JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Natalia_1222 »

Właśnie złożyłam zamówienie na JR Farm Wellness Food dla szczura oraz Timę Rattimę :) . Zapłaciłam z przesyłką i rabatem dokładnie 49,65, sporo, ale mam nadzieję że się opłaciło ^^ .
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Oleczka »

kurcze moze dalo by rade u nich bezposrednio zrobic zamowienie ?
jakby bylo wiecej np z Warszawy zainteresowanych to mozna bylo by do nich napisac niech przesla to jednej osobie a my sie tym podzielimy.
tak przejzalam ich oferte to wyglada smakowicie.
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Kasiek »

To się wygadam, że z Warszawy jak na razie są 2 chętne ;D Ja i Ausaya 8)

ale będziemy zamawiać dopiero w okolicach września
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Oleczka »

no ja tez jestem chetyna ale mnie 2 tygodnie nie bedzie :(
wiec jak cos by sie urodzilo wciagu tych 2 tygodni to mozna za mnie tez smialo zamowic :) kase na 100% oddam :)
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Basial »

Jak ktoś chce nacieszyć oczy, zapraszam tutaj :)

http://exclusivezoo.pl/index.php?category=005
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Ausaya »

Bede niebawem skladac zamowienie, jezeli ktos chce sie dolaczyc to prosze bardzo :) moge wszystko zalatwic. Najpozniej za jakis tydzien chcialabym zamowic, wiec czekam na chetnych :D

oczywiscie Warszawa

ja za swoje zamowienie zaplace 36,46 wiec warto byloby nazbierac jeszcze 113,54 :) chociaz jak sie podzieli koszt wysylki to tez nie bedzie duzo nawet jak zamowienie nie przekroczy 150 zl :)

jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o pw z dokladnymi nazwami produktow i cena zebym wiedziala dokladnie o ktore chodzi :)
Jak ktoś chce nacieszyć oczy, zapraszam tutaj :)

http://exclusivezoo.pl/index.php?category=005
a tu da sie zamowic? bo cen nie widze...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Ausaya »

Zamowilysmy z dziewczynami paczuszke :D czekamy na jedzonko, jak juz dojdzie to napisze co i jak :D pewnie w nastepnym tygodniu bedzie
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Ausaya »

Zarcie jest super, znika wszystko i w super szybkim tempie... Dlatego musze niedlugo znowu zamowic ;]

Bylby ktos z Warszawy chetny na jakies jedzonko z zooplusa?? Mysle ze za jakis miesiac bym zamawiala, moze nawet nawet wczesniej... wszystko zalezy od apetytu moich bab :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: ogonowa »

Dostałam próbkę uczty szczura i wszystko z miski zostało zjedzone. Bardzo smakuje, a to widać bo się jeszcze domagały. Osobiście polecam.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Ausaya »

tez ostatnio zamowilam uczte szczura, jeszcze nie otwieralam bo na pierwszy ogien poszla tima rattima jak (ukochane jedzonko), ale chyba sprobujemy jutro bo sama jestem ciekawa jak bedzie im smakowalo.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: ogonowa »

Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc się podepnę tutaj, chociaż to nie dotyczy tych konkretnych karm, ale Jr Farm.

Kupiłam szczurom Jr Farm dla młodych szczurów. Zajadają się aż miło. Nie ma w tej karmie żadnych zbędnych badziewi typu pszenica i te inne ziarenka - i w ten sposób karma jest zjada cała. A teraz pytanie, czy mogę ją podawać jako stałą karmę jeśli na opakowaniu pisze do 3 miesiąca?

O to zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 7a418.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a3819.html
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Leia »

Jeśli jest do 3, to pewnie nie. Karmy dla młodzieży zawierają zapewne więcej białka, niż dla dorosłych ciurów, tak jak i dla innych młodych zwierząt.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: Rhenata »

Dokladnie tak jak mowi Leia, karma ta zapewne ma duzo wiecej bialka, ktore im szczur starszy tym bardziej powinno byc kontrolowane , szczurki maja czesto problemy przez nadmiar białka jak sa starsze wiec zmienilabym karme na normalna. Ja daje JR Farm Wellnes plus wlasna mieszanka i szczurasy ja lubią.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: ogonowa »

Nie stosuję tej karmy cały czas, ale od jakoś 2 tygodni, także nie jest bardzo długo zjadana i raczej to bardzo mocnego przebiałczenia nie doszło, a nawet chyba do ogólnego nadmiaru białka. Szczury mają 4,5 i 3,5 miesiąca, więc aż tak za tę granicę nie wyszłam i to jedzenie będzie w takim razie zastosowane jednorazowo, a szkoda, bo smakuje nieziemsko :D.

A słyszał ktoś, znaczy czy miał, ucztę dla szczura light? Też niezłe ;) Ma jakieś takie.. zeschłe kwiatki w środku i to zostaje, i nawet fajnie pachnie ;), to chyba mogę dawać?
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: JR Farm Wellness Food oraz JR Farm uczta dla szczura

Post autor: tamiska »

U mnie ta karma pomieszana jest z natura szczura i z vitacraft premium rat menu :) szczurki ja lubia, ale nie bardzo te duze zolte chrupki :P heh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”