Spanie ze szczurkiem??

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

Ja nie radz?

Post autor: Klaudia1988 »

Nie radzę żeby szczurek spał w nocy z tobą, ale jak chcesz to decyzja należy do Ciebie. Ja bałabym się że go zgniotę :? Mój Fokus mieszka sobie w klatce a w nocy wychodzi ( klatka jest zamknięta - czyli przez pręty sie przeciska) i pare razy mnie obudził bo chodził po mojej twarzy albo obgryzał mi coś w pokoju. Ale teraz postanowiłam przenieść go do akwarium aż pod rośnie. Po prostu boję sie że w nocu przewrócę się na bok i Fokus odejdzie tak samo jak mnie opuścił FiFi :cry:
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: niemfa »

Ja bym sie nie bala ze go zgniote. Szczurek strasznie szybki jest :)
Ja i moj szczur spimy teraz oddzielnie, poniewaz kiedy spalam, a on sobie latal po pokoju, podbiegl do mnie i pogryzl mi nos :p
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: shy4 »

A nie obawiacie się np. ze szczurek załatwi na was swoje potzreby fizjologiczne?? :roll:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: krwiopij »

diabel biega po pokoju cala noc, a zalatwia sie tylko w swojej kuwetce albo w klatce... dobrze wychowany gentleman z niego... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Spać ze szczurkiem??

Post autor: ESTI »

Tak naprawdę to z tą szybkością szczuraska to jest różnie. Wiele razy zdarzyło mi się zasnąć na sofie razem z moimi panienkami, które spały pod kocem. No i niestety gdybym była nieuważna to stała by im się krzywda. :cry: One jak śpią to nie są już takie bystre i szybkie, bo .... śpią. Nawet, gdy je budzę to są wolniutkie i zaspane.
Szczerze to nie zaryzykuje spania z ogonkiem w łóżku. One mają swoje i to bardzo wygodne. :lol: Niech tak też zostanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: shy4 »

mój Uszatek też załatwia "grubsze" rzeczy w klatce, ale leje za to bezczelnie wszędzie :evil: i nie to żeby znaczył teren poprostu sika gdzie popadnie :evil: ostatnio obsikał nogawkę mojej dziewczynie :wink: a to świntuch :twisted:
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: niemfa »

co do tego zalatwiania sie szczura :P Moj szczurek (samiec) prawie zawsze jak przechodzi po mojej rece, po moich spodniach lub bluzce zostawia po sobie slad...Taka natura :P
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: krwiopij »

wszystki moje ogony znacza moje rece... zarowno dziewczyny, jak i chlopak... nie przeszkadza mi to zbytnio, wiec sie nie martwie... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Spać ze szczurkiem??

Post autor: ESTI »

Moje to jak są jakieś radosne, albo zwariowane to obsikują jak szalone. Ale dla mnie to nie problem, bo jak skończą to poprostu szmatka i do dzieła. A ubranko zawsze można wyprać. :lol: :lol: :lol:
Obrazek
OLusia od Skipi i Ronalda

Spać ze szczurkiem??

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

nie polecam ...
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Gosik »

Jakiś tydzień temu, jak Kera była chora i prawie całą noc popiskiwała,zrobiło mi się jej strasznie żal i zaryzykowałam. Wzięłam ja do wyrka.Ale się ucieszyła!Chwilkę pobuszowała, oblizała moje stopy(ja w tym czasie pogryzłam sobie ręke,żeby jej nie kopnąć,bo myślałam,że nie wytrzymam takich łaskotek :lol: ), zwinęła się w kłebek i słodziutko zasnęła.I o dziwo spała bez przerwy aż do 9 rano :!: Taka była zadowolona :D Ale teraz jak ja tylko wypuszczę, niezależnie od pory i stopnia zaspania szczurka,od razu jej szjba odbija. Nie ważne,że biega cały dzień, w nocy też musi. Ostatnio o 2 zaczęła mi się wspinać po zasłonach i to z jakim zapałem...i uporem :lol: :!: Dostałam takiej głupawki,że cała rodzinka się zbiegła 8) :wink:
Ale naprawdę bym chciała,żeby ze mna jeszcze kiedyś pospała, bo to strasznie kofane jest :D Będę próbować..
PALATINA

Spać ze szczurkiem??

Post autor: PALATINA »

Od prawie miesiąca sypiam z Benjaminem :wink: :oops:
Nie planowałam tego, ale jakoś tak wyszło.
antoś gryzł Beniusia strasznie i musiałam ich rozdzielić, a wolnejn klatki nie miałam, więc Benjaminek mieszka teraz luzem, a sypia (w dzień i w nocy) w moim łózku. Łożko jest duże (poza nami nikogo tu nie ma!). Ja śpię z brzegu, a on od ściany. Benjamin śpi pod poduszką. Ma tam trochę szmatek, żeby nie zjadł mi całegp prześcieradła!
Jedyny mankament to to, że chłopak sika na prześcieradło i muszę częściej zmieniać naszą współną "ścióółkę"! :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”