[Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: LaCoka »

Susu Dulcissima w sobotę przywiezie do Pruszkowa moją dziewczynkę i chłopczyka dla Yvett (z która do owego Pruszkowa jadę samochodem) jeśli wszystko się ułoży mogę wziąć też bezogonkę i odbierzesz ją ode mnie w Warszawie, co Ty na to? :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
magdaradek
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 16, 2010 11:14 am

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: magdaradek »

ojejku :o jaki odzew. Jesteście wspaniali.
No i cóż ja mam zrobić. Surrement też zaproponował (a) ? tymczas dla Izy, jest widzę transport.....
mnie chodzi o to, by Izunia już nigdy nie zaznała niczego złego od ludzi.....
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Kameliowa »

Myślę, że Dulcissima nie będzie miała nic przeciwko dodatkowemu szczurowi :) Napisałam do niej, odpowie pewnie jak skończy pracę :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: susurrement »

LaCoka pisze:Susu Dulcissima w sobotę przywiezie do Pruszkowa moją dziewczynkę i chłopczyka dla Yvett (z która do owego Pruszkowa jadę samochodem) jeśli wszystko się ułoży mogę wziąć też bezogonkę i odbierzesz ją ode mnie w Warszawie, co Ty na to? :)
prawdę mówiąc ta opcja pasuje mi najbardziej, jeśli mogę się wypowiedzieć :)
odebrałabym wtedy szkraba w sobotę albo w niedzielę, to już byśmy się spokojnie dogadały. a w poniedziałek mała powędrowałaby do naszej weterynarz i zobaczyłybyśmy co dalej.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
magdaradek
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 16, 2010 11:14 am

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: magdaradek »

No to w takim razie czekamy na info od Dulcissima :)
maleństwo dostanie nowe, dobre życie :D
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: LaCoka »

susurrement pisze:
LaCoka pisze:Susu Dulcissima w sobotę przywiezie do Pruszkowa moją dziewczynkę i chłopczyka dla Yvett (z która do owego Pruszkowa jadę samochodem) jeśli wszystko się ułoży mogę wziąć też bezogonkę i odbierzesz ją ode mnie w Warszawie, co Ty na to? :)
prawdę mówiąc ta opcja pasuje mi najbardziej, jeśli mogę się wypowiedzieć :)
odebrałabym wtedy szkraba w sobotę albo w niedzielę, to już byśmy się spokojnie dogadały. a w poniedziałek mała powędrowałaby do naszej weterynarz i zobaczyłybyśmy co dalej.
Zatem trzeba pogadać z Dulcissimą i jeśli się zgodzi to z mojej strony nie ma żadnego problemu :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Yvett
Posty: 53
Rejestracja: śr lis 26, 2008 12:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Yvett »

Z mojej strony też nie widzę problemu: 1 szczurek, 3 szczurki w samochodzie, co za różnica :)
Biedna mała, oby szybko znalazła kochający domek.
magdaradek
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 16, 2010 11:14 am

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: magdaradek »

Dzwoniły dzieci, że Izabela nauczyła się pić z poidełka :)
pewnie umiała, tylko wcześniej się bała podejść. Teraz z każdą chwilą jest coraz śmielsza. Dzieciaki nią zachwycone. Opiekują się nią jak mogą.
DZiękuję za wszystkie propozycje, wszystko się rozstrzygnie niebawem.
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Dulcissima »

Hejas :)

Dopiero teraz wróciłam z pracy - wcześniej zobaczyłam tylko pierwszy post, ale ciśnienie od razu skoczyło, grrr :'(

Mogę dać małej DT i leczenie do czasu transportu do Warszawy, ewentualnie DS, jeśli susurrement możesz zapewnić tylko DT :)
Moje ogony i ogoniny z chęcią przyjmą nową towarzyszkę. W razie czego piszcie :)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: susurrement »

Dulcissima pisze:jeśli susurrement możesz zapewnić tylko DT :)
tak jak już pisałam Magdzie na pw, znając życie i moje zapędy to stanę się automatycznie ds.. :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Dulcissima »

oki oki :)

W takim razie, skontaktuj się z Yvett - jak już pisała, będzie jechać samochodem po szczurki do Pruszkowa, więc nie będzie problemu, żeby zabrała i Bezogonkę ;D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Paul_Julian »

magdaradek pisze:Witam,

pierwszy raz zalogowałam się na szczurkowym forum.
Ośmielam się prosić Was o pomoc.
Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie kolega, który był w pubie. Przyszedł tam facet ze szczurem na ramieniu. Wypił i zaczął nad szczurem się znęcać. Ciągnąć go za ogon, trzymać za ogon do dołu łebkiem, a na koniec wziął nóż i odkroil spory kawał skóry na końcówce tego ogona :( jakieś 4 cm mniej więcej.
Szczurzyczka wylizała sobie ten kikucik, przestał krwawić.
Kolega przyłożył w kły temu idiocie, wziął szczurka i zadzwonił do mnie, bo nie miał jak go przechować.
.
A czy ktos z baru zna tego typa ? BYć moze u niego jest więcej takich biedactw i wtedy już moznaby spróbowac zgłosić sprawe na policji.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
magdaradek
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 16, 2010 11:14 am

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: magdaradek »

Witajcie!

Właśnie wróciliśmy od weta. Izabelcia dostała tylko środek znieczulający, antybiotyku nie. Ogonek sie nie paprze. Kręgosłup jest odsłonięty, ale podobno niejest źle. Wetka jest zdania, że to uschnie i odpadnie. Ale jeśli Susu wet zarządzi by amputować ten kawalek, to już do Susu będzie decyzja należała.
Kupilam szczurce mieszankę ziarenek typowo dla szczurka, może będzie jej bardziej smakować niż te od świnki morskiej ;) dostalą jabłuszko, ale niespecjalnie jest zainteresowana i zakopala w trocinach ::)
zrobiłam zdjęcie ogonka ale nie umiem tu wstawić.
Jeśli ktoś poda mi maila to mogę wysłać.
Jestem w kontakcie z Dulcissimą - domawiamy szczegóły :)
pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: LaCoka »

Możesz wrzucić zdjęcie tu www.fotosik.pl a na forum wkleić link :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź]szczurka z oskalpowanym ogonkiem!!! Pilnie DT/DS!

Post autor: Dulcissima »

Paul_Julian pisze:
magdaradek pisze:Witam,



A czy ktos z baru zna tego typa ? BYć moze u niego jest więcej takich biedactw i wtedy już moznaby spróbowac zgłosić sprawe na policji.
Bardzo słusznie, że koleś dostał w kły... Może zrobię jakiś wywiad i skrzyknę kolegów ;) i koleś sam sobie własnoręcznie skórę obetnie.. z czego innego :evil:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”