Lepiej dwa?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Lepiej dwa?

Post autor: merch »

Ja dodam tylko , ze jesli mieszka się w malym miescie to polecam jednak chlopcow, dziewczynki w starszym wieku bardzo często mają lagodne guzy sutków , które wczesnie operowane nie skracają życia, jednak w malych miastach trudno o weta który podjąlby sie takiej operacji , a wyprawa do duzego miasta jest często duzym problemem.
Panna E.
Posty: 25
Rejestracja: sob sie 16, 2008 8:34 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lepiej dwa?

Post autor: Panna E. »

Oczywiście że lepiej dwa, chociaż ja mam tylko jednego. Po pierwsze: Za mała klatka, po drugie: mama na drugiego sie nie zgadza ;( I ja na twoim miejscu wziełabym dziewczynki. To przecież mądre i poukładane kobiety, nie? ;)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Lepiej dwa?

Post autor: Nakasha »

Trzeba też pamiętać o tym, że oswajanie trwa pewien okres czasu!

Gdy kupuje się szczurki w sklepie zazwyczaj są wystraszone, zestresowane, nieoswojone, itp. Dlatego należy im poświęcić dużo czasu, dużo cierpliwości, dużo czułości i troskliwości. Czasem mijają tygodnie zanim ogonki się oswoją. A może być też tak, że nigdy nie będą typami przytulaków, będą wolały chodzić własnymi drogami.

Najlepiej je wypuszczać i oswajać w miejscu, z którego nie będą mogły spaść, albo wleźć w jakąś dziurę (pokój ze szczurami najlepiej zabezpieczyć - owinąć kable, pozatykać dziury, pochować trujące kwiatki, itp). Wtedy nawet jeśli ogonki wystraszą się i uciekną, nie powinny zrobić sobie krzywdy ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”