:36 pm

RE: Czas dla Szczurka

Post autor: Rav4ever »

-----Odnośnie Miaty temat zamknięty-----
Miata zmarła 22.04.2007r o godzinie 22.07
Została przytrzaśnięta drzwiami
-----------------------------------------
:aniolrat:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”