Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Telimenka »

Feniks uwierz nie tylko Ty ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Azi »

merch, ale ja napisałam nie że "nieplanowany" - czyli wpadkowy, tylko "nie planowany" - że już jest, a nie dopiero go planujesz. Chodziło mi o to, żeby zmienić temat ;)

nie reaguj tak, jakby cały świat był Twoim wrogiem...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

Azi jak ktos Ci bez przerwy podstawia noge trudno uwierzyc , ze to zawsze przypadek

Jeszcze jedna foteczka czarnej selficzki
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: odmienna »

ojc! aż się ręka sama wyciąga , żeby dotknąć (a potem plamy na ekranie :-\ ):P
oj, tak: głupieje człek z kretesem. Maluszki są słodkie jak... jak słodkie potrafią być tylko Czapeczkowe Wnusie :D
Mnie ulżyło, że to pięknobrzuche to nie klon ( klonowanie ssaków traktuję jako etyczne nadużycie), jeno... siostrzyczka??? Kwarka Dziesiątego.
(dodatkowo, myśl o TYM właśnie genie- sprawia mi przewrotną przyjemność).
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Izabela »

Merch, nawet nie wiesz, jak katujesz mnie tymi zdjęciami czarnej selficzki ::)

Miałam przyjemność opiekowania się merchowym stadkiem przez kilka dni i powiem Wam, że Cela jest naprawdę fantastyczną matką. A z całej dzikiej gromadki kto pierwszy do mnie przyszedł? Czapka, oczywiście :D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

Panna 3 kropki tez jest piekna , zreszta wszystkie sa, tylko 3 kropki i irish maja takie smieszne łapki tylne do polowy czarne :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

Wszystko wskazuje na to , ze pomylilam się w pierwszych szacunkach płci.
Tym razem okazało się , ze wiecej jest dziewczynek . Dwie dziewczynki beda szukaly domku napewno. Preferuje domki , które są gotowe przygarnąc od razu dwie szczurki, łatwiejszy- mniej stresowy transport dla szczurów, łatwiejsze laczenie z reszta stada - mozna przeprowadzic bardziej stopniowo nie skazujac szczurkow wtym czasie na samotnosc, maja tez towarzystwo szczurek we wlasnym wieku. Szczurki z tego miotu mają cenę 50 zloty, oczywiscie obowiązuje pdpisanie umowy adopcyjnej. Szczurki rosną bardzo ładnie, bedą oddawane z masa minimalna ok.60 gram w wieku 4 tygodni. Mozliwy wyłacznie odbiór osobisty w Lublinie , Warszawie i Poznaniu.
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: IVA »

Czekałam, czekałam na ten temacik i chyba z tej niecierpliwości coś mi wzrok zaćmiło, tak że przez 3 dni nie widziałam, iż temat już jest ;).
Maluszki są prześliczne, razem z R już się nazachwycaliśmy wcześniej ale teraz to po prostu oczu nie możemy oderwać :). Patrząc na nie aż żałuję że nie mam już wolnych klateczek :)
Gratulacje dla Celi. Qubuś od spotkania z nią zrobił się bardzo ważny i przegania wszystkie inne samce jakie zbliżą się do jego klateczki - widać taki dumny z niego tata ;).
Proszę od nas wycmokać wszystkie maluszki - jeśli tylko mama pozwoli. Cele proszę też wycmokać, wyczochrać i poczęstować smakołykiem
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: yss »

merch, gratuluję pięknego miotu :)
życzę zdrowia maluchom i mamusi :)

a co do offtopu o "nie planowanym" miocie, to już miałam reagować odpowiednio :P też nie wpadłam na to, że wypowiedź jest bezpodtekstowa.... :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

W obecnej chwili sytuacja przedstawiwa sie nastepująco

Brak wolnych chłopców
Czarne chłopaki berkshire i irish - rezerwacja Telimenka
Czarny self zostaje w hodowli
Czarna selficzka i czarna berkshire rezerwacja Feniks
Selficzka aguti zostaje w hodowli
Zostaja 4 wolne samiczki , ktore najchętnie oddam w parach
1 selficzka czarna
1 agutka berkshire
1 panna czarna 3 kropki
1 czarna berkshirka

Agutka berksire szuka domku na współwłasnosc. Gotowego, chetnego na przyjecie miotu za około pół roku, miot ten nie jest rzeczą pewną, zalezy od innych czynnikow , ktore w tej chwili nie sa dla mnie do przewidzenia tak czy innaczej dla tej własnie szczurki i jej kolezanki poszukiwany jest domek w Lublinie lub Warszawie.

Wszystkie szczurki z tego miotu rozwijaja sie prawidłowo , nie ma zadnego szczurka , ktory bylby słabszy czy mniejszy. Wszystkie selficzki są " wystawowe :)" z czarnymi paluszkami :). Znaczenie berkshirek widac na zdjęciach. Dziewczynki beda do dobrania 20 wrzesnia lub dopiero po 5 10 w międzyczasie wyjezdam i szczurki będą pod opieką mojej kolezanki , ktora jednak pawdopodobnie nie bedzie miala mozliwosci aktualizacji tematu ani przyjmowania rezerwacji.
Wszystkie szczurki z mojej hodowli mają zapewnione wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów, dotyczy ono takze pozostałej częsci stada osoby adoptującej.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Nina »

Jej, trzykropka jest obłędna *_*
W sumie szkoda, że nie mieszkam w Wawie albo Lublinie ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

W sumie szkoda, że nie mieszkam w Wawie albo Lublinie
Nina tez załuje , w koncu juz pokazałaś jaka z Ciebie świetna babcia to byłby chyba najlepiej rozreklamowany i udokumentowany miot w historii szczurków rodowodowych :P
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Telimenka »

Jupi!! :D
Jestem juz oficjalnie na liscie i moge sie oficjalnie chwalic ::) ::)
Supeeeer..juz sie nie moge doczekac.

wczesniej czeka mnie jeszcze zaliczenia spr z matmy.. cholercia, matma zawsze chrzani wszystko ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: Nina »

merch pisze:
W sumie szkoda, że nie mieszkam w Wawie albo Lublinie
Nina tez załuje , w koncu juz pokazałaś jaka z Ciebie świetna babcia to byłby chyba najlepiej rozreklamowany i udokumentowany miot w historii szczurków rodowodowych :P
Heh, dziękuje bardzo ;)
Popadne w samozachwyt i co będzie? :D

PS. Teli, a wcześniej to sie przyznać nie chciałaś, okrutna jesteś :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Planowany Miot E w Merchowym Polu CelaXQubuś

Post autor: merch »

Panna 3 kropka jest cudna w swojej niestandardowosci , tylne lapy ma jak self , przednie jak dama w rekawiczkach bez palców i fantazyjne 3 kropki zeby nikt nie posadzil ja o powtarzalnosc kreacji :P.
Panna w oryginalnej sukni , czarnych butach i rękawiczkach bez palców :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”