RE: szczurze pieszczoty ;)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: szpaczek »

Moja szczurcia to przeciwienstwo tego szczurka-niestety:( woli siedzieć w klatce niż u mnie,czasami sie zdarzy ze posiedzi z 5minut..
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Wilczek777 »

Łeehh moje potworki to miziaki niesą ;/ mały się boi a silver zabardzo sie macho zrobił na mizianie :(
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Patula_20
Posty: 45
Rejestracja: wt mar 13, 2007 6:38 pm

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Patula_20 »

Słodziutki Maluszek! U mnie tylko Stuart da się tak pomiziać, ale Mała nigdy w życiu, zawsze gdzieś ucieknie!! Gratuluje pupilka!! :)
gabberkicker
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 08, 2007 3:50 pm

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: gabberkicker »

Z Gabberem przytulaki sa badziej aktywne trzeba za nim ganiac ale wydaje sie zadowolony kiedy sie go dorwie. oblizuje palce i tak delikatnie gryzie troche jak pies. co dziwniejsze daje sie tak tylko w klatce na wolnosci to zaczepia troche i podskakuje jak wariat jak sie go lekko pstryknie. na kolanach nie posiedzi, czy na rekach. tylko prowadzi wojne podjazdowa, sfilmowac to byloby raczej trudno. wychodzi w jednym miejscu spod kanapy, powacha stopy wskoczy na nie potem sie chowa i przypyszcza atak z innej strony. ale do zabaw w tym stylu musial troche podrosnac i mam wrazenie nabrac odwagi.
Taklar
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 08, 2007 10:22 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Taklar »

Pięknie. Jaki słodki ten szczur. Mój jednak woli biegać jak go wypuszczam niż leżeć obok mnie i poddawać się pieszczotom :)
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Filip_19 »

a ja chciałbym się zapytać czy jak są dwa szczurki to wtedy jeden już nie będzie wchodził mi na ramię, nie będzie się ze mna bawił i mnie lizał, bo będzie zajęty drugim i wtedy właściciel idzie w odstawke :?:dontrat::aniolrat::choryrat::cryrat::diabrat::loverat::hoprat:
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 12:14 pm przez Filip_19, łącznie zmieniany 1 raz.
poesjeAnn
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:52 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: poesjeAnn »

hmm, szczerze mówiąć takie zachowanie właśnie zauważyłam u swoich maluchów

mają siebie i człowiek już nie jest im potrzebny do szczęścia:(
Kochane Duszki: Neronek, Nutka, Ketonek
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: KEN-KON »

Super pieszczoch z niego.Jaki zadowolony.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Nina »

[quote="Filip_19"]
a ja chciałbym się zapytać czy jak są dwa szczurki to wtedy jeden już nie będzie wchodził mi na ramię, nie będzie się ze mna bawił i mnie lizał, bo będzie zajęty drugim i wtedy właściciel idzie w odstawke :?:dontrat::aniolrat::choryrat::cryrat::diabrat::loverat::hoprat:
[/quote]

Nie zauważyłam tego u siebie. Wiadomo że są mniej zainteresowane człowiekiem jeśli są co najmniej 2 ale nie bądźmy samolubni. Biorąc jednego szczura "bo dwa nie potrzebują człowieka" zachowujemy sie jak rodzice którzy zamykają swoje dziecko w domu bo chcą je mieć tylko dla siebie.

U mnie przodowniczką w pieszczotach jest Mafia. Czasami potrafi siedzieć i sie nastawiać na prawde dłuuugo, aż mi ręka cierpnie :hoprat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Filip_19 »

Msz racje czarna+ ale jeśłi nie mam takich warunków dla 2 szczórów i jak będe z nim się bawił przez około 2 godz (chociaż na pewno więcej) to nie będzie szczórkowi smutno z samotności:? A i jak nie mam weterynarza dla gryzoni bo w moim mieście są tylko wet dla psa i kota i ogólnie wiekszyz zwierzaków a jak mi zachoruje na nowotwor to można samemu robić te zastrzyki chociaż może będe mógł jeździc z nim do warszawy:)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: maua_czarna »

hmm...szczerze-jesli dobrze Cie rozumiem, to na Twoim miejscu nie bralabym szczura. sama zabawa ze szczurkiem nie wystarczy-sa po prostu rzeczy,ktorych czlowiek szczurowi nie zapewni - "rozmowa",walka o terytorium,wspolne spanie, jedzenie...nigdy czlowiek nie zapewni szczurkowi tego wszystkiego-jedynie drugi szczur.
poza tym na pewno pojedziez na jakies wakacje i co wtedy?bedzie siedzal sam przez dwa tygodnie?
jesli chodzi o warunki,to mysle,ze dla dwoch szczurow sa podobne,jak dla jednego-klatka tak czy siak musi byc wieksza,zeby mialy gdzie biegac,jedzenia nie wychodzi duzo wiecej,a wrecz sie nie psuje-np.kupujac gerbera wystarcza na 2 dni,a przy jednym szczurku nie zuzyjesz go i musisz czesc wyrzucic.
naprawde lepiej wziac dwa szczurki-zrobilam ten blad co wiele osob i moja pierwsza szczurzyca spedzila zycie samotnie.nie byla szczesliwa-dopiero dzisiaj to wiem...
Ostatnio zmieniony czw cze 28, 2007 5:20 pm przez maua_czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: koopa »

Mój Ozzeczek [*] też był samotny, ale myśle że mimo wszystko szczęsliwy ...
Obecnie moje chłopaki mnie rozczulają kiedy sie bawią śpia i jedza razem ... a do mnie przychodzą po pieszczoty :) nigdy razem zawse osobno aby żadnego nie zaniedbać ... i są straaasznymi pieszczochami :D
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Filip_19 »

a co z weterynarzem?????????
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: maua_czarna »

jesli chodzi o weterynarza,to musisz byc pewien ze w razi eczego ty/rodzice bedziecie mogli jechac do dobrego weta dla gryzoni. w gre wchodzi nie tylko nowotwor,ale chocby zapalenie pluc, roznorakie guzy(jak mowie-niekoniecznie rak),niekiedy przycinanie zebow,pasozyty...nie tylko nowotwory niestety gnebia szczuraski.musisz byc pewny,ze dasz rade zapewnic szczurom wlasciwa opieke medyczna. nie moze byc sytuacji,ze idziesz do bylejakiego weta,bo mozesz zaszkodzic zwierzeciu.
zastanow sie nad tym dobrze!
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Filip_19
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2007 11:59 am

RE: szczurze pieszczoty ;)

Post autor: Filip_19 »

dzięki to najlepsze forum. dowiedziałem siętego co chciałem i strasznie wam dzięuje!!! [a szczególnie Czarna+,maua_czarna,koopa dzięki za odpowiedzi
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”