Sheruunowe Potwory

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: alken »

A konsultowałeś ten jego stan z weterynarzem? Bo trochę za wcześnie na oznaki starości...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Skonsultowałem - weterynarka stwierdziła, że to starość lub otyłość - no cóż, nie dziw, że jak ktoś jest taki gruby, to też sprawność ruchowa nie ta jak u innych ::) Ostatnio polepszyło mu się - dziś nawet nieźle się ganiali po pokoju z Artim ^^

Mam sporo nowych zdjęć ogonów i pewnie pochwalę się nimi jutro ;D Ostatnio też naszła mnie mania na nagrywanie filmików z ogonami w roli głownej - już kilka śmiesznych scen nagrałem, jak będzie więcej czegoś ciekawego, złączę to w całość i dam na YT :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

http://www.youtube.com/watch?v=gUkzU7KAHMY
Nie śmiac się proszę, wiem że kamera skacze, ale co ja poradze ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Akka »

Piękni chłopcy :) a 1,5 roku to troszkę chyba za wcześnie na chorobę starczą :( ile on dokładnie warzy, bo ze zdjęć nie wydawał się taki spasiony :P Może jakaś dieta?
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Kurczę, jak ja dawno chłopów nie ważyłem, aż muszę dziś to zrobić ;D A wgl jest jakaś "górna granica" wagi szczura? Tj wyznacznik nadwagi..xD

Dziś przeżyłem szok :P W nocy nie mogłem zasnąć przez okropny ból gardła, co chwilę latalem po herbatę i wiedziałem że na zaśnięcie szans już nie ma, więc stwierdziłem, że wypuszczę szczury. Zestawiłem klatkę na dół, otworzyłem drzwiczki (tak żeby paskudy od razu na łóżko mogły wyjść) wszyscy wyskoczyli, poza Apostrofem. Nagle Apek wychodzi :o Ten panikarz, którego nie mogę oswoić, drze się wniebogłosy jak tylko ktoś wyciągnie do niego rękę, gryzie okrutnie, i wszystkiego się boi, wyszedł na łóżko i zaczął biegać. Wszedł nawet mi na nogę oO Ale oczywiście jak rękę przysunąłem - od razu młody w klatce. Może on się rąk boi..?
Tak czy inaczej, dobrze, że w ogóle wyszedł.. :D

Ale jak po łóżku latają, to masakra jest... trzeba mieć oczy dookoła głowy, żeby żaden na podłogę nie zszedł - mają zakaz kiedy łóżko rozłożone, nie daj Boże wlazłby któryś pod nie, a ja potem bym go zgniótł składając wyro :-X W końcu dałem sobie spokój z pilnowaniem, schowałem ich do klatki, złozylam kanape i wypuściłem paskudy ;)

A, i wcześniej jak leżałem usiłując zasnąć, słyszałem jakieś dziwne chroboty i zastanawiałem się co to jest..po paru minutach uznałem, że to napewno Alex obgryza wapno (on jedyny je w ogóle tyka).. po jakimś czasie stwierdziłam,że jednak nie - nie ten dźwięk xD Wstałam, patrzę - a tu Apek stoi i robi za prętojada ;D Szok to dla mnie był, pierwszy raz widziałem szczura gryzącego kraty - oczywiście wiem, że niektóre tak mają, ale moje nigdy wcześniej.. ::)

Zeźliłem się też troche na Aleksa, bo mi nadgryzł kredkę (zapomniałem wieczorem spakować do pudełka ::) ), na szczęście nie rozpadła się :P Ale ja to mam obsesje na punkcie swoich kredek, tylko ktoś się do nich zbliży to już panikuję ::)

Teraz trzy ogony śpią w swoim kącie za kanapą, a Apek oczywiście w klatce :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Zapomniałbym o zdjęciach! A miałem dodać ::)
Proszę o scalenie tematów, jakby ktoś z modów zaglądał ^^

Obrazek Kąt za kanapą, Aki właśnie szedł zobaczyć co dla niego mam ;) Z tyłu śpiący Aleks ^^
Obrazek Aleksowy portret x3
Obrazek W norze pod poduchami ;D
Obrazek Oczyska Artiego ^^
Obrazek Apek w koszyku xD Ha, jeszcze sznurki które "żyły" do wczoraj, teraz nowe są, bo tamte przegryzione ::)
Obrazek Grubas mój niebieski :D
Obrazek Ulubiona miejcówa Aremisa - kaloryfer!
Obrazek Aleks za blisko podszedł.. ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: susurrement »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... ba5d701fce
hahaha super fotka ;)
i ta noga w powietrzu.. :)

mm ucałować proszę ode mnie ogonki!
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Chłopaki dziękują za całusy ;)

Nowa dostawa zdjęć:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Musiałem dać na imageshack, bo fotosik nie działa D:
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: alken »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... cc73924f2e grubasek rozczulający- oczywiście jak na grubaska przystało, zajada sobie ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: lavena »

http://img18.imageshack.us/i/img5371l.jpg/ Wygląda jak by się chciał dobrać do tej sznurówki :)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Właśnie wróciłem od weterynarza. Od kilku dni Aleks strasznie charcząco oddycha, w weekend postanowiłem ze go w poniedziałek zabiorę do weta..
Weterynarka posłuchała go normalnie, potem przez słuchawki i stwierdziła, że ma obrzęk płuc. Podała antybiotyk i jeszcze jakieś dwa zastrzyki. Jutro znowu idziemy na wizytę, tylko że z rana, bo jadę potem do Białegostoku do lekarza.
Mam nadzieję że będzie dobrze z haskulcem moim małym :(

A btw szok - pierwszy raz trafiłem w Suwałkach na weterynarza, który wie co szczurowi jest, a nie podaje byle co na ślepo i ciągnie po 40zł za jeden zastrzyk. Coś mi się zdaje że będę stałym klientem z moimi ogonami - tzn. o ile będzie potrzeba. Mam nadzieję, że nie ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: arrisum »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... ba5d701fce rany jakie tłuściutkie śliczności :-* :-* :-* wycałować!
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Arrisum, już się robi~ ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Sheeruun »

Dziś tylko kilka fot ;)
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
I niech mi ktoś powie że szczurzy ogon jest łysy i obślizgły ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sheeruunowe potwory ^^

Post autor: Vicka211 »

Och jej :D Jakie słodkie, rozleniwione ogonki :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”