KLUSKI: Beza, Leia, Shani, Renfri

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

yss: Z ta kąpiela to był żart. Zapach szczurka mi nie przeszkadza, ale co innego ten ich straszny smród.

Teli: Zobaczysz juz niedługo chyba. Dzis przyszedł aparat. Jeśli dobrze pójdzie to jutro, pojutrze bedą fotki.
A masz może jakąś metodę trzymania szczurzyska, zeby nie uciekło, bo Beza grzecznie siedzieć na pewno nie będzie.

PS Wczoraj powiesiłam im inaczej pampersa. Taki jest teraz hamaczek, a była norka... I szczurom juz się on nie podoba...przenisły się do domku i... naznosiły tam sianka!! Przed chwila je powąchałam... Teraz pachną pół na pół siankiem i sikami!!!
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Telimenka »

hehhe nie  :D ja nie trzymam bo zawsze moje lapsa wychodza  ;D. czekam czekam czekam :D i za setnym razem wychodzi jakas korzystna fotka  ::) ogolnie zawsze puszczam Ogony zeby sie troche zmeczyly na pokoj i pozniej latam z aparatem jak dzikus przyjmujac najrozniejsze pozycje  ;) wiec to trzeba troche sie nameczyc. chybaze masz spasik aparat to nie ma problemu w ogole bo one generalnie maja bardzo szybka migawke i robia zdjecia w ulamku sekundy wiec nawet najszybszego Ciurka uchwyca...  ::) a jesli nie masz, to cierpliwosc cierpliwosc cierpliwosc  :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

No i się doczekałaś:D.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Leia po lewej, Beza po prawej.

Z tym trzymaniem to mi chodziło o obcinanie pazurków, ale jakos tak mi się dziwnie napisało.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

Dzisiaj w nocy obudziły mnie piski. Myslałam,że się bawią i z powrotem zasnęłam. Rano podeszłam do klatki. Beza siedziała w kącie i piszczała. Po jakichś 30s przestała. Wzięłam ja na ręce i obmacałam. Kiedy wpuściłam ja do klatki zachowywała się normalnie. Jadła, piła, bawiła się z Leią. Czy te piski mogą byc oznaką choroby? A może cos sobie uszkodziła?

Wczoraj wieczorem trzymałam ją na ręce nad klatką. W pewnym momencie ona zeskoczyła i spadła na sam dół klatki, po drodze zahaczając o półkę i klatkę. Od razu pobiegła z powrotem na górę, więc uznałam, że nic się jej nie stało. Kiedyś Leia spadła z dużo wyzszaj półki i nic jej nie było. Proszę odpiszcie, bo zaraz wychodze do szkoły.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: limba »

Obserwuj mala jak sie ogolnie zachowuje. Mozliwe ze sie poobijala i cos ja pobolewa. Sprawdz tez czy normalnie sie zalatwi, czy nie ma problemow z wyproznieniem czy kupy i siuski maja normalny kolor.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

Zachowuje sie normalnie. Z siuskami i kupami tez chyba wszystko ok.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Telimenka »

sliiiczne te Ogonki masz! wreszcie wreszcie! a jak sie Beza czuje? mizianko  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

Z Bezikiem już wszystko ok. Dzisiaj zeskoczyła ze mnie (mam 1,75 wzrostu) na podłogę. Mała alpinistka rośnie:D. 
Zdjęcia nie oddają pełni ich uroku. Jutro może zgram na kompa jakieś lepsze.
Wczoraj wypuściłam je tylko na chwilkę rano. Łasiczki odwdzięczyły się obsikując cała klatkę, a pózniej na to kupkając:/.

W nagrodę dzisiaj szczurzaki były na spacerze. Po powrocie w rękawie znalazłam malowniczo rozmazaną kupę...:/

Ogonki dziękują za mizianko, a ty Teli wymiziaj swoje.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Telimenka »

miziam miziam :D zdjecia nigdy nie oddaja pelni uroku  ::) tak to juz jest  ::) ::). pozdrawiam serdecznie. i pilnuj alpinistki!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Telimenka »

sliiiczne :D jak takie dwie czarne wdowy  ;) ;) czochranko ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

Czarne wdowy? niee, to do nich nie pasuje.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Telimenka »

ale tak wygladaja :p jak takie dwie czarnuszki :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

No i mam borsuka w domu. Lei pojawiła się jaśniejsza plamka na tyłeczku.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje kluski :D Leia, Beza, Mraś...

Post autor: Landrynka »

Wreszcie wstawiłam zdjęcia ze spaceru. Mało bo wolno sie wysyłają, ale są.
[img width=150 height=113 alt=Obraz 094]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 33687db995[/img] [img width=150 height=113 alt=Obraz 099]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 33687db995[/img] [img width=150 height=113 alt=Obraz 105]http://szczury.org/galeria/main.php?g2_ ... 33687db995[/img]

W sobotę byłam z paskudkami na spotkaniu. Były jednymi z bardziej rozbieganych szczurów.

Leia przeszła(a właściwie przeskoczyła )samą siebie. z klatki stojącej ok 80cm w linii prostej przeskoczyła na wyższą o 10 cm półkę. Najlepsze jest to, że udaje sie jej za każdym razem.

Wygląda na to, że oprócz mnie tylko Telimenka tu zagląda...:(
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”